plakát seriálu

Haló, tady Indie

(Outsourced)

Názory uživatelů

Welcome to India

Novinka, která mě dokáže pobavit v každém díle. Kombinuje nezvyklé protředí, indickou kulturu v kombinaci s "američanismem" některých postav. Nějaká výraznější dějová linie sice chybí, ale podobný typ seriálu ji ani nepotřebuje :) Spíš než náročným dějem Outsourced pobaví neotřelým humorem, a člověk si u něj odpočine a odlehčí třeba náročný den. Také jednotlivé postavy asi ničím nepřekvapí, ale tak to má být :) Sečteno podtrženo: fajnovka, která ale (zatím) na 100% není.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Chytrá legrace s orientální příchutí... Co chcete jako přílohu?

Když jsem na seriál viděl reklamy, říkal jsem si něco jako "Tak to nevypadá moc dobře..." Pak jsem si o pár dní později zapnul televizi, aniž bych věděl, že zrovna v tu chvíli jde právě Gupta a spol. Říkal jsem si "Juchů, Outsourced... Kde mám ovládání?" Ale pak jsem na to chvíli koukal a docela mě to okouzlilo. Přišlo mi, že je to konečně něco nového, sitcom z indického prostředí, kde jsem nikdy nebyl a tudíž jsem pořádně nevěděl, jak to tam chodí. A koukám a koukám a začíná se mi to líbit čím dál tím víc. Hlavně střet indickou-americké kultury a povahy. A u spousty vtipů jsem se i smál, navíc příběh a úvodní zápletka byly chytré a promyšlené. Teď jenom doufám, že bude další sezóna. Outsourced si to zaslouží.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Děkujeme že voláte Mid American Novelties :D

Dle mě jeden z nejlepších seriálů vůbec :)celé call-centrum je správně vtipné jak má být :D Potom co jsem skoukla triler jsem si myslela že jsem se v tomhle seriálu pořádně spletla ale čekalo mě příjemné překvapení...:) Miluju Madhuri nenechte se oklamat její roztomilostí ve vnitř je to pěkná mrška :)Otravný a vlezlý Gupta také stojí za zmínku a Rajiv má vždy nějakou poznámku kterou "Zabije".V seriálu by mi moc nechyběla Tonya...ale i ta je někdy super :D A Druhá sezóna?Proč jen druhá Haló, tady Indie si jich zaslouží daleko více!!!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda, že si neudržel parádní úroveň

Už ani nevím, jak jsem na Outsourced narazila, ale jsem ráda, že se tak stalo. Počas první poloviny 1. série jsem měla brutální záchvaty smíchu. Opravdu podařené vtipy o naprosto ujetých představách Indů o Američanech a naopak, scénáristi se naštěstí neschovávali za přehnanou korektnost, takže narážek o "podřadnosti" Indů bylo docela dost a seriál směle mířil ke 100% hodnocení. Po zhruba 15 dílech záchvaty smíchu ubývaly a seriál se z krutě vtipného proměnil na sem tam vtipný, ale velmi milý.
Oblíbila jsem si snad každou postavu, i když nad všemi ční Rajiv a jeho dokonalé vlezdoprdelkovství komukoli a kdykoli. Skvělá je i atmosféra seriálu - slunečno, všemi barvami nabyté tržiště hned u dveří call-centra, žádné pitvání otázek lidské existence, rychle uběhlých 20 minut ve všudypřítomném pozitivnu.
Je dobře, že po první sérii dostal Outsourced stopku, protože pád někam hluboko dolů by si nezasloužil.
Ideální hodnocení je dle mého 85%, zaokrouhluji nahoru, protože 80 by mi přišlo málo.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vaše výhra je moje výhra, vaše prohra je moje výhra.

Seriál měl už perfektní trailer, tak jsem si myslela, že jediné možné překvapení je zklamání. Chyba! Ačkoliv toho do traileru dali hodně z prvního dílu, ten zbytek byl stejně perfektní. Celý tým byl vtipný od začátku do konce. Použili sice už ohraná klišé, která vidíme ve spojitosti s Indy vždy, ale podařilo se jim nepřehnat to a pobavit. Jedinou výtku mám na Charlieho. Toho bych v seriálu oželela.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

An All-American comedy, in India.

Když Outsourced běželo v USA v televizi, ani okem jsem o něj nezavadila. Indie, indická kultura, to není nic pro mě. Pak mě ale kamarádka začala na tento seriál lákat a já povolila a stáhla si ho.

Musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Obecně se bojím NBCčkovských komedií, mám své zkušenosti s The Office a Parks and Recreation, které, ač jsem jim několikrát dávala šanci, prostě sledovat nemůžu, neleze mi to "do krku". Outsourced ale nestaví své gagy na "trapném humoru", je to zcela jiná kategorie komedie.

Dle mého názoru byla bezkonkurenčně nejlepší epizodou pilotní dvacetiminutovka. Seznámení s novými postavami, které jsou skvěle napsané, nikdo se vám zatím neohrál, z každého jste nadšení. Mou osobní favoritkou byla Madhuri. Když v pilotu promluvila/nepromluvila tím svým tenoučkým hláskem, skoro jsem se počůrala smíchy. Škoda, že s tímto detailem autoři nevydrželi celou sérií, během pár dílů se Madhuri hodně rozkecala a už byla jen mírně nadprůměrnou postavou, nebylo to tak skvělé, jako na začátku. Kromě ní jsem si oblíbila také Guptu. Jeho vtíravost a trapnost se mi za celých dvaadvacet epizod neohrála, vždycky jsem se u něj slušně nasmála. Ale ani ostatní postavy nezůstávaly pozadu. Charlie, Manmeet a Rajiv excelovali. Trošku slabší pak byl Todd a Tonya. Nevím, čím to je, ale poslední dobou mi obecně hlavní postavy (zde Todd) nepřirostou k srdci tolik, jako ty vedlejší. Zdá se mi, že autoři se snaží natolik vyšperkovat doprovod, že trošičku zapomínají na toho nejhlavnějšího. Tím ale neříkám, že tu někdo byl výrazně pod průměrem, to vůbec. Jen z hlediska zábavnosti pro mě vedly show vedlejší postavy.

Outsourced je sitcom (bez dotěrného smíchu a trapné mimiky, ale přesto to sitcom je). Dějová linka tedy chybí, i když by mi někdo mohl namítat, že se tam během série rozvíjí vztah Ashy a Todda a graduje trojúhelník Asha-Todd-Tonya. Možná tomu tak je, ale každopádně příběhy jsou naprosto epizodní. Pokud by vám tedy nějaký díl utekl, vůbec nic se nestane, pravděpodobně to ani nepoznáte. Epizody jsou napsány dobře, v podstatě si ani neuvědomuju, že bych se u nějakého dílu vyloženě nudila. V každém z nich nějakým způsobem dochází ke střetu východní a západní kultury, a každá strana se na konci naučí zase o kapku více respektovat tu druhou.

Když se tak zamyslím, Outsourced je vlastně taková pohádka. Princ potká princeznu, která je zaslíbená jinému, ale nehodlá se jí vzdát. Princezna se do něj také zamiluje, ale chce ctít rodinné tradice, postupně ovšem, když ho poznává víc a víc, se už nedokáže udržet a hodlá to s ním zkusit... Bohužel v tomto momentě pohádka končí a my se už nikdy nedozvíme, jak by pokračovala dál. Tu nejzajímavější část si tedy musíme domyslet sami.

Outsourced nepatří mezi seriálové klenoty. Ovšem není to ani žádný odpad, u kterého byste si rvali vlasy. Pokud toužíte po vtipné oddechovce, u které si rozhodně odpočinete, je Outsourced stvořeno přímo pro vás.

70 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Okořeněná zábava

Na tohle call-centrum jsem narazil úplnou náhodu a nevěděl co čekat ale byl jsem překvapen už po prvním díle.
Skvělá oddechová komedie s perfektními postavami promyšlenými do posledního detailu.
A děj měl taky svou originalitu a navazující děj
takže nechápu proč tak rychlí konec.
Je to škoda ale i ta jedna série stojí za shlédnutí ;)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvělé Call centrum

Call centrum z Indie bylo opravdu dobrý a vtipný. Škoda, že byla jen jedna série, protože ty postavy tady jsou super. Nejen Vedoucí Todd a jeho zástupce Rajiv, ale i zbytek skupiny od Manmeeta přes Gupta až po Ashu. No a samozřejmě nesmím zapomenout na neindickou část v podání Charlieho a Tonyi. Hlavně Charlie suprově dodává šťávu, stačí se podívat třeba na halloweenský díl. Využívání stereotypů o Indii a její kultuře je hlavně díky postavě Todda super. No já se prostě bavil a vřele doporučuju.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

I-N-D-I-A

Nejpovedenější komedie letošní nové seriálové sezóny. Myslím, že je to správně vyvážené, každý tam má svoji úlohu a nikdo netrpí nedostatkem či přebytkem prostoru. Líbí se mi, že se seriál nesnaží být vtipný za každou cenu a proto má úroveň :) Budu sledovat dál a průběžně updatovat, ale doufám, že hodnocení nebudu muset snižovat ...

70 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

India

Úplnou náhodou jsem nedávno narazil na tento seriál a jen první sérii jsem shlédnul na jeden nádech.
Seriál jsem si oblíbil až nezvykle rychle a ještě víc jsem si oblíbil Rajiva a Guptu, Rajiva pro jeho snahu uspět, a Guptu pro jeho nešikovnost a upovídanost.

Celkové hodnotím seriál jako perfektní oddychovku, u které se snad každý bude bavit.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vaše radost, náš cíl, naslyšenou

Seriál jsem zachytila úplnou náhodou v televizi a rozhodně toho nelituji.
Je to něco nového a každý díl dokáže rozesmát, na rozdíl od některých komediálních seriálů, které už prostě jen pokračují a pokračují jen aby se lidé dívali a dívali (bohužel tím myslím v poslední době i takový seriál jako je himym...)
Nejdřív mi bylo líto, že nejsou další pokračování, ale na druhou stranu, kdyby to mělo být na úkor kvality, tak to raději nic.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

India

Milujem tento seriál!!! Narazila som naň len pred pár dňami a tak je veľká pravdepodobnosť, že ma to skoro prejde - ale on je jednoducho skvelý!

Je mi ľúto, je to škoda, že ho zrušili po prvej sérii, no tak aspoň to nezníži jeho kvalitu. Čo by sa mu dalo vyčítať je miestami až prílišná perverzita a zobrazovanie Indov ako naivných a trochu prihlúplych. Ale človeka to baví.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Sranda jak má být

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Vtipná pohodovka

Tak tehle seriál si s rasovými předsudky nebere servítky... Nemáte na callcentrum v americe? Nevadí! Za pár šupů můžete řídít callcentrum v Indii :D :D
Ne tak teď na vážno... Tenhle seriál se přesně hodí na čas, kdy nechcete moc zaměstnávat svůj mozek a pouze se unášet na pohodové vlně kvalitního humoru. Nejvíce mě tu oslovili hlášky a způsob jak na začátku seriálu "podávají" rozdíl mezi indickou a americkou kulturu ( v překladu ukazují jak chtějí být indové cool :D )

Celkové shrnutí: Mohu jen doporučit.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk