plakát seriálu

Hannah Montana

(Hannah Montana)

Názory uživatelů

Seriál mého dětství

Seriál by se sice nedal zařadit mezi nejrozumější a smysluplné, ale rozhodně je to úžasná oddechovka pro mladší slečny. Nikdy jsem neměla kanál, na kterém HM dávali, ale na internetu jsem nad ním strávila nejednu noc. V určitém věkovém rozmezí (cca 10-15 let), jsem hltala každou epizodu a to ne pouze jednou.
Teď už je pro mě příjemnou nostalgií.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

HM

bolo obdobie kedy som si pozrela HM, bolo to také moje guilty pleasure, niektoré pesničky som dokonca mala v ipode. bola to stupidita, ale myslím si, že stále lepšia ako pokémoni a samuraji. niektoré vtipy boli trápne, občas to bolo prehnane moralistické, ale pozreť sa to dalo. najobľúbenejšia postava bol jednoznačne otec a brat hlavnej hrdinky, spoločné scény hanny montany a brata montanu boli veselé, zábavné a myslím si, že sa v nich našlo dosť súrodencov.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Sitcom pro děti

No, musím uznat, že pro děti mladší 13ti let to musí být ohromně zábavné. Cool hlavní hrdinka, co se umí cool šklebit, její cool kamarádka, která je prostě úžasná, její cool praštěný bratr, který je neuvěřitelně bratrovsky otravný, a nejcoolovatější tatínek, který vždy zjistí, jaký mají jeho děti problém, a se spoustou cool hlášek ho vyřeší.
Až na to, že mně třináct a míň rozhodně není, herci mi tam všichni přijdou strašně protivní a slovo 'cool' naprosto nesnášim.

10 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 28 lidí

HM

Možno je to seriál pre puberťakov,ale nemusíme odsudzovať ľudí,ktorým sa to páči.Ja som videla pár epizód a môžem povedať,že príbeh nie je zlý,ale niečo ma po čase prestalo na nej baviť.Nie som si istá čo,ale už ma nebaví.Čo sa mi páčilo je vzťah Hannahy a Jacksona,je taký aký je medzi všetkými surodencami.To čo sa mi nepáčilo boli niektoré vtipy,ktoré boli suché a o ničom,niektoré časti príbehu.Mnohý ľudia majú radi HM a niektorí nie,ale nemusíme krútiť hlavou nad HM-fanušikmi.Každy človek je iný,a každému sa iné seriály páčia,a to sa nikdy nezmení.Nesuďme ľudí podľa seriálov,ktoré majú radi.

40 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

... say what?!

Hannah Montana začíná, když je Miley čtrnáct let. Tyto první série si mě opravdu nedokázaly získat, problémy patnáctiletých teenagerů jsou mi už úplně cizí. Musím ale říct, že závěrečná čtvrtá řada, kdy Miley a Lilly maturují a vybírají vysoké školy, už nebyla prozívaná a propolospaná (sama mám maturitní ročník ještě v poměrně živé paměti).
Děj je opravdu povrchní, každá episoda je na chlup stejná jako ta předchozí. V podstatě jde o to, že se na začátku objeví nějaké trable, ze kterých se nakonec Miley vyhrabe tím, že udělá tu správnou věc. Nic moc dojemného se během těch čtyř let nedělo, i když bych samořejmě mohla najít i výjimky, třeba mě osobně dostal samotný konec seriálu, ale také koncert pro ženy a muže v armádě.
Písničky.. no, patřím k těm, kteří si myslí, že Miley Cyrus zpívat umí. Jen potřebuje najít vhodnou věc, není ten typ, kterému sedí vše. Když si vybere špatně, zní trošku jako struhadlo (stačilo mi poslouchat její duet s Taylor Swift na Grammy pár let zpátky). Ale když se to povede a do ruk se jí dostane nějaká lehčí popovka, musím říct, že mi to rozhodně uši nerve. Z repertoáru Hannah Montany bych tak ocenila songy jako Barefoot Cinderella, I'll always remember you, True friend nebo Wherever I go.
Závěr HM byl srdcervnoucí, ale s happy endem - podle mě přesně takový, jaký by měl mít každý více než třináctidílný seriál.

50 %
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

To jako vážně?

Opravdu ráda bych poznala scénáristu tohoto seriálu. Totiž to, co napsal, je neuvěřitelné. Hlavní hrdinka sice nakonec vždycky najde „správný" pohled na situaci, ale většinu času jen trapně slintá po nějakém klukovi nebo má stupidní nápady, jako by jí bylo pět. Stejně jako její kamarádka je hrozně uječená a to, co vypustí z pusy, by se mělo zapsat do kroniky blbosti. Vlastní otec se k synovi nikdy jako k synovi nechová, ale všichni to považují za normální. Postavy jsou jen o pár let mladší, ale tak trapně jsem neviděla nikoho se chovat od páté třídy.
Viděla jsem jen pár dílů, protože bych nechtěla kritizovat něco, co neznám, ale jestli tohle sledují všechny puberťačky a považují ji za svůj vzor, tak Bůh s námi.
Dala jsem sice hodnocení 20%, ale to čistě kvůli pár docela dobře zahraným větám z řad menších rolí, které se povedly určitě jen náhodně.

20 %
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
53 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Co k němu říct?

To, co má být lákadlo na tenhle seriál, mě od něj odrazuje. Čtrnáctiletá dívka, co se přestěhuje do ráje herců a zpěváků a která je ještě k tomu ohromně známou zpěvačkou se spousty fanoušků. Komu by se takhle nechtělo žít? Já můžu říct, že mě ne...
Scény, kde tráví čas se svou nejlepší kámoškou, která je tak správně šílená, bych nejraději přeskakovala. Řeší ty nesmyslné holčičí věci, co mě fakt neberou. Kdo se komu líbí, komu se líbím, jak jsou jejich nepřítelkyně nemožné a trapné, komu se pomstít a podobně...
Jediné, co mě na tento seriál přinutí občas se podívat je Mileyn trhlý brácha a její otec. Protože pro změnu scény, kde jsou jenom oni dva mi přijdou na celém seriálu asi to nejzajímavější... Sice jsou někdy dohromady až docela trapní, ale to se od tohoto typu seriálů očekává, jelikož divák se má pobavit. A u věkové skupiny, na kterou je tento seriál zaměřen, se to poměrně daří.
Takže co nakonec říct? Nesnáším Hanniny písničky (znělku přeskakuju pokaždé), nepadám smíchy ze židle u ''vtipných situací'', které provázejí její život hvězdy, ale jen tak pro oddych a relaxování se na něj občas podívám...

30 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Hannah

Miley je docela správná holka, sympatická. Její taťka je taky super, její kámoška docela ujde (je docela ujetá), ale Osment a její brácha jsou docela otravný. U prvního dílu sem se královsky bavil, ale dalších 5 dílů mělo hodně sestupnou tendenci a přišlo spíše rozladění. Škoda, že seriál je zaměřený až příliš na skupinu 10-15 let, spoléhá příliš na "cool" Miley a Hančiny písničky a situační humor by mohl být trochu více dopilovaný, popřípadě obsahovat občas nějakou udičku i pro starší diváky. Ačkoliv jsem staroch, dívám se na všechny druhy seriálů i na ty pro děti. Tady toho však pro mě bylo příliš málo.

30 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Můj názor ...

Psát názor na něco , co je ůplně mimo jakékoliv tabulky je těžké.

Hlavním problémem tohodle výkvětu , není děj , nejsou to postavy , nejsou to ani moc herci - je to scénář.
Dostat to do ruky někdo , kdo by se na to aspoň občas mrknul jako na komediální seriál o mladičké zpěvačce , bylo by to určitě kvalitněji napsaný.

Disney , to ale bohužel pojal jako seriál pro věkovou skupinu 10 - 12 let a to byla chyba.

Výkony herců , scénář , rádoby " směšné " momenty , to všechna + dalších 30 věcí seriál odsoudil do věčné prázdnoty.

-------------------
Druhá strana mince
Docela nedávno , sem v rádiu zaslech písničku , která nebyla špatná , nevěděl sem kdo to zpívá. Po nějaké době sem tu písničku zaslechl znovu ale tentokrát v TV - jo byla to MileY , a musím uznat že nějaký ten talent má. Když ji nevidíte , a nebudete si ji představovat jako rozmazlenýho spratka z tédle slátaniny , tak jako zpěvačka docela ujde.

Hodnocení , tohodle " skvostu " je velice jednoduché - prostě 0 %
Ale .... za tu písničku , dám 10 % Přeci jen se mi líbila ( čímž nechci nijak naznačit , že by snad mohla někdy v budoucnu Hannah Montana , být kvalitní seriál - to se nikdy nemůže stát )

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Prča

Já vím,že je to taková ujetá(někdy opravdu moc)krávovinka,ale mě si tuto šílenost jednou za čas pustit problémy nedělá.Jak už tu někdo psal,tak pro děti do těch 13ti let bych,tak nějak souhlasil a znám takové děti i 14ti,15ti,kteři se u toho řehtají,ale znám i mnohem starší co se u toho pousmějou,ale ti už to musí brát s opravdu velkým nadhledem,protože jinak by se na tu šílenost nevydrželi koukat.Mě prostě takové ty ujeté filmy nebo seriály občas shlédnout nevadí a i se u toho docela pobavím.A také spousty lidí vidělo jen pár dílů,ale kdyby to mu dali šanci(samozřejmě jen pro ty,co dokáží brát tyto věci s velkým nadhledem)zjistili by co je to někdy za srandu.Prostě zábava na odreagování se sympatickými postavami.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Serial o ničem..

Kdybych byla malé dítě, možná bych sladkou Hannah měla ráda, ale jakožto 19. letá mě naprosto vytáčí. Seriál se snažím o "humor", ale dost často ty hlášky jsou velmi trapné.

Jak se ale říká, vše má své klady a zápory. Jediný klad tohoto seriálu je, že ukazuje život slavných dětí a fakt, že je to pro ně občas těžké být neustále veřejností sledován.

Celkově mi přijde, že seriál nemá žádnou pointu. Většinou každý seriál někam směřuje, ale tento je pořád dokola o tom samém a nemá žádný cíl ani myšlenku a neustále stojí na místě. Žádné napětí a pokaždé se dá dobře odhadnout, jak to skončí..

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

HM

Seriál Hannah Montana jsem sledovala dřív a dost mě bavil. Smála jsem se vtipům, které by mi již nyní nepřišly vtipné. A Hannah/Miley a Lilly a Oliver a Jackson byli moji oblíbenci. Ovšem teď už bych se na to nedívala s nadšením, vždyť je to seriál spíše pro malá děvčátka.

20 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Být mladší, tak...

...jsem z toho nadšená. V mém věku to vidím jako uječený seriál pro malé holky. Všechny nosí aktovku s Hannou, zpívají si její písničky a jsou z ní unešené. Mně osobně tam hrozně vadí to, jak pořád ve svém věku řeší nějaké kluky a tak, ale přiznejme si...přesně tímhle se ty 13ti leté holky zabývají. Chtějí se na tohle koukat, chtějí řešit kluky a připadat si starší, a také chtějí být slavné zpěvačky. Pro mě za 40%, pro jistou generaci je to docela fajn seriál.

40 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hannah Montana

Hannah Montana..Miley Stuart.. Jedna osoba, dvě identity. Koho zaujme? No, myslím, že pro 14 a méně může být seriál zajímavý a třeba i zábavný. Můžou se těšit jakého fešáka Miley potká, do koho se zamiluje, a kdopak tentokrát odhalí, že se za tou nevinnou tvářičkou skrývá slavná zpěvačka?

Seriál jsem začala sledovat ještě když u nás česky nebyl, chtěla jsem si na nějaké dvaceti minutovce zlepšit anglický poslech. A myslím, že to bylo asi tak všechno, co mi mohl seriál nabídnout..

Edit: Po přečtení některých názorů jsem se k seriálu vrátila a shlédla celou 4.sérii, ze které jsem původně viděla pouze první díl.

Musím přiznat, že se mi celkem líbila, jako oddechovka výborné. Kupodivu jsem se i pobavila a zakončí se mi taky líbilo. Takže čtvrtá série zvedá tento seriál, u mě o 10% nahoru. :)

40 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Líbí se mi

Já vím, že někomu to může připadat jako přiblblej seriál, já si to taky myslím, ale stejně se mi líbí. Asi jsem prostě jen hloupá puberťačka, ale seriály s lidma zhruba mýho věku maj něco do sebe. Neříkám že je to ,,nejlepší seriál na světě", jen to že tenhle seriál mám JÁ ráda.

100 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
35 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Hannah Montana

Hodně lidí na tento seriál odsuzuje a přitom znám tolik lidí co se na nej jen tak podívá. Když si něco kuchtim k večeři, tak si tento seriál ráda zapnu, je to nenáročný a člověk u toho nemusí přemýšlet a občas se tam najdou vtipné scény, například mezi Hannou a jejím bratrem. Koho moc v seriálu nemusím je jejich táta.

60 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Co si myslím?

Kdysi to byl vážně seriál na zahnání nudy.První 2 série- hrůza. Nebylo tam nic moc co by mě zaujalo. Ale v 3. přišla určitá změna. Díly začaly nabírat nějaký směr a bylo pár scén, které se mi opravdu líbily a pár vtipů, kterým jsem se zasmála. 4. série je opravdu pěkná. Spoustu zvratů a scén, které jsou opravdu krásně udělané. Občas tam něco trapnýho padle, ale už to zdaleko pro mě nezpadá do nudých seriálů od Dysney. Myslím, že i když seriál začínal jako podprůměr šikovně se vytáhl. A nechápu lidi co viděli pár prvních dílů a hned hodnotí :)

90 %
53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Jste staří, ale já ne!!

Ano, chápu, že některým je tu 18-20 let (typuju), ale jsou tu i mladší, jako já, a těm se líbí. Jistě, že některé scény jsou herecky prkenné a trapné, některé ani nejsou vtipné a v podstatě každý díl tě ponaučí. Například, že sliby se mají plnit nebo že vykopat někomu jámu se nevyplácí, ale prostě má své nevýhody, ale seriál se nemůže zavděčit všem věkovým generacím. Miley je mi sympatická a kámoška, která ji neměla ráda si ji teď oblíbila. Miley Cyrus skvěle zpívá a je skvělá herečka. Ikdyž teď chce skončit s Hannah Montanou jistě zůstane v dětských srdcích navždy....

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Pro děti - O.K

Komu by se nelíbil dokonalý život super hvězdy a normální holky zároveň s dokonalými přáteli, kde v každém díle udělá nějakou pitomost, kterou by normální teenager vůbec ani neudělal. Chtěla bych jenom podotknout obsazení. Kdyby záleželo na mě, dala bych tam asi mladší herce. Na ně to sedí víc. A vždy to skončí ponaučením ze kterého diváci mají radost. A proč ne?

Z tohohle jsem sice vyrostla, ale ráda se na tento seriál na Disney Channelu kouknu. Když nad vším, co jsem nahoru napsala zavřu oči, tak je to O.K seriál.

Tak ke konci můžu jen napsat.: Baví mě se na to někdy jen tak podívat, ale Miley poslouchat už vážně nemusím (to tady už rozebírat nebudu) :))

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hanna Montana

Sice už mi není náct, ale na Hannu se ráda podívám, přijde mi to hodně zábavné a předtsvitelé jsou tak sympatičtí. Podle mě je to skvěle natočené. A na zlepšení dne jak dělané. Pro mě Hanna Montana bude z jeden z nejvtipnějších seriálů od Disney.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sládka kravina

Nějak tak by se to dalo nazvat. Nemyslím to nijak zle. Prostě je to skvělá podívaná pro menší holky. Nic náročneho. Já jsem to třeba mivala ráda a divali se na to se mnou i starší bratr a sestra.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Asi tak ...

Děs - hrůza - noční můry mám už dlouho ale todle je horší.

NIKDY - OPAKUJI NIKDY !!! nelaďte satelit , v přítomnosti dětí. Bohužel sem tuto chybu udělala ( děti sice nejsou moje , ale sestry , ale od té doby sou u mně pečené vařené - bydlíme ve stejném domě a na stejném patře )
V momentě kdy sem ladila , byly děti přítomné a on tam zrovna klikl Dysney chanel - velká chyba.
Hannah Montana , je stupidita na ENTOU ,a nebýt dětí ( které mám opravdu ráda ) tak bych ten kanál vymazala z paměti.
Děsnější herecké výkony sem nevyděla ani u asijské kinematografie ( kdo neznáte společnost ASYLUM , doporučuju vyhledat )

Jen slepý člověk , nebo úplný tupec , by nepoznal že pod parukou se skrývá " Maily " ( či jak se to píše )a to že je blbá poberťačka , jí na přízni moc nepžidává. Kamarádka je stejně tupá jako ona , a navíc se pořád hihňají jak totální vypatlanci.
Hrané scény , které mají představovatr ůžas , překvapení atd. , vypadají nevěrohodně a jde vidět že celý seriál , je zaměřen na diváky 5 - 10 let ( úlek většinou znamená " zamrznutí " postav - což bývá tak stupidní že to až bolí)

Jediný herecký výkon , ketrý mi nevadí , je Mailin otec , který musí být tím nejtrpělivějším člověkem na světě.

Nechápu děti , co je na tom baví a už vůbec nechápu je celosvětové šílenství , které tadle hovadina způsobila ( kdo nemá batoh HANNAH MONTANA , tej je odsouzen do věčného zatracení a já lituju svoji sestru , která prakticky musela školní výbavu kupovat celou znovu )

Děs - kdyby šlo dát " mínus " , dal abych.

0 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Už toho bylo dost

Podle mého názoru je to jenom další přihloupý seriál, kterých je na tomhle programu plno. Autoři seriálu se snaží jenom aby její hvězdičce zvedly popularitu. Je to jenom velmi chabý pokus jelikož je to doopravdy hrozně natočený, hrozné herecké výkony a všechny díly jsou na jedno brdo. Navíc poučit se můžeme i z jiných a daleko kvalitnějších seriálů. Tak tedy HM jenom, když jsem opilá.

10 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

HM

Totálně přeslazený a nerealistický výplod moderní americké "kultury", který je jen vrcholem toho, co dnešní tvorba pro děti nabízí. Ano, společnost si žádá celebrity, bulvár a veřejné voyeurství všude tak, až je nakonec dětem vzata i ta poslední možnost se rozhodnout, na co se chtějí dívat. Dnešní malé dítě nemá názor, ono jen chce. Věci se na něj z televizní obrazovky valí takovou rychlostí, že nemá čas se rozhodnout, jestli to je hloupost nebo ne. Dítě prostě jen vstřebává, a bohužel, toto mu zůstane do dospělosti. Sami si takhle bohužel vychováváme falešné a povrchní hlupáky, jejichž jedinou životní náplní bude všemu se vyhnout a co nejvíce lenošit, mít všechno pod nosem a nemuset se o nic nesnažit.

Přesně jako v tomto seriálu. Vždyť chudoba neexistuje. Hlad neexistuje. Oškliví lidé neexistují. Nemusím se pro nic snažit, všechno zařídí lidé kolem. Americký sen na entou. Dáváme dětem pěkný příklad.

0 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Seriál pro "děti"

Tento seriál je povedený, ale tak pro menší děti, nevím proč, ale tento seriál mě moc nezaujal. Sice jako každý ostatní seriál, má i tento své osobité kouzlo, ale musím soouhlasit s ostatními názory, které daly menší hodnocení než 100%.

40 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Prostě ne...

Tohle je opravdu seriál, u kterého nechápu, jak proboha vydržel tak dlouho na obrazovkách a jak z něj mohl být světový fenomén.
Příběhy nestojí ani za starou belu a to jsem se na to dívala ještě jako malá a ani tehdy se mi seriál nelíbil.
Hlavní hrdinka se umí hlavně uhihňávat se svou uhihňanou kamarádkou, zatímco slintají po nějakém "hezounkovi". Navíc vypouští samé "duchaplné" věci ze svých úst, když zrovna nezpívá ve svém převleku.
20% pouze pro pár herců, kteří se tam moc neohřáli, ale i tak jejich výkony byly lepší než hlavních postav.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nevidím problém.

Náhodou, ač si troufám tvrdit, že už nejsem puberťačka, tak tenhle seriál se mi prostě líbí. Zápletky jsou většinou jednoduchý a jde tam většinou o "puberťácký" problémy, ale co? No, myslim, že tenhle seriál je mírně řečeno podhodnocený a ovlivněný předsudkama "dospělých" lidí. Mě tenhle seriál přijde vtipný a dokonce i poučný. Není úplně dokonalý, ale dá se na něj v pohodě koukat bez nudy a taky si u něj člověk odpočine. Takže tak.

60 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

To neni snad pravda!

To snad neni pravda. Hannah montana je pro me nejlepší serial! :) A ais i nejpupolarnejsi na Disney CHannel. Kazdy se v nem mohl poučit! =) Zazpívat si zasmát se zaplakat a tak dále. A Pokud si pamatuju tak ve 4 řade je dil který se jmenuje Skoncuj s tím!!! A jak jsi Miley četla tu kritiku o ní. Myslím si že tohle zrovna nebyl nejlepsi napad ty nazory kdo je udelal! Kdyby si to četla aisi by nebyla dvakrát nadšena. Proto : To snad neni pravda! Nemym disney channel tak se dívám na netu na díly :) A mám ten serial moc ráda. Bude mi 14 a vubec se za to nestydim je to rodiny film a kdyby nekdo videl Hannu Montanu asi by hend za ni bezel a ja nevim co vsechno ale ted tady kazdy pise 20 % atd aby byli drsnaci!

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Nie, ďakujem...

Chápem to. Fakt to chápem. Baba žije dva životy - jeden ako obyčajná školáčka a druhý ako spevácka hviezda. Ktoré dievča pod 13 by ten seriál nemilovalo?

Lenže ja dávno nemám 13. Je to trápne a strojené. Vtipy sú maximálne nevtipné až tragické a vždy, keď počujem ten umelý divácky smiech, hovorím si: To vážne? Na tomto som sa mala zasmiať?... Herecké výkony sú žalostné a vyškieranie sa Miley Cyrus ma privádza k nepríčetnosti.

Dala by som nulu, ale musím povedať, že Miley aspoň vie spievať (narozdiel od Seleny Gomez). Počula som, že sa začína púšťať do filmov...radím jej zostať pri speve. Ako herečka nestojí za nič, mal by jej to už konečne niekto povedať.

Dám nakoniec aspoň tých 10%, lebo niektoré pesničky od nej sa mi celkom páčia.

10 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Keksa

Dávám tomuto seriálu 90%. Dala bych 100, ale některé scény nejsou tak vtipné, jak na první pohled vypadají. Ale stejně je tento sitcom velice dobře natočený a myslím, že není jen pro hloupé "cool" puberťáky, ale pro lidi, který mají smysl pro humor a rádi se zasmějí a nepřipadají si kdovíjak důležití, nebo se stydí za to, že sleduje seriál pro mladistvé, jako tady pár lidí píše.. mno, pomlouváte, ale sami jste nic nedokázali a myslíte si kdo ví co :)

90 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Seriál baví i starší

Mě jako starocha ten seriál příliš bavil, protože na to, že má kolem 25 minut, ma hodně vtipnejch momentek. Taťka je super, líbí se mi. Zkrátka ten seriál je komickej ve všech směrech, a problémy teenagerů mě pobavily a možná poučily, jaký jsou děcka nyní. Na 100% nedávám, pač je to krátký.

80 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
7 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Ja som na to už stará...

Ja mám skoro 13 rokov a cítim sa na Hannah Montanu dosť stará. Seriál som mala veľmi rada asi pred rokom, keď som ho spoznala. Je to pravda, sú tam srandy a preedtým som sa na tom aj celkom rada zasmiala a mám aj pár vecí s Hannah Montanou a už som aj videla celú 1. aj 2. sériu, a už ma to prestalo baviť. Zistila som, že je omnoho viac OVEĽa lepších seriálov. Teraz v škole chodím do siedmej triedy a tam sa z Hannah Montany neustále vysmievajú, aká je trápna...tak ja dávam 40 %....

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Fontána

Nevědomky jsem viděl všechny díly. U nás totiž běží televize nonstop, většinou na Disney Ch., kde pořád opakovali Hanu Fontánu. A tak jsem viděl díly od prvního až do poslendího, ne jednou, dvakrát, ale asi šestkrát. Každej díl má v sobě morální ponaučení, což je unavující, trapné, ale asi to na děcka působí, takže proč ne. Abych ale pravdu řekl, jsem rád, že to pořád opakují, a hlavně večer. Báječně se u toho usíná!

20 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

No co to jako je?!

Disney kdysi ukázal, že úmí natáčet dobré věci pro mladou generaci, ale co je tohle?! To je jako dobrý příklad pro děti?! Vychrtlá blondýna s parukou a vybělenými zuby a myslím, že i mozkem co plácá naprosté hovadiny, pokouší ze zpívat a i když jí to nejde, všichni jsou z ní paf. Holky proberte se! Tím, že budete nosit růžovou a místo hlavy uctívat vzhled, nedotáhnete to na popstar. No i když...

0 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hannah Monča

Podle mě je to nejlepší seriál na světě.

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
4 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 28 lidí

Dětská pohádka

Hannah Montana je opravdovým seriálem pro malé děti. Ti starší si v tom nic nenajdou, mohou jenom kritizovat. Scénář se nepovedl, herecké výkony jsou velmi bídné. Rozjařená Miley cyrus v hlavní roli nebyla dobrá volba. Přiznávám, že sjem se v průbehu seriálu párkrát od srdce zasmála, ale nebylo to moc často. Bohužel na to máme jiný pohled než ty malé holčičky, které Hannah Montanu obdivují.

20 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

možná pro puberťáky

Vzhledem k tomu že jsem puberťák tento seriál přijmám, ale ho beru s lehkým nad hledem že to je prostě dělané pro děti a proto že je to dělané pro děti tak tam přece nebude hnusná,tlustá necool holka, naprosto úděsná kámoška a děsivej táta. Tento seriál udělali tak jak to udělali a mě to nevadí... .

50 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hannah Montana

mooc super serial zatim sem videla vsechny dily co sou na netu :) fakt super a proto ddavam ....100%

100 %
6 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
12 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Báječné

Tohle je ten nejúžasnější seriál všech dob, Hanna je tak báječná a krásná a chytrá a všichni jsou fakt suproví a herci jsou super a bájo a cool a vůbec ...
Všichni jistě souhlasíte že?
;-)

10 %
6 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

vyjímka

Jak zde někdo napsal je tento seriál pro lidi 13 a míň.Tak mam tu novinku je mi 13 a moje vrstevníky jsem v tomhle ohledu trochu předběhla.Ale seriáli tohohle tipu 4rever nedokážu jsi je odpudtit.proto dávám.....

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
7 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Pár minut z pár dílů

viděl sem asi tak pár minut z pár dílů, no ale děs běs.Herecké výkony otřesné, scéna otřesná. Takhle nějak to vypadá když mají tvůrci v hlavě vakum a snaží se ho propašovat do hlavy i mladé generaci.A názor že vás seriál i poučil ?? Že dělat podrazy se nevylací a podobně - tohle vás mají naučit rodiče nebo ve školce a ne když je vám 14náct, nemluvě o faktu že tohodle poučení se vám dostane v mohaa daleko kavlitnějších seriálech. A rozhodně tahle avereze nepramení z toho že jsem starej, když se podíváte na moje hodnocení zjistíte že mám rád serály pro dědi. Je možené že další serie jsou lepší a dost možná že ta poslední je serie je dobrá, ale nebudu se dívta na seriál od poslední serie.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

HM

Byl to můj oblíbený seriál ještě v době kdy ho začali vysílat na jetixu a ještě dnes se na to ráda podívám. Seriál se podle mě nikdy neohraje. Já osobně bych se na něj mohla dívat denně. Protože hlášky a scény mě stejně pokaždé dostanou, ikdyž jsem je třeba viděla už 10x :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Má to šmrnc!

V dětství jsem to milovala, kdo jste neviděli, je to úplně něco jiného než film Hannah Montana, je to určitě lepší jak film. Když přistoupíte na to, že je to disney dětský seriál a neuráží vás umělý smích a přehnané zápletky, tak je to vtipný a oddechový seriál, kde nejvíc času se věnuje vztahům v rodině, hlavně Miley a otce a pak Miley a Lily. Upřímně nevím, kterou z těchto dvojic mám radši, obě dvě měly svou chemii. Celkově jsem si to užila, ale zas nemůžu předstírat, že je to nějaká kvalitní komedie, takže 50 %.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

HM

Před 5-6 lety jsem koukala a nijak mi to nevadilo,postupem času již ano.
Poslední díly nejsou téměř o ničem. poslední díl zaslouženě ukončen,tak jak měl být ukončený podle mě. Pro mladší náctiletý to může být zábavný,pro mě už ne.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí