plakát seriálu

Hodně štěstí, Charlie

(Good Luck Charlie)

Názory uživatelů

Jediný kladný hodnocení pro Disney Channel

Nevím proč u tohoto kanálu vždycky skončím, každopádně když vidím v programu ,,Hodně štěstí, Charlie", tak přepínám i dobrovolně.
Tohle je jediný reálný seriál. U všech scén věřím, že se v normální průměrné a vtipné rodině můžou stát. Každý díl mě baví, malá Charlie je opravdu roztomilá, a jestli budu v jistých letech stejně suprová máma jako je tady, budu si upřímně gratulovat. Vážně hodně doporučuju. Ne že by to bylo až tak moc super, ale člověk se odreaguje, odpočine, a neodchází od televize se zaťatými pěstmi.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Good luck Charlie

Toto sa Disnye Channel podarilo, je to jednoznačne najlepší seriál aký na stanici kedy bežal. Námet super, herci veľmi príjemní, jednotlivé epizódy sú zábavné. Úplne obyčajný seriál o úplne obyčajnej rodine. Doteraz nechápem ako sa ocitol na Disney Channel pretože je úplne iný ako všetko čo kedy z DCH vzišlo

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jason je hlavní příčina

Je to tak na tento serial jsem se začala koukat hlavně kvůli jasonovi protože je to můj nejoblíbenější herec a v chlapi sobě byl skvělej ale dost mě sklamal že se dal k dinsneyho hvězdičkám!!! a taky že zrušili chlapi sobě to mě dostalo!!!Na seriálu se mi líbí zajímaví smysl důvtipu a obsazení!!!

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vtipné hlášky zaručeny

Tenhle serial je hezký. Líbí se mi vtipné scénky a hláky a příhody rodiny Dunkenových. Líbí se mi hlavně Teddy a její vtipné příhody.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No..

No neviem čo mám napísať ale tento serial sa mi veľmi páči hlavne mama a mlady syn. Oni sú fakt trieda ale aj tí ostatný sú super a veľmi dobre sa pri tom odychuje. Odporúčam!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Come On..

Opravdu si tenhle seriál zaslouží víc než 50%? Podle mě ne. Těch 50 má ode mně jen díky mamině Duncanové a PJovi, kteří mě vždy svým chováním a vtípky dostanou do kolen.

Na druhou stranu se v poslední době vtipy opakujía to opravdu dost. Už se tolik nesměju. Ale jinak docela dobrý seriál, u kterého si člověk odpočine.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nikdo není dokonalý

Tenhle seroš mě baví. Dlouhodobě sledovat to fakt nedoporučuju ale když to jede v telce tak co už. Humor a hlášky celkově jsou super, ale to je tak všechno. Ale co, je to sitcom :D

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk