Hannah Montana

Hannah Montana (Hannah Montana) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Seriálový otec Miley je jejím otcem i ve skutečnosti.
Vložila: Miss Elle
Roli Lily Truscott měla ze začátku hrát Miley Cyrus.
Vložila: Miss Elle
Titulní postava se původně měla jmenovat Zoe Stewart, ale vedení seriálu natolik okouzlila Miley Cyrus, že ji přejmenovali na Miley Stewart.
Vložila: Miss Elle
O roli Miley Steward taktéž usilovala Taylor Momsen.
Vložila: Mistin
Pro třetí sérii byla použita nové verze úvodní znělky, a to zremixovaná verze "The best of both worlds", která byla původně nahrána pro film Hannah Montana (2009), kde se také objevila.
Vložila: Mistin
Než byla za úvodní znělku vybrána píseň "The best of both worlds", byly také testovány skladby "Just like you" a "The other side of me".
Vložila: Mistin
Prvotní nápad, díky němuž spatřil seriál světlo světa, vznikl na základě epizody "Goin' Hollywood" seriálu That's So Reaven (2003).
Vložila: Mistin
Další názvy seriálu, o nichž se během předprodukce uvažovalo, byly také The Secret Life Of Zoe Stewart, Popstar life! a Alexis Texas.
Vložila: Mistin
Představitelku pro roli Zoe Steward vybírali R&B zpěvačka JoJo a finalista soutěžního pořadu American Juniors Jordan McCoy.
Vložila: Mistin
Postava Lilly Truscott se původně měla jmenovat Lilly Romero.
Vložila: Mistin
Miley Cyrus měla původně v seriálu hrát Lilly Truscott, ale producenti ji nakonec obsadili jako představitelku Miley Stewart. Lilly ztvárnila Emily Osment.
Vložila: Mistin

Filtr epizod