plakát seriálu

Happy Town

(Happy Town)

Názory uživatelů

Happy Town

Celkem zajímavý seriál, který ovšem nebyl skoro ani odvysílán celý a druhá řada asi nebude a to je ten kámen úrazu. Seriál se totiž pomalu rozjíždí a postupně se divák seznamuje s obyvateli městečka Haplin neboli jak mu místní říkají Happy Town, ovšem to trvá skoro všech osm dílů první řady a mnoho věcí tak zůstane jen nakousnuto a nedokončeno... a tak se na konci zatím první a asi poslední řady nedozvíme skoro vůbec žádné rozuzlení, to by bylo logické, kdyby bylo v plánu pokračování, ovšem jelikož není tak na mě seriál působí neuceleným dojmem a to je škoda. Možná kdyby měl seriál od začátku dán určitý počet dílů, celkový dojem by byl o hodně lepší, jelikož tohle není typ seriálu, který byl šel natahovat donekonečna, i když... člověk nikdy neví...

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

HT

Happy Town mi naháněl hrůzu. Nestává se často, aby se mi nějaké postavy promítaly do snů, zejména protože většinou žádné sny nemám, ale Happy Townu se to povedlo. Zdálo se mi, že se mě snaží dostat Sam Neill (The Tudors), který v seriálu hraje záhadného Brita. Naštěstí jsem stihla dveře bytu přirazit dřív, než se k nim dostal, uf. :)
Je velká škoda, že seriál měl tak málo episod. Nebyla sebemenší šance, aby se stihly vysvětlit všechny dějové linie. I když ta hlavní nám nastíněná byla. Nakonec jsme zjistili, kdo je ten záhadný Magic Man.
Na druhou stranu vůbec netušíme, čí byla krev na tom důležitém kladivu, kdo je vlastně Henley a hlavně kdo je její matka. Tvůrci ani neodhalili, jak se Xavier a Merritt dostali tak blízko k Magic Manovi a proč vlastně. Už ani nemluvím o tom, jak mohl Xavier vstát a klidně jít potom, co byl střelený do břicha. A kdo tam všechno dělal čáry máry?
U Happy Town zůstává tolik nezodpovězených otázek, skoro si myslím, že byla škoda odhalit Magic Mana. :) Ale kdyby se tak nestalo, hořekovala bych tady ještě mnohem více, takže chvála alespoň za tuto jednu informaci.
Postavy měly víceméně vymakané příběhy a herci hráli důvěryhodně, rozhodně je na co se dívat, a když ještě připočtu skvělou Amy Acker (Angel, Alias, Dollhouse), no posuďte sami. ;)
Když vezmu všechno dohromady, Happy Town byl slibný seriál utnutý dřív, než dozrál. Škoda.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk