Hnutí mysli

Hnutí mysli (State of Mind) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ledy tají

James LeCroix má podivný sen o peří, které se snaží nacpat zpátky do peřiny, až mu plyšový medvěd řekne, že to se mu nikdy nemůže podařit. Vzápětí se u něj objeví jeho v pořadí druhá manželka Sonoma a prohlašuje, že umírá. Chtěla by s ním strávit jeden den.

Fred si stěžuje na velký počet pacientů, a zejména na podivné existence, které se objevují u Barryho. Vymyslí "Provozní řád čekárny", Cordelia ho ale odmítne vyvěsit. Barry právě hovoří s namyšlenou televizní hvězdou Teddym Riversem, který chce, aby ho zastupoval. Už potřetí řídil opilý. Barry váhá a zatím se jasně nevysloví. Annina pacientka Mary-Bridget Donahueová, která dala před třinácti lety jako sedmnáctiletá svobodná matka syna Bryana k adopci, ho chce za každou cenu zpět. Nedbá Annina varování, že mnoha lidem způsobí bolest a měla by si uvědomit, že chlapec už dávno není "její". Rozzlobí se na Ann a ve vedlejší restauraci se náhodně seznámí s Riversem. Ten cítí senzaci a slíbí jí, že syna najde a pak uspořádají velké setkání před kamerami. To ovšem rozzuří Ann, která žádá Barryho, aby svého klienta zpacifikoval.

James by rád věděl, co vlastně jeho bývalé ženě je. Sonoma je zastánkyní východní medicíny a klasickým lékařům nevěří. Pak se náhle přímo ve středisku zhroutí a James s Tajem ji dopraví do nemocnice, kde ji čekají podrobné testy. Ty ovšem ukáží pouze to, že má nízký tlak a je mírně chudokrevná. Asi se ráno nenajedla a klesla jí hladina cukru. Jinak je žena zcela zdráva. Její návrh, aby to spolu zkusili znovu, musí James bohužel odmítnout.

Riversovi čmuchalové mezitím zjistili, kde Bryan bydlí. Pod Barryho nátlakem ale bezohledný reportér upustí od úmyslu vše proprat na veřejnosti. Zoufalá Mary-Bridget volá Ann. Společně tedy Bryana a jeho matku navštíví...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon