plakát seriálu

Hannah Montana

(Hannah Montana)

Zajímavosti ze seriálu
Seriálový otec Miley je jejím otcem i ve skutečnosti.
Roli Lily Truscott měla ze začátku hrát Miley Cyrus.
Titulní postava se původně měla jmenovat Zoe Stewart, ale vedení seriálu natolik okouzlila Miley Cyrus, že ji přejmenovali na Miley Stewart.
O roli Miley Steward taktéž usilovala Taylor Momsen.
Pro třetí sérii byla použita nové verze úvodní znělky, a to zremixovaná verze "The best of both worlds", která byla původně nahrána pro film Hannah Montana (2009), kde se také objevila.
Než byla za úvodní znělku vybrána píseň "The best of both worlds", byly také testovány skladby "Just like you" a "The other side of me".
Prvotní nápad, díky němuž spatřil seriál světlo světa, vznikl na základě epizody "Goin' Hollywood" seriálu That's So Reaven (2003).
Další názvy seriálu, o nichž se během předprodukce uvažovalo, byly také The Secret Life Of Zoe Stewart, Popstar life! a Alexis Texas.
Představitelku pro roli Zoe Steward vybírali R&B zpěvačka JoJo a finalista soutěžního pořadu American Juniors Jordan McCoy.
Postava Lilly Truscott se původně měla jmenovat Lilly Romero.
Miley Cyrus měla původně v seriálu hrát Lilly Truscott, ale producenti ji nakonec obsadili jako představitelku Miley Stewart. Lilly ztvárnila Emily Osment.