plakát seriálu

Haló, tady Indie

(Outsourced)

Epizoda 1×03 – Společné rande (Party of Five)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Madhuri nemá, kde dvě noci spát, protože k nim přijela tetička na návštěvu. Charlie chce Tonyu pozvat na rande, ale nedaří se mu správně formulovat pozvání. Pomůže mu proto Todd, Tonya souhlasí si ale myslí, že půjde i Todd. Ten požádá Ashu, aby šla s ním.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Řekne jí to tak, že půjde pár lidí z práce a Asha souhlasí, že se připojí. Jenže to sdělí Guptovi a ten jde taky. U večeře Asha prozradí, že nerandí, protože jí rodiče vyberou perspektivní ženichy a ona si sama nějakého vybere. Todd to nedokáže pochopit, Asha mu poví, že nemusí být kvůli ní smutný, protože nakonec ona rozhoduje, s kým skončí. V tu chvíli se Tonya začne dotýkat jeho nohy a ten si ale myslí, že je to Asha a oplatí jí to. Asha je naštvaná, Tonya naznačí, že to byla ona a Asha se zvedne od stolu a uteče. Díky ukecanému Guptovi vědí o Toddově trapasu všichni v kanceláři. Todd se Ashe omluví a vysvětlí ji, že si myslel, že to ona si začala.
Madhuri prozradí Rajivovi, že jedna zaměstnankyně právě soukromě telefonuje a Rajiv se zvedne od stolu, aby jí v tom zabránil. Madhuri má tak možnost si vzít Rajivův klíč od kanceláře. Večer se tam vrátí, jenže narazí na Rajiva, který se tam také rozhodl strávit noc. Ten jí vyčiní a Madhuri se naoko cítí zničeně a poví mu, že zítra se ke všemu přizná Toddovi. Rajiv ji tam nechá přespat, aby mlčela. Další den, na konci pracovní doby, ji Rajiv naoko seřve, dá jí knihu s pravidly a řekne jí stránku, kterou si má přečíst. Na oné stránce jsou klíče, aby mohla ještě jednou přespat v kanceláři. On sám už může spát doma, protože je opravená klimatizace.

Hlavní postavy
Todd Dempsy
Rajiv Gidwani
Charlie Davies
Vedlejší postavy
CC pracovník 12
pracovník call centra
muž z bratrstva
pracovník call centra
zákazník
prodavač sárí
nadřízený call centra
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSpolečné rande
Původní názevParty of Five
Rok natočení2010
Premiéra7. října 2010
Česká premiéra24. prosince 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka20 minut
Sledovanost premiéry5 220 000 diváků
Autoři profilu epizody