plakát seriálu

Ranč Heartland

(Heartland)

Epizoda 6×01 – Běh proti větru (Running Against the Wind)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na Heartlandu se na nějaký čas usadí nové problémové dítě, Georgie. Ty se, na nějakou dobu, stěhuje zpátky, protože se Calebův karavan skoro rozpadá a Lou s Peterem mají problémy s opravami svého nového domova.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jsou to už 4 měsíce, co Amy našla u Tye prstýnek, ale bojí se ho na něj zeptat. Po té, co ji Ty pozve na dvě rande, která se ne tak úplně vyvedou, zoufalá Amy řekne o prstýnku Lou, která na sobě nedá znát, že o něm ví a na druhý den jde hned za Tyem a zeptá se, proč Amy ještě nepožádal.

Mezitím, Amy "pronásleduje" nového koně, o kterém neví, kde se na ranči vzal a pořád utíká z ohrady. Napadne ji tedy, že by ho mohla trénovat ve skákání.

Ty v podkroví objeví Georgie, dítě, které uteklo od svých pěstounů, a tak Jack zavolá Clinta, Tyova bývalého kurátora, aby s ním domluvil, co s Georgií udělají. Nakonec se Jack rozhodne, že zůstane na ranči, dokud jí Clint nesežene novou rodinu.

Amy je Tyem přichycena, jak chce vrátit do jeho šuplíku zásnubní prstýnek, který mu Georgie ukradla, a tak si budou muset konečně promluvit.

Hlavní postavy
Amy Fleming
Samantha Louise 'Lou' Fleming
Jack Bartlett
Tim Fleming
Ty Borden
Vedlejší postavy
Clint Riley
Peter Morris
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevBěh proti větru
Původní názevRunning Against the Wind
Rok natočení2012
Premiéra16. září 2012
Česká premiéra27. června 2018
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody