plakát seriálu

Hannibal

(Hannibal)

Epizoda 2×07 – Yakimono
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Will je propuštěn z Baltimorského ústavu pro duševně nemocné zločince. Miriam se snaží vzpomenout si na něco z uplynulých dvou let.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Willa konečně propouští z Baltimorského ústavu pro duševně nemocné zločince. Při odchodu varuje Dr. Chiltona, že je další položkou na seznamu Chesepeackého rozparovače. Dr. Chilton si chce zachránit život, proto nabízí Jackovi svoje služby.

Miriam si zvyká na život s jednou rukou. Tvrdí, že si z posledních dvou let téměř nic nepamatuje. Jack si do výslechové místnosti přivede Hannibala, aby ho Miriam identifikovala podle hlasu, ta si je však jistá, že Hannibal rozparovač není.

Vyšetřování přivádí stopu na Dr. Chiltona. Jack se rozhodne, že vyslechne Lectera i Chiltona naráz. Když Dr. Chilton přichází domů, nachází v pokoji pro hosty nemocniční vybavení s mrtvolou Dr. Gideona. V domě s Chiltonem je i Hannibal. V této chvíli přichází do Chiltonova domu dva agenti FBI. Hannibal oba zabije a vraždu nastraží tak, aby nikdo nepochyboval i Chiltonově nevině. Chilton jede za Willem, ten však zavolá Jacka a Chilton nakonec končí ve vazbě. Miriam si je jistá, že právě on je Chesepeacký rozparovač a střelí Chiltona do krku.

Will přichází za Hannibalem. Chce si urovnat své pocity ohledně Hannibala, proto chce pokračovat v jejich terapii.

Hlavní postavy
Will Graham
Dr. Hannibal Lecter
Dr. Alana Bloom
Jack Crawford
Brian Zeller
Jimmy Price
Vedlejší postavy
Dr. Abel Gideon
Miriam Lass
Dr. Frederick Chilton
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevYakimono (neoficiální název)
Původní názevYakimono
Rok natočení2014
Premiéra11. dubna 2014
Česká premiéra21. května 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka44 minut
Sledovanost premiéry2 247 000 diváků (0,74 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody