Hell on Wheels

Hell on Wheels (Hell on Wheels) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ZADYSR

22. března 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Výborný western

Výborný seriál o dobývání Divokého západu. Příběh o budování železnice napříč prérií s výbornou výpravou
a charismatickým hlavním hrdinou. Nejprve je rozehrán příběh o pomstě za smrt rodiny a postupně se přidávají další dějové linie. Dle mého soudu si všechny tři doposud odvísílané série drží vysokou kvalitu.

Avatar uživatele
ladynka

13. října 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Podobný westernový seriál jako Deadwood

Dějiny země jsou postaveny nikoli na ušlechtilých principech, ale pokrok, který vykazují, jde ruku v ruce se ziskuchtivostí, korupcí a touhou po snadném výdělku, to je základní myšlenka seriálu. Sympatická je zde snaha líčit obecnou historii dostatečně špinavě, kde Divoký západ není přehlídkou ušlechtilých lidí, ale především přehlídkou zajímavých, mnohdy krutých ale hlavně plastických lidských osudů. S01 - 5*. S02 - 4*. S03 - 3*.

Avatar uživatele
kukusak

8. ledna 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Neočekáváný!

Jako malý jsem westerny měl velmi rád. Dnes mi s odstupem času přijdou všechny skoro stejný :-) Seriálové zpracování jsem nikdy předtím neviděl, tak jsem byl zvědav a byl jsem vlice překvapen! Super zpracování (ať už jde o hudbu, kameru, ale i prostředí) a spousta dějových linií, které jsou zajímavé. Čas nezabírá, žádná rodina "Shannonů" a trapná nešťastná mladá láska! :-)

Avatar uživatele
Jenne

18. ledna 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kam se hrabe Vinnetou

Po prvních pár dílech jsem si nebyla jistá, jestli se mi Hell on Wheels líbí, ale dala jsem mu ještě šanci i přesto že westerny ani dramata tohohle rázu nejsou zrovna můj seriálový cup of tea - a teď jsem za to strašně ráda, jelikož něco takového se jen tak nevidí. Skvěle vybraní herci, žádné hollywoodské pohádky ale tvrdá realita, dokonalá hudba a morální food for thought v každém díle. Věčná škoda, že je jich zatím jen deset a na další si musíme počkat :(

Nicméně už teď vím, že o Ansonu Mountovi se mi bude nejednou zdát :)))

Avatar uživatele
Nighters

29. prosince 2011

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Western

Sice jsem westernu nikdy neholdoval, ale tento seriál si mě získal. Skvělé zasazení děje po občanské válce do divokého západu, který se teprve začal dobývat a kolonizovat, tvrdá dřina při stavbě železnice a všudypřítomní indiáni. Skuteční chlapi, alkohol a lehké ženy!