plakát seriálu

Hlavně nezávazně

(Free Agents (US))

Názory uživatelů

Ne-e

Tak tohle byl hodně velký krok vedle. Britská předloha možná mohla mít úspěch (neviděla jsem, nedokážu posoudit), ale ta americká byla hodně zoufalá.
Obsazení je značně nesympatické, mezi těmi lidmi není žádná chemie, takovým jediným příjemným zpestřením je Natasha Leggero, kterou mám moc ráda a moc hezky se na ni kouká. U prvního dílu jsem se zasmála jednou, pak už snad vůbec. Dialogy jsou hloupé a hlavní hrdina je hrozně ufňukaný, navíc tam není žádný děj. Shrnu to tak, že takhle jsem se hodně dlouho nenudila.
Ani se nedivím, že to po čtyřech dílech ukončili, tohle se opravdu nepovedlo.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Never take your work home with you.

Free Agents žili pouze ubohé čtyři episody. Pilotní díl měl celkem jednu dobrou scénu. Dobře, abych nekřivdila, ta scéna nebyla dobrá, byla přímo výborná, bohužel už ji vyzradili v květnu v prvním traileru. Tento rozhovor Alexe s ostatními spolupracovníky o neuvěřitelném sexu z minulé noci mě dokázal rozesmát poprvé (v květnu), po druhé jsem se ještě pěkně usmála, ale po třetí už by to asi neprošlo, ne že by Free Agents vůbec měli šanci na druhé zhlédnutí.
Seriál se snaží tvářit jako komedie, ale na plné čáře selhává. Opravdu se není čemu smát, dokonce ani nemůžete říct, že je to trapné. Je to ta nejhorší možnost ze všech, Free Agents ve vás nevyvolají žádnou emoci, pouze se snažíte myslí posunout hodiny, abyste se už konečně prokousali tou nekonečně se tvářící nudou.
Herci jsou vysoce nesympatičtí a jejich postavy spíše otravné, než aby se s nimi mohl někdo ztotožnit. Paradoxně nejhorší byla ústřední dvojice, ani jednoho z nich jsem vyloženě nemohla vystát. Jedinou světlou výjimkou byla Emma v podání Natashy Leggero. Obecně si užívám tyhle koketní, namyšlené a sebevědomé postavy, nezáleží na tom, jestli to jsou ženský nebo chlapi, prostě mají kolem sebe 'auru', která si mě vždycky omotá kolem prstu.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé