plakát seriálu

Hotel Paradise

(Hotel Paradise)

Epizoda 1×13 – Diana dostala padáka z Hotelu Paradise
88 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tu, která v tomto, třetím, párování vypadne, víceméně určí Niki díky zvláštnímu privilegiu, jež se jí dostane po překonání těžké překážky. Všemi oblíbená Niki se ještě předtím dostane do ošklivého konfliktu se svou nejlepší kamarádkou Zuzkou. Mezitím Vierka řeší s Tomášem jejich „vztah“.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Diana si za partnera zvolila Romea, tudíž se Zuzana musí rozhodnout mezi Leem a Nikem. Nemá na vybranou - i když se jí nechce, musí rozbít dva rozvíjející se páry, a tak volba padne na Nika, což velmi těžce nese Niki, bere to od své nejlepší kamarádky jako krutou zradu. Zuzana jí vysvětluje, že nechtěla zkazit vztah Nely a Lea. Podle Nely Zuzana samozřejmě Niki také považuje za kamarádku, ale Niki je v jejich přátelství „víc po uši“. Napjatá atmosféra se přenáší na všechny a jejich ostrou hádku řeší téměř všechny ženy v ráji, čehož Nela využije k očerňování Jany, která podle ní nejvíce intrikuje. Niki při obědě roztřeseným hlasem přečte vzkaz, ve kterém stojí, že pokud zůstane do párování bez kontaktu s ostatními zavřená na pokoji, získá imunitu. Osamocená Niki dostává instrukce k párování – kluci si nejprve vylosují pořadí, v jakém budou volit partnerky; až všichni utvoří páry, přijde ona a vytvořením nového páru pošle jednu z dívek domů. Niki je z nelehkého úkolu hrozně vystrašená. Tomáš neví jakou dívku si zvolit; lstivé Dianě nevěří, ale Vierka se mu zdá příliš nepředvídatelná. Niki spatří 5 párů – Tomáše s Vierkou, Nika s Dianou, Romea se Zuzanou, Rockyho s Janou a Lea s Nelou. Roztřesená Niki si stále není jistá – může se pomstít Zuzaně, vyhodit všemi neoblíbenou Vierku, nebo se vrátit ke svému partnerovi a vyhodit tak Dianu. Nakonec vyhraje třetí možnost. Tomáš jí zachrání před vypadnutí, přesto mu Vierka už při párování řekne, aby si hledal novou partnerku. Rocky je z odchodu Diany smutný, připomínala mu jeho první a jedinou lásku.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Vierka: Já chci Tomáše dneska opít a chci ho znásilnit.
Vierka: (na Tomáše) Ty na mě nemluv. Já s tebou končím.
Niki: A vždyť si tě vybral.
Zuzana: Ale on si tě vybral do páru. On tě zachránil! Kdyby si tě nevybral, tak jdeš domů.
Vierka: Dobře! A co teď tady nade mnou stojíš, jakože ti mám děkovat za to nebo co!? Já nejsem hej, ty pojď sem. Toto si na velice… Toto si na velice zlé adrese, můj zlatý. Ale velice rychle si hledej jinou partnerku, Tomáši. To ti říkám teď, na rovinu. Popřemýšlej o tom dneska, dobře?
Tomáš: Beru to na vědomí.
Vierka: A spíš na zemi.
Niki: Cos vlastně udělal?
Tomáš: Že jsem si ji vybral. (hromadný smích)
Leo: Já si myslím, že Vierka a Tomáš se k sobě můžou sblížit i tak, že spolu budou mít sex. Oba dva mi přijdou takoví zvláštní typy a myslím si, že ona ho bude bičovat a on jí bude polévat voskem.
Rocky: Tak já bych si přál, aby Diana už prostě vypadla, aby už, prostě, s námi prostě nebyla, protože mě ubíjí, jak se na ni musím dívat, protože mě hrozně přitahuje.
Niki: Zuzka si vybere Nika a já s ní udělám takový čóro-móro, že bude vzrůšo.
Hlavní postavy
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
Vedlejší postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe - moderátor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDiana dostala padáka z Hotelu Paradise
Původní názevDiana dostala padáka z Hotelu Paradise
Rok natočení2012
Premiéra21. března 2012
Česká premiéra21. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka50 minut
Autoři profilu epizody