plakát seriálu

Hotel Paradise

(Hotel Paradise)

Epizoda 1×12 – Diana zahajuje útok!
88 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Když Jana obdrží vzkaz, že si má sbalit kufry, tuší, že pro ni pobyt v ráji končí. V Hotelu Paradise ovšem platí jedno pravidlo, nikdy nevíš, co se stane v ráji; nakonec vše dopadne tak, že o své místo musí bojovat Diana. Zuzka se rozhodne vyříkat si vše s Vierkou, takže vyhrocený dialog „starých kamarádek“ na sebe nenechá dlouho čekat. V podvečer nastane Bermuďák plný otázek na tělo a krutých, někdy i vtipných pravd.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Všechny udivuje, jak si spolu nový pár, Tomáš a Vierka, neočekávaně skvěle rozumí. Podle Jany jsou silný pár, nikdo je totiž nebude chtít. Jana si má místo opuštění Hotelu Paradise vybrat dva muže, kromě Tomáše, s kterými poobědvá. Po jídle se mezi Rockym a Nikem rozhodne pro Rockyho, který řekne Dianě, že vyzkouší nový vztah, a až poté se rozhodne, koho si vybere. Jelikož Zuzana zná Vierku několik let a ví i o jejích temných stránkách, má potřebu si to s ní vyříkat. Nazve jí lacinou prostitutkou, s kterou nemá absolutně žádnou potřebu se bavit. Místo reality show by jí poslala na psychiatrii. Ve zpovědnici Zuzana řekne, že si Vierka za svůj psychický stav může sama, delší dobu totiž brala drogy. Niki a Tomáš se zastanou Vierky a řeknou Zuzaně, že to přehnala. To si stojí za tím, že jen pověděla svůj názor. Temperamentní černovláska Diana neskládá zbraně a přemlouvá Tomáše, který jí slíbí, že když bude Vierka trochu vyvádět, půjde se k ní vyspat. Večer se vtípky na Vierku začnou stupňovat a Tomáš neváhá udělat cokoli, aby mezi své nové kamarády zapadl. Svlékne se do naha a jde do pokoje jen s kloboukem před svým mužstvím. Zuzana, Romea a Niki z toho mají ohromnou legraci. S nově nabytým sebevědomím jde Tomáš navštívit Dianu, která jeho klepání neslyší a neotevře mu.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Romeo: A vy si rozumíte s Vierkou?
Tomáš: S Vierkou?
Romeo: Ano.
Tomáš: Ona je prostě moje inspirace, moje květinka, která se pořád musí opečovávat a hlavně, když se nezalije, tak… asi trochu bouchne.
Romeo: Já si myslím, že Vierka a Tomáš jsou z jiné planety a možná jsou to právě ty dobré planety. Že se konečně našli dva dobré světy a vznikne z toho jedna galaxie, která bude obyvatelná pro skutečné lidi.
Vierka: Jak kdyby mi na tom záleželo, že jak budu vypadat před celým národem.
Zuzana: Prosím tě, s kým se ty bavíš? Ty se se mnou ani nebav. Já nemám zájem se s tebou bavit, chápeš.
Vierka: Tak ale potom… Zuzano potom si mě k*rva nevšímej, jak si mi řekla tam v bazéně, že si mě od začátku k*rva nevšímáš! Že jsem jen prostitutka. Tak proč si mě všímáš potom?
Zuzana: (ironicky) Však jsem to řekl falešně, ne?
Vierka: Ty se bojíš, že by ti někdo pověděl pravdu.
Zuzana: Jakou pravdu!? Pověz mi, jakou pravdu!? Já jsem ti dneska řekla největší pravdu, co je pravdou a ty to víš. Tak si teď na nic nehraj a nedělej ze sebe chudinku, protože to víš, že to je pravda. Dobře? My víme o sobě hodně věcí. Ty o mě víš h*vno, ale já vím o tobě hodně věcí.
Vierka: Takže, já si hraju na chudinku, podle tebe.
Zuzana: Ano. Hraješ si na chudinku.
Vierka: Hm, dobře.
Zuzana: Jak se chováš doma? Co děláš doma? No? Mám to tu začít vytahovat? Nevytáhnu to tu jen z respektu k tobě. Tak buď ticho.
Zuzana: (o Vierce) Takže jako sorry, neměla se profetovat do jiného světa.
Vierka: Co si myslím? Já si myslím, že jsi falešná.
Zuzana: Všechno?
Vierka: Máš ty něco na mě, co bys mi chtěla říct?
Zuzana: Pro mě jsi obyčejná p*ča, s prominutím. Radši se tu budu bavit s ostatními, než s tebou, protože jsi pro mě laciná prostitutka. Jsi totálně přepnutá a namísto reality show jsi měla jít na psychiatrii. To je můj názor na tebe.
Rocky: Ze životních zkušeností vím, že není dobré nechat si „píp“ na hlavu.
Jana: (o Vierce a Tomášovi) Já si myslím, že budou silný pár, protože je nikdo nebude chtít.
Romeo: Tomáš rozdává pozitivní energii a nezaskočí ho žádná Vierka z mimoplanetární soustavy.
Hlavní postavy
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
Vedlejší postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe - moderátor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDiana zahajuje útok!
Původní názevDiana zahajuje útok!
Rok natočení2012
Premiéra20. března 2012
Česká premiéra20. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka47 minut
Autoři profilu epizody