plakát seriálu

Haló, tady Indie

(Outsourced)

Epizoda 1×08 – Svátek Diwali (Home for the Diwalidays)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

V Indii nastal čas Diwali, což je pro Indy něco jako pro nás vánoce. Todd zavolá Jerrymu, zda má dát zaměstnancům volno, ale ten to odmítne.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Venku je opravdu veselé hlučno a Todd to nevydrží a všechny je propustí a začne zvedat telefony sám. Přijde za ním Tonya a vytáhne ho ven, aby si užil atmosféru svátečního města. Pak se na sebe vrhnou a skončí v odpočinkové místnosti call centra. Tam se objeví Asha, která zrušila večeři se svým nastávajícím a jeho rodiči, aby Toddovi pomohla. Tonya pochopí, že Todd stále něco k Ashe cítí, ale bere to jako výzvu, aby mu na ni pomohla samým sexem zapomenout. Za Toddem přijde Rajiv, který mu oznámí, že došlo ke krádeži, ale že se není čeho bát, protože mají bezpečnostní kamery a zloděj bude vypátrán. Todd se ujme toho, že si prohlídne nahrávku. Je tam zachycen on s Tonyou, ale následně na něj vykoukne Rajiv, který ho začne vydírat, co mu dá za to, že bude mlčet. Nadšený Rajiv se následně objeví u jeho stolu a Todd mu vysvětlí, že ho má nahraného, jak ho vydírá, a tudíž má Rajiv smůlu a musí se smířit s tím, že budou oba mlčet.
Rajiv koupí své vyvolené Vimi díky smlouvání výhodně nádherné sárí, jenže při cestě za ní dostane od kolemjdoucí prskavku, kterou špatně chytne, prskavka spadne do tašky a sárí shoří. Když zahlédne Madhuri, prosí ji, aby mu své sárí prodala. Jelikož předtím urážel její vkus, využije Madhuri jeho zoufalství a svoje sárí mu prodá za několinásobně vyšší částku, než za jakou ho koupila.

Hlavní postavy
Todd Dempsy
Rajiv Gidwani
Charlie Davies
Vedlejší postavy
Jerry Stern
nadřízený call centra
CC pracovník 12
prodavač sárí
pracovník call centra
pracovník call centra
zákazník
prodavačka sárí
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSvátek Diwali
Původní názevHome for the Diwalidays
Rok natočení2010
Premiéra11. listopadu 2010
Česká premiéra25. prosince 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry5 475 000 diváků
Autoři profilu epizody