Heuréka - město divů

Heuréka - město divů (Eureka) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Přistání po dvaceti letech

Výzkumná vesmírná loď Columbus, projekt Global Dynamics týkající se mezihvězdného průzkumu, kterou všichni považovali za ztracenou, přistane po dvaceti letech zase v Heuréce. Na palubě je podivný pasažér.

Z lodi vystoupí Kim, neboli organický počítač, jejíž každá buňka obsahuje obrovské množství informací, je ale důležité najít způsob, jak z ní informace dostat, protože psaní by trvalo příliš dlouho.
Předměty použité na výrobu přístroje jsou všem vráceny. Jeden doktor je ale nalezen mrtev poté, co mu Fargo odcizil zařízení, které bylo jeho. Doktor vlastnil stejné, ale míň pokročilé a Jack mu omylem dal to Fargovo. Henry ale zjistí, že doktor byl sice zabit elektřinou, ale kterou jeho tělo stvořilo, což nedává smysl.
Zane chce zkoumat Kim, aby o ní něco zjistil. Jenže přístroje začnou dělat výboje a on se svalí k zemi v elektrických šocích. Stalo se mu to samé, co doktorovi, ale díky rychlé pomoci přežil, blíží se ale další záchvat. Všichni si myslí, že je to spojené s Kim a ta souhlasí s tím, aby byla vypnuta. Henry ji vyšetří, ale je v pořádku. Za to doktor i Zane chytili virus, který se dostal z lodi do jejich počítačů, které jsou také z části organické. Jenže virus se začne šířit i z člověka na člověka. Henry spolupracuje s Kim, aby z její krve dostali protilátku, protože ona sama neonemocněla. Na lodi se totiž vyskytuje další organický počítač, který podlehl viru, ale stačil Kim udělat odolnou. Znovu se sestrojí přístroj, který vytvářel plazmu, aby se mohla protilátka distribuovat do všech lidí pomocí očního kontaktu.
Zane řekne Jo, že ji miluje, když mu přinese všechna jeho oblíbená jídla.
Carter si vyjde s Tess na rande.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
allyska