plakát seriálu

Heuréka - město divů

(Eureka)

Názory uživatelů

Věda není nuda

Překvapivě svěží záležitost. Perfektní titul, pokud si chcete oddechnout a příjemně se pobavit (pokud se bavíme o první sezńě a vynecháme její finále). Temná detektivka s prvky sci-fi (pokud se bavíme o některých částech druhé sezóny a finále té první). Rozhodně velmi příjemný seriál, který neurazí, občas nadchne a občas rozesměje. Vzájemná interakce některých vedlejších postav je výborná, suchý humor vládne a souhra šerifa s ředitelem centra je luxusní ;-)
Doporučuji.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Tak to vidím já...

První série - 70%
Druhá série -75%

Tak tenhle zajímavý seriál jsem právě začal sledovat. Po pilotním dílu se těším na pokračování. Přišlo mi to trochu zdlouhavé, ale to bude tím, že pilot je delší... časem uvidim....

Mám za sebou asi polovinu série a nijak dál nepospíchám. Příde mi, že seriál zdaleka nevyužívá svých možností, a že nejvíc vychytávek je asi v úvodní znělce. Děj nikam nepostupuje a příde mi, že to tak trochu tápe na místě. Nechám tomu sice 80%, ale jestli to takle půjde dál, tak půjde moje hodnocení dolu.

Takže první série je za mnou a jsem tak trochu rozpačítý. Sice se už začalo něco dít, ale čím dál víc mi vadí "prvoplánovos"t seriálu. Jednoduché černobílé postavy. Neustále opakované hlášky použité už dávno v jiných seriálech, navíc použité v ty nejnevhodnější okamžiky.

Ta prvoplánovost na mě vyloženě křičí. Některé scény se dějí jenom kvůli tomu, aby přinesly efekt, na který se musí (a má) hned zapomenout. Například v jednom díle byli hrdinové zamčení v dome a poslíček se pokusil utéct. Byl zabit a hrdinové o tom za chvíli nevěděli. Dokonce v tom domně zůstali bydlet.... to sou věci, které mi docela vadí.
Krom toho hlavní hrdina je mi opravdu nesympatický a jeho herecký výkon se rovná VELKÉ nule, za což můžou hlášky, které jsou mu do úst násilně vtlačeny, a které se do celkové povahy postavy a děje vůnec nehodí.
Abych nebyl jenom záporný, tak Eurékou se nese taková atmosféra, která mě donutila ji sledovat dál a dokonce stáhnout druhou řadu. Třeba se (hlavně scénáristi) napraví a ještě budu rád, že tenhle zajímavý seriál sledju.

Druhá série má dobrý začátek, Konečně to vypadá nadějně. Scénáristi se zřejmě uklidnili, takže po čtyřech dílech druhé řady má tenhle seriál u mě naději...

Heuréka se mi nakonec omrzela... Prostě jsem jí přestal sledovat... Ne, že by to byl špatný seriál, ale prostě už mě to nebavilo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Small town. Big secret.

Eureka je jeden z posledních "klasik", které se donedávna vysílaly. Loňská sezóna byla na tento typ seriálů hodně osudná a ani Eureka nepřežila. Škoda.

Koho by nezaujalo městečko, kde se shromažďují nejgeniálnější vědci současného světa, aby zde vyvíjeli své nápady hodné Nobelovy ceny? Když se sem Jack Carter dostane, schyluje se k další z mnoha téměř katastrof, které Eureka zažila. A jako by sebou Jack přitáhl neviditelné trable, od té doby, co jej bossové zvolí novým šerifem, městečko zažívá jednu zvláštnost za druhou.

Eureka je výjimečná spojením fantasy, humoru, akce, napětí i dramatu. V každé epizodě je nějaká nadpřirozená zápletka, kterou musí Jack s pomocí Jo, Allison a zbytku týmu vyřešit, aby zabránili zničení města nebo zničení světa právě z Eureky. Někdy jsou příběhy epizoidní, ale vždy se tvůrcům podaří nenápadně podstrčit hlubší příběh, který ke konci série graduje.

Kvalita sérií se drží hodně vysoko. Nemůžu říct, že bych se v páté sérii bavila méně než na začátku. Je téměř k neuvěření, že se tvůrcům podařilo vymyslet téměř osmdesát epizod, aniž by nějaká z nich nedokázala zaujmout. S každým koncem jsem se těšila na další díl, na to, co se zase stane, a jeden vynález byl zajímavější než druhý.

Samozřejmě vše nešlo hladce. Objevilo se pár dějových zvratů, které mě jakožto věrného fanouška vyloženě našvaly. Nová realita? Proč? Zrovna když to začínalo být to pravé ořechové! :D Ale nakonec jsme se z toho vymotali, všichni skončili tak, jak měli.

Nadpřirozený žánr umožnil seriálu hodně experimentovat a podpřil rozvoj postav. U některých sice není změna až tak patrná, ale porovnávat takového Zana nebo Farga v prvním a posledním díle.. trošku skok. Na druhou stranu je trošku škoda, že se během pěti let nevyvinulo víc charakterů.. taková Allison zůstala naprosto stejná.

Je stejně zajímavé, že mi vedlejší postavy přirostly k srdci mnohem více než ty hlavní. Upřímně mi bylo úplně šumák, jestli spolu Carter s Allie jsou nebo ne. Mnohem hůř jsem ale nesla novou realitu u Jo a Zana. Bezkonkurenčně nejlepší pár seriálu si k sobě ale přesto našel cestičku, což nesmírně potěšilo. :)

Finále.. co na to říct? Jak já miluju šťastné konce :) A ještě k tomu závěry, kdy seriál končí, stejně jako začal. Scénáristé Eureky to vymysleli naprosto dokonale! Když už jsme na pilotní díl téměř zapomněli, takhle trefně nám jej v posledních vteřinách připomenou... a najednou se retrospektivně vrátíme pět let zpátky a vše nám najedou docvakne.

Přes všechnu tuto chválu nemůžu hodnotit plným počtem. Nevím, nedokážu určit, proč neřadím Eureku mezi mé srdcovky. Každý díl byl úžasný, skvěle jsem se bavila a prožívala děj spolu s postavami. I tak ale nemám potřebu pustit si seriál znovu. Chybí mi tam jedna malá částice, díky které by se seriál zaryl hluboko pod mou kůži a nepustil se mě. Takhle tedy jen říkám: Děkuji, Eureko. Bylo mi potěšením navštívit toto výjimečné městečko.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Just Another Day........In Eureka

Počula som o ňom už dlhšie, no obchádzala ho a nezaujímala sa on. No to čo ma dokopalo k jeho zhliadnutie bola kúpa DVD, ktoré vychádzali v stánku. Tak som sa rozhodla, že to skúsim. A urobila som dobre. Svojím spôsobom som mu podľahla a zostávajúce série som zhliadla veľmi rýchlo. Poslednej piatej som sa nevedela dočkať.

Šialené vynálezy, ktoré viedli k rôznym problémom, boli na dennom poriadku. Boli tu časti zábavné aj vážne. Mali svoj humor, ktorý neomrzel. Plynuli rýchlo. Scenáristi sa pri nich ozaj vyhrali.

Každá s postavičiek v tomto bláznivom svete mala niečo do seba. Či už to bol Fargo a jeho tlačítka (najme na začiatku), Andy a Sarah s ich svojským vzťahom, mierne do seba zahladený Parish, Jack a jeho jednoduchý rozum atď. Oni boli tí múdri, Jack bol sila, držal ich pokope.

Posledná séria plynula neuveriteľne rýchlo, až som nemohla uveriť, že je tu koniec. Seriál dostal podľa mňa dôstojný koniec, ktorý si zaslúžil. Vraj mala byť jeho poslednou časť epizóda 12, no dostali šancu na jeden diel. Čo bolo dobré rozhodnutie, pretože to by nebol ten pravý koniec.

Pri pozeraní poslednej časti sa objavili aj slzy (kto už videl pochopí). Všetko skončilo tak ako malo, každý bol šťastný. Dokonca tu bol aj návrat postáv, ktoré by som teda nečakala (1947).

Je to seriál pri ktorom sa dá oddýchnuť, vypnúť, len sledovať. Neurazí, zaujme, pobaví. Som rada, že som sa rozhodla ho sledovať. Našla som v ňom to pravé pre mňa. Strávený čas nad ním ma ani trochu nemrzí. Určite sa k nemu po čase rada vrátim.

PS: Posledné sekundy boli takým malým deja-vu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

heuréka!

Opravdu skvělý seriál a s předchozími nadšenými hodnoceními lze jen souhlasit. Ale přidal bych i negativum, které mne vede zatím jen k mírnému nadšení nad seriálem. Není to ani tak stále stejný a jednotvárný děj epizod, které jsou ale zpestřovány různými druhy "průserů", které Carter řeší. Je to neschopnost tvůrců držet se hlavního plánu celé série, který není vyřešen ani vysvětlen a najednou "fuk", v druhé sérii vše odvane vítr a máme tu něco jiného...
Avšak to nic nemění na tom, že tu máme inteligentní, vtipnou a pohodovou zábavu, plnou zajímavých lidiček (taky se hlásím do fanklubu policistky Lupo ;-) , na kterou je radost pokoukat...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

vědě se meze nekladou :-)

Coby nadšenec sci fi, jsem do louskala celý seriál Heuréka, která mě velice pobavila. Sice někdy to bylo táhlé, někdy zrychlené, ale nic se na tom nemění, že jako celek to bylo poutavé. Co vše se dá vymyslet, to by mě ani ve snu nenapadlo. Je to plné humoru a krásných hlášek, že se člověk i pořádně zasměje. Jistě si též všimnete, že do města plno lidí přijede jako darebák, rebel a ke konci seriálu jsou všichni jak vyměnění. Prostě dobro vždy zvítězí nad zlem, jak to už v pohádkách bývá.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Eureka

Svého času jsem Eureku milovala. Líbilo se mi jméno šerifa - Jack Carter... Chudák se ocitl i s dcerou rebelkou ve městě plném vědců, kterým vlastně vůbec nerozuměl (vždycky jsem si vzpomněla na Stargate, O´Neilla a jeho zmatený výraz, kdykoliv poslouchal Carterovou :D) a kde byly katastrofy a nepovedené pokusu na denním pořádku. Co se děje týče, 4. řada s návratem do minulosti a poslední 5. řada, která se točí kolem mise na Titan, už byly takovým natahováním. První tři řady byly ale super.

Je to sci-fi, takže možné je všechno. Ten Fargovo chytrý dům by se mi líbil :)

Dobrých hlášek tam bylo plno, takže za mě 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Věda, zábava, sci-fi...

Jak bych si něco takového mohla nechat ujít? Nemohla a proto jsem se zázrakem opět podívala na Eureku. Kdo by řekl, že i to letech se mi ten seriál bude zamlouvat a shlédnu ho celý?

Pokud máte rádi sci-fi a zábavu je jistě tenhle seriál to pravé. Určitě nebudete zklamáni.

Je to neotřelé, zábavné, vtipné a nad některými díly si budete říkat, jak na něco takového mohl někdo přijít. Já osobně jsem si to říkala opravdu často.
Docela by se mi líbilo bydlet v chytrém domě, i když bych ho tedy nechala vylepšit o samouklízení! To by teprve bylo něco.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Úvod do světa seriálů

Tohle byl můj vůbec první seriál, na který jsem koukal. Velmi dobrý nápad, místy docela nudný, ale někdy dokáže docela překvapit. Jeho kvalita neustále klesá a stoupá, některé epizody lepší jiné horší. I přes to velice doporučuji, je to taková oddychovka.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

takých je málo

Je to jeden z mála príjemných celkom dlhých seriálov, kde sa neriešia niejaký teroristi, drogy, korporátne konšpirácie a pod. Osobne si stále myslím, že fakticky potenciál nebol celkom využitý, zápletka mohla byť ešte zapletenejšia a to hlavne keď sa presunuli do alternatívneho sveta. ináč pozreté všetky časti a škoda , že vlastne ani ten koniec nebol moc prekvapivý...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prostě takový normální den v Heuréce

Jeden z mých oblíbených seriálů. Městečko, kde se sešla partička nejchytřejších lidí, kteří ve svých laboratořích vytvářejí prakticky neustálou zásobu potenciálně destruktivních vynálezů, schopných zničit město, svět, nebo alternativní realitu. Ještěže mají Cartera, neohroženého šerifa, který je jim vždy po ruce, aby pomohl. Postavy a vzájemná interakce mezi nimi je výborná, až člověka zamrzí že už je konec, že už se dokoukal. Humor taky víceméně inteligentní, takže nemůžu než doporučit, a to jak fandům sci-fi, tak i lidem "normálním".

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Heuréka!

I když to občas byla trochu nuda a dalo se předvídat, co způsobilo katastrofu, trvalo mi necelé tři týdny seriál dokoukat :) Obrovský palec hore tvůrcům za rozloučení, tohle byl jeden z nejlepších (ne-li absolutně nejlepší) konec, jaký jsem u seriálu viděla. Carterův "let" červí dírou se všemi záběry mi vehnal slzy do očí a poslední scéna v autě to celé dovedla k dokonalosti :) I se všemi nedokonalostmi za mě 100% :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Město snů?

Herueka by mohla být městem snů pro vědce a celkově génii. Já jsem něco jako Jack Carter. Věda nebyla nikdy můj kamarád, ale díky Jackovi ji aspoň začínám mít ráda. Seriál jsem si hned oblíbila, což se jen tak nestane. I slzičky ukáply, což bych u některých postav nečekala, že slza ukápne (nechci spoilerovat). Sice jsem si na nějaké postavy musela zvykat. Některé jsem si oblíbila hned, ale postupem sérii, jsem je zase až tak ráda neměla. A pak tam byly postavy, co jsem ráda neměla ze začátku a postupem jsem si je zase oblíbila. Seriál sice patří mezi mé zamilované, ale zase 100% dát nemohu, tak aspoň těch 90% si rozhodně zaslouží. :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

(H)euréka

Při pilotním filmu mi vůbec Eureka nepřišla jako něco výjimečného, co by si zasloužilo mou pozornost. Přečetl jsem si popisek seriálu a tak sjem čekal mnohem víc a tak mě docela pilotní film zklamal. Jenže já dal Eurece ještě šanci a jak se ukázalo udělal jsem velmi dobře. Eureka se rozjela, tak jak jsem si představoval.

V podstatě to je krimi, které má neustále stejné schéma: Něco / někdo se pokazí - Zoe dělá / potká řešení - Carter se snaží mezitím najít správné řešení, přičemž se všechno jenom zhoršuje - Nachází řešení díky nějakému nápadu či Zoe, skoro takové woodo jako Dr. House.

A i když se toto schéma zdá příliš jednotvárné na (zatím) 2 řady, je to neuvěřitelné, ale stále to funguje a to asi i díky perfektnímu vyvážení dílů, které posouvají celý hlavní děj dopředu a dílů, které vás mají jen pobavit.

Tvůrci mají prostě spoustu nápadů a městečko Eureka jim dává relativně volné ruce, aby je všechny mohli využít. Takže pokud nečekáte žádné zázraky a chcete se jen pobavit a zrelaxovat, tak směle do toho...

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Neználek ve Slunečním městě

Na první pohled je Eureka obyčejný krimi seriál. Na pohled druhý však zjistíme, že se jedná o skvělý počin s koňskou dávkou nadsázky a humoru. Originální hi-tech prostředí poskytuje spoustu zajímavých zápletek, které potěší všechny sci-fi fandy (a nejen ty). Skvěle zahraný šerif Carter se vždy postará o vtipnou hlášku, na kterou mu přihraje jedna z řady sympatických vedlejších postav. A k tomu všemu skvělá hudba, co chtít víc?

Vadilo mi akorát, že rámcový děj se během sezóny téměř nikam neposouvá a trochu se hne jen na konci (popř. začátku) série.

80 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

úžasný seriál

Viděla jsem zatím pouze první sérii a pár dílů z druhé, ale můžu říct, že je to pro mě jako droga, po skončení jednoho dílu se hned vrhám na další...

Když jsem si přečetla informace o seriálu čekala jsem něco ve stylu Teorie velkého třesku, tedy spoustu chytrých slov a pojmů, kterým já obyčejný "lajk" nebudu rozumět... opak byl pravdou.. co se vědy týče, do děje je zapojena maximálně, ale používaná minimálně.. Rozhodně se mi na seriálu líbí to, že každý díl přináší novou záhadu, která je následně vyřešena. Už mě totiž nebaví seriály, kde musíte čekat 8 episod, než se dozvíte, kdo je ten a kdo zas onen...

Co mě, ale mrzí je, že by dle mého vkusu díly mohli mít i 100 minut :D 45 mi přijde nějak málo, vždy mám totiž pocit, jako by jeden díl trval tak nanejvíš 15 minut :D

Takže opravdu mohu říci, že přesto, že je seriál z vědeckého prostředí, není to nic nesrozumitelného a už vůbec né nudného... Moc mě baví a klidně bych brala ještě nějaké pokračování :)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Město divů

Perfektní seriál ve kterém se věda odlehčuje a pohlíží se na ní humornou stránkou.
Úžasná ústřední postava šerifa Cartera která je neuvěřitelně osobitá a perfektně se doplňuje se zbytkem města. On a lupo jsou vlastně obyčejní lidé ve městě geniú.
Každá postava je tak jiná že je komunita města velice různorodá a proto tak úžasná.

Každý díl má svůj děj ve kterém se vždy řeší jeden zásadní problém , který kdyby se nevyřešil nejspíše by většinou došlo ke zkáze světa nebo alespoň města.
Bohužel mi chybí propracovanější dějová linka , ta se teprve objevila až ve 4 serii.
Škoda že nebyla už v předchozích třech...
Jinak asi není co seriálu vytknout.
Škoda že končí myslím si že by mohly být další serie protože na své kvalitě ani půvabu pořád neztrácí .....

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejzvláštnější městečko

OBSAHUJE SPOILERY, PROSÍM DÁL NEČÍST!
Tak a už jsem dokoukal kompletně osud tohoto zvláštního vědeckého městečka kdesi v Americe, kde jediným obyčejným člověkem je šerif. Každopádně Heuréka přesně vystihuje pojem pohodový odpočinkový seriál. Postavy jsou příjemné a snadno oblíbitelné, ať už jde o samotného šerifa Cartera, nebo o jeho zástupkyni Jo. Nebo ostatní postavy Global Dynamics, smolař Fargo, ředitelka Allison Blakeová, vědec-zločinec Zane Donovan nebo tak trošku zvláštní vědec Henry Deacon. Po třetí sérii svou účast výrazně omezila šerifova dcera Zoe, což je škoda. A aby bylo obsazení kompletní tak nemůžu zapomenout ani na Vincenta a jeho Café Diem, případně na chytrý dům S.A.R.A.H. a jejího přítele zástupce Andyho. V paměti mám hlavně čtvrtou sérii, kde se cestovalo časem, vytvářela se alternativní linie a taky se chystala příprava k letu na Titan. Což bylo vlastně finále čtvrté řady. Objevila se nová výrazná postava, doktorka Holly Marten v podání Felicii Day. A pátá rozlučková řada je pomyslnou třešničkou na dortu, se všemi postavami se můžeme rozloučit důstojně. Ten konec stál rozhodně za to, a i proto se do Euréky někdy rád vrátím.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

(H)euréka

Ano, ano a zase jenom ano!
Nejprve se mě do tohoto seriálu tak nějak nechtělo, ale jakmile jsem začala koukat, doslova jsem odkoukala všechny epizody v tahu a potom ještě jednou. Vynikající kombinace geniálních vědců a Cartera, který svým common sense, odvrátí každou hrozící katastrofu.
Víc takových seriálů.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Herueká

Věda mě nikdy moc nezajímala, a neřekla bych, že zrovna tento seriál mě zaujme, ale stalo se a já si tento seriál zamilovala. Nikdy bych neřekla, jak věda může být zábavná a jak se dá jednoduše vysvětlit :D Jack je expert na zjednodušení. Každý díl má svůj příběh a málokdy se stane v díle něco, co je pak důležité pro další děj, za co jsem ráda. Až čtvrtá série dostala svůj příběh, který se řeší v průběhu celé série.
Tento seriál si snad každý zamiluje má skvělé obsazení, humor a pěkné prostředí (mít ve městě Kafe Diem, tak tam jsem taky pořád :D)

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Člověk si musí zvyknout, ale...

Je to už nějáký ten pátek, co jsem seriál sledoval. První série mě zaujala až po pár epizodách a to hlavně díky humoru, který mě v seriálech velice chyběl. Tak to pokračovalo až do jistého dílu jedné epizody, kdy se naprosto překopal celý děj a postavy a od té doby seriál nesleduji. Znechutili mě ho tímto "zvratem - aby se něco dělo" opravdu důkladně! Někomu to nebude vadit a někomu ano. Zkuste a uvidíte.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Eureka (ne)obyčajné mesto

Najlepší vedci sveta na jednom mieste? Čo by sa tu už len mohlo pokaziť.Spojenie humoru , sci-fi a z časti detektívky sa spojilo a vytvorilo tento seriál.Máte radi humor ,vedu a sci-fi?Tak je tento seriál stvorený pre vás

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Carter Rullezzz

Tento seriál som objavil počas môjho druhého pobytu v USA a hned som vedel, že toto bedem pozerať! V podstate Sci-Fi odohrávajúce sa v súčasnosti, poňaté totálne komediálnym a humorným spôsobom! Mojim osobným favoritom je Jo Lupo - akože viac sexi asistentku šerifa si asi predstaviť neviem! Klobúk dole však aj pred nápaditosťou tvorcov tohto seriálu. Vymyslieť toľko somarín - proste super!

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pohodovka

Pohodový seriál, při kterém se dá relaxovat po dlouhém dni. Trošku mi ale vadí neschopnost scénaristů dotáhnout příběh do konce.
Každý díl = nové postavy, konec dílu = konec příběhu s 0% šancí na návrat. Je to škoda - např. v 1. sezóně záporná postava (víte kdo XD) využije hi-tech technologii (je těžké nespoilerovat) - ovšem nezemře, pravděpodobně se nevypaří, ale nikdy víc o ní člověk neuslyší.
A já jenom sedím před televizí a lámu si hlavu tím, jestli se o ní dozvíme něco víc nebo to vyšumí do ztracena.
A takových scén je tam více, obzvláště pokud se jedná o ty velké "Záhady", které se nakonec během jednoho, dvou dílů vyřeší a pak Sbohem a šáteček ....

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

slušný

Eureka je prostě sci-fi seriál zaměřený na nereálné věci které vás ale v podání herců náramně pobaví.
A ted k sériím
1 série
klasický začatky serial se teprve ukazuje a nemá to nijak velkej děj spíš je to jen o tom aby se lidi seznámili co je v tomto seriálu může čekat.
2 série
má to konečně zápletku a je to napínavá série až do konce
takže se mi líbila hodně.
3 série
celkem dobrý děj ale skončil hned po 9 dílech pak to bylo celkem nic moc ale líbili se mi hostujíci herci.
4 série
vydel jsem jen 3 dily ale nic moc bohužel

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí
Ajam
20. července 2012

Skutečný názor se dá snad napsat až po ukončení seriálu...

..., takže mě docela mrzí že jej píšu. Ale tento seriál patří mezi špičku sci-fi. Charakterizoval bych jej jako snadno uvěřitelný. Tvůrci se drželi vynálezů, které jsou teoretické možné. Postavi jsou zpravidla velmi sympatické. A pokud se na chvíli vytratí a znovu se navrátí máte pocit jako by jste potkali starého přítele. Nleze než doporučit všem keteří se rádi baví a jsou tak trochu fandové do technologií.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Carter & hEuréka

Tento seriál patří stejně jako například "Chuck" mezi mé oblíbené...Líbí se mi že si tvůrci vyhráli s technickými vymoženostmi (Taky měli prostor pro to aby se vyřádili :D)...Klasická šablona ... Do tohoto města divů plného zajímavých věcí vpustili tak trochu "tupce" a na tom spočívá většina vtipů ,ale nápad je dobrý ... To se mi líbí a tak dávám 90%

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Originální nápad vždy vítán

No ta čtvrtá řada mě teda pěkně naštvala :-)

Ale jinak je tento seriál zábavný, originální, nápaditý, hrajou v něm skvělí herci, efekty jsou velmi slušné, …

Stovku nedám (už za tu čtvrtou řadu a hlavně za to, že vždycky vyřeší každý problém Jack, i když skupinka géniů si s tím láme hlavu, což je po 5621453 dílech MALINKO ohrané), nicméně 90 % dávám bez váhání :-)

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Škoda poklesu kvality a humoru

První série se mi líbila hodně. Ač to není nic originálního, tak postavy, dialogy a hlavně humor mě dokázaly přinutit k dalšímu sledování. Prim hraje samozřejmě šerif Carter a jeho hlášky, ale pozadu nezůstává ani sympaticky samolibý Nathan Stark. Bohužel od poloviny druhé série začal poměr humoru klesat a epizody se staly monotónními.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí
20. června 2011

Podle mě

Bohužel mě zklamal začátek 4 série tak ani nevím zda to do koukám.
ostatní série byli vpodstatě stejné pořád nějaké ty katastrofi v malém městečku docela zajímavé sledovat to jednu sérii ale už ty 4 série se mi zdá moc na tenhle seriál a to má přijít ještě na řadu 5 série no potěž panbůh :-(
zdá se mi že tenhle seriál už nemůže překvapit ničím novím a možná proto mě už přestává postupem času bavit ale pokud jste na super vychytané vecičky a různé katastrofi tak Eureka je provás ta pravá .

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

pohoda

serial sem bral jak odpocinkovej... fargo to byl jedna pohroma za druhou...

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Sci fi, záhady,

nápady, komedie - vše v jednom - v Heuréce, městě divů. Děkuji za tento osvěžující a českým dabingem zkažený seriál. Původní znění je prostě nanahraditelné. Každá postava má své místo, nikdo nechybí, nikdo nepřebývá. Šerif je ale jednička :-) Konec se taky povedl. Doporučuji jako nenáročnou oddychovku.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Zábavná věda.....

.....pro neznalé lidi,kteří občas něčemu nerozumí ale pokaždé to nějakým způsobem vyřeší.

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí