Plakát

Hogan má pravdu

(Hogan Knows Best)

Jak žije ex-wrestling-superstar Terry "Hulk" Hogan a jeho rodina? Hulk Hogan není jen nejslavnější wrestler na světě, ale také velmi tradiční otec rodiny, který shodou okolností žije na obřím statku ve floridském Clearwater. Dcera Brooke (16) chce být popovou hvězdou, syn Nick (14)... [více]

2005–2007 | USA | 22 minut | VH1 | RealityShow | 44 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

4×12 – Father of the Year

(premiéra 21. 10. 2007 – před 16 lety)
závěr seriálu

Hogan má pravdu – O čem to je

Jak žije ex-wrestling-superstar Terry "Hulk" Hogan a jeho rodina? Hulk Hogan není jen nejslavnější wrestler na světě, ale také velmi tradiční otec rodiny, který shodou okolností žije na obřím statku ve floridském Clearwater.

Dcera Brooke (16) chce být popovou hvězdou, syn Nick (14) automobilovým závodníkem. Hulk a jeho žena Linda sledují jejich dospívání a víc než cokoliv jiného se je snaží ochránit před předčasným sexem, drogami a dalšími nástrahami moderní doby. Koukněte se, jak Hulk svádí každodenní boj s Brooke, Nickem a Lindou – ale také s nimi slaví jejich drobné úspěchy. Kromě úspěchů ve wrestlingu se Hulkovi povedlo s Lindou proniknout do tajů „správňáckého“ rodičovství. Takže neštvěte Hulka… nebo jeho rodinu!

(oficiální text distributora)

sám sebe
sama sebe
sama sebe
sám sebe
Info box
Stanice

VH1

Délka

22 minut

Žánr

RealityShow

Země původu

USA

Roky vysílání

2005–2007

První vysílání

10. července 2005

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky