plakát seriálu

Hannibal

(Hannibal)

Epizoda 2×04 – Takiawase
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Will přesvědčí Katz, aby dál hledala důkazy. Bella se rozhodne ukončit svou bolest. V lese na stromě je nalezen muž, ze kterého někdo udělal včelí úl.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Will přesvědčí Katz, aby hledala skryté důkazy na těle umělce. Katz si k hledání přizve Hannibala, který jí předhodí nepodstatné důkazy.

Will dá Chiltonovi povolení, aby mohl provést psychoanalýzu. Během této analýzy si Will začíná vzpomínat na některé části jeho výpadků. Dozvídá se tak, že Hannibal není jen napodobitel, ale i Chesapeacký rozparovač. Will o tom přesvědčuje Katz, která tomu z počátku nevěří.

Bella, manželka Jacka, se rozhodla, že ukončí své trápení. Předávkovaná morfiem se doplahočí do Hannibalovy kanceláře, kde chce zemřít. Hannibal to tak nenechá a vpíchne jí protilátku.

V lese na stromě bylo nalezeno tělo muže, kterému byla provedena lobotomie. Z jeho ostatků někdo udělal včelí úl. Když se v parku objeví další muž, prozatím živý, agenty to dovede za doktorkou, která jim jen chtěla utišit bolest.

Když se Katz dozvídá, že Hannibal je v nemocnici spolu s Bellou a Jackem, vydává se prohledat Hanibalův dům. Když najde tajný sklep pod podlahou, uvidí, že jen pár metrů za ní stojí sám Hannibal. Dříve, než stihne vystřelit, Hannibal zhasne světla.

Hlavní postavy
Will Graham
Dr. Hannibal Lecter
Jack Crawford
Beverly Katz
Brian Zeller
Jimmy Price
Vedlejší postavy
Dr. Abel Gideon
Little Girl
Katherine Pimms
Dr. Frederick Chilton
Abigail Hobbs
Phyllis 'Bella' Crawford
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevTakiawase (neoficiální název)
Původní názevTakiawase
Rok natočení2014
Premiéra21. března 2014
Česká premiéra30. dubna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka44 minut
Sledovanost premiéry2 688 000 diváků (0,86 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody