plakát seriálu

Helena a její chlapci

(Hélène et les garçons)

Názory uživatelů

Seriál mých dětských let :)

Helena a její chlapci,mě vzalo jako teeangera za srdce.Se ségrama jsme měli kluky rozdělený,já samozřejmě měla Mikuláše :)
Seriál je o Heleně která studuje na škole a tam se skamarádí se svými spolubydlícími co jsou stejně prdlý jako ona.A co by to bylo za seriál bez kluků a lásek,hádkách..já mám na tenhle seriál dobré vzpomínky a kdybych ho sehnala klidně na něj kouknu znova :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:) :)

Hodnotit tento seriál je těžké. Když sem na to koukala byla sem malý smrad a bylo to pro mě úžasné :) I když při některých scénách mi to mamka přepínala a říkala , že na takové věci mam ještě dost času :) Ale na tehdejší dobu to nebylo špatné. Dám 70% i když vím, že teď mezi všema těma vymakanýma novinkama je tento seriál jak pěst na oko.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

:)

Helena a její chlapci byl seriál mých ,,mladých let,,. Na tehdejší dobu to bylo úžasné, teď se to asi těm novým seriálům nevyrovná, ale jak už se zmínila Milito25, klidně bych na něj koukla znova...

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nevím, nevím...

Úroveň žádná, přesto jsem se na to často vydržela dívat, i když pravý důvod svého počínání neznám. Je to takový roztomile stupidní francouzský seriál...

40 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé