plakát seriálu

Hitlerovi muži

(Hitler's Generals)

Názory uživatelů

Nacistické elity

Způsob popisující vývoj či změny myšlení jednotlivých představitelů Hitlerovské politické elity spojené s unikátními dechberoucími záběry (možná v některých pasážích pochopitelně uměle rekonstruované) je zkrátka dokonalý. Co dělá z celého projektu naprostý diamant, jsou samozřejmě hlavně doplňující interview, mnohdy nejbližšícho okruhu lidí kolem daných "Hitlerových můžů". Už v době kdy vznikal tento dokumentární seriál, bylo jistě obtížné tento přístup zdola do projektu zahrnout, dnes je již bohužel jasné, že už žádné takové "nové" rozhovory, informace nikdy nevzniknou, pokud teda nebudou zveřejněny ty, co leží někomu v krabici na půdě. Je to škoda, určitě by ty nespočetná kvanta příběhů, co navždy zůstanou v myslích již zemřelých zainteresovaných lidí opět dokreslily část této mozaiky.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dokument

Asi nejlepší série dokumentů co znám. Pro toho, kdo se zajímá o druhou světovou válku a chce se dozvědět něco více o nacistických pohlavárech, je to ideální (a podle mě i nejlepší) volba.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

hitlerovi muži

Je zaujímavé sledovať nielen osudy nemecka, ale aj jeho vrcholných predstaviteľov. Niektoré sé menej zaujímavé, ale niektoré už viac. Títo muži vytvárali vojnové dejiny.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk