plakát seriálu

Pekelné hotely

(Hotel Hell)

Epizoda 1×06 – Roosevelt Inn
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Roosevelt Hotel v coeur d'Alene v Idahu se nachází v bývalé základní škole, kam jeho majitel docházel.

Jeho žena neměla s nákupem hotelu nic společného. Manžel za ní jednoho dne přišel s tím, že ho koupil. Nyní se však hlavně ona stará o jeho chod. Uklízí, zatímco majitel si čte knihu.

Hotel má spoustu problémů. Špinavé pokoje, zastaralý vzhled, malá kuchyně.

Jednou měsíčně se zde pořádá tematická noc, kdy se všichni převlečou za Sherlocka a hrají si řešení vraždy. Zatímco manželka v kostýmu dře vzadu v kuchyni, manžel je Sherlock a baví lidi. I když se snaží Ramsaymu namluvit, že to dělá proto, aby vydělal nějaké peníze, Gordon ho obviní, že to dělá hlavně pro svoje potěšení, že by se stejná částka dala vydělat mnohem rychleji a jednodušším způsobem.

Lidé se totiž sice sejdou na tematickou noc, poté ale zase všichni odejdou, pokoje zůstávají prázdné.

Hotel má také velký společenský sál, který je ovšem velmi zastaralý. Mají smlouvu s planovačkou svateb, ale barvy pokoje nejdou příliš na odbyt.

Ramsay předělá pokoje a vyhraje si s velkým sálem, kterému dodá moderní sofistikovaný vzhled, který ihned zapůsobý na svatební pár, který si na večer sál objedná.

Personál hotelu musí narychlo zajistit výzdobu a svatební hostinu. Vše se povede na výbornou a všichni se báječně baví. Po hostině pak svatebčané odchází nahoru do pokojů.

Hlavní postavy
sám sebe
Informace k epizoděIMDb
Český názevRoosevelt Inn
Původní názevRoosevelt Inn
Rok natočení2012
Premiéra3. září 2012
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka43 minut
Sledovanost premiéry4 300 000 diváků
Autoři profilu epizody