plakát seriálu

Hotel Paradise

(Hotel Paradise)

Epizoda 1×15 – Nová pravidla párování
88 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Viktor si má mezi dívkami zvolit tu, kterou pozve rande. Aby se po odchodu Diany a Vierky zvýšil počet obyvatel ráje, přichází modelka a vizážistka Lenka, která se všem chlapcům zdá velice atraktivní. I Lenka se musí ihned a rychle rozhodnout, koho pozve na rande a vybere si za partnera – rozmýšlí se mezi Tomášem a Rockym. Všechny totálně šokuje, překvapí a rozhodí vzkaz týkající se párování, a proto se okamžitě začne kalkulovat a intrikařit. Bermuďák zamíchá kartami ještě více, když se mimo jiné pohádá Zuzana s Nelou nebo se opět řeší Viktorova orientace.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Viktor na rande bere Janu, kterou ale vůbec nepřitahuje, i tak je Rocky naštvaný a žárlí. Jana ho ujistí, že ho měnit nechce, vše ale zvrátí vzkaz, podle kterého bude Jana s Viktorem a Rocky se má odstěhovat. Martina přivede nového hosta, Lenku, která hned při obědě obdrží list s úkolem jít s dvěma kluky na rande. Po delším rozmýšlení mezi Rocky a Tomášem to chce zkusit s první jmenovaným. Před blížícím se párování nastává další zvrat, soutěžící si nebudou moci vybrat partnera, s kterým utvořili pár při posledním párování. Zuzana si je jistá tím, že když je Viktor v páru, ztratil imunitu, takže mu upřímně řekne, že by chtěla, aby příště vypadl. Nela je naprosto zoufalá, dobře si uvědomuje, že Leo má nejblíže k vyřazení. Nejdříve zkouší Janu, která Lea zachránit kategoricky odmítá, hlavně proto, že jí minulé vyřazování chtěla Nela vyhodit. Možnost zachránit Lea pomocí Lenky se Nele vůbec nelíbí. Romeo řekne Janě, že vztah se Zuzkou nepřekročí kamarádský level, a tak by se k němu mohla teď hned přestěhovat ona. Jana, ráda, že se zbaví Viktora, souhlasí. Zuzana jim dá své „požehnání“. Když partnerské konflikty jakžtakž utichnou, přichází Bermuďák. Niki položí otázku, proč si ostatní myslí, že je Viktor gay. Ona si to totiž nemyslí a chtěla by vědět, proč ostatní ano. Niko a Zuzana se shodují, že to je především kvůli excentrickému oblečení a neobyčejně dlouhým, přirozeným řasám. Poté se Niki chytne s Rockym, který tvrdí, že se o Viktorovi vyjádřila v negativním smyslu. Niki to hrozně mrzí, po Rockyho příchodu se holky nevybíravě vyjadřovaly o jeho vzhledu a Niki byla jediná, která se ho zastávala. Zuzana dostane otázku, jakou holku by vyřadila a odpoví Janu nebo Nelu, na což druhá jmenovaná prohlásí, že Zuzana tedy není moc upřímná. Romeo a Jana se v posteli vášnivě líbají.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Nela: Já prostě nesnáším falešné lidi, lži a intriky a tady toho je plno, chápeš?
Niki: No, tady toho je celý Hotel Paradise.
Leo: Vím o tom, že Nela je náladová, všiml jsem si toho taky. A jestli je to teď možná horší, tak je to možná tím, že má zrovna své dny.
Jana: A víš, co si Nela myslí?
Viktor: Nevím.
Jana: A zajímá tě to?
Viktor: Jó, řekni.
Jana: Co?
Viktor: Řekni, povídej, přeháněj.
Jana: Tak pojď sem, ať nemusím řvát. To je tajemství děsně tajný.
Viktor: Jasně, že tajný, tak pšt.
Jana: Bojí se, že když si s tebou bude víc povídat, tak ty si budeš myslet, že máš u ní šance a ona moc dobře ví, že se ti líbí.
Viktor: Chuděra. To né…
Jana: Ona se proto jenom s tebou nebaví.
Viktor: Já jsem si to myslel už dávno. Hm, hele, tohle to přesně vím, protože ona se schválně tak tváří, víš, na mě, jakože se na mě moc nekouká, schválně na mě hází ksichty, schválně mi dává blbý bodování při, tom… víš?
Jana: Hm.
Viktor: Já vím, že jo! Tak víš co, tu mám prokouknutou už dávno.
Zuzana: (o páru Rocky a Lenka) No, bude to zajímavé. Budeme mít takový exoticko-tropický subtropický pár.
Rocky: No, jestli je Lenka atraktivnější než Jana, si nejsem až tak úplně jistý, to asi uvidím, až se vysvleče do plavek. (smích)
Romeo: Já bych byl skoro i za to, aby vypadli Viktor, Rocky nebo Tomáš
Zuzana: Ano, ano.
Nela: S Rockym je celkem sranda, že.
Niki: Ale, ale já vám chci říct jednu věc, když tady byl Rocky první dva dny, tak jsme taky nevěděli, co si o něm myslet a jak ho teď máme rádi. A ten Viktor je jako společenský a já si myslím, že k nám zapadne.
Zuzana: Mně přijde takový falešný.
Romeo: Mně přijde taky falešný.
Zuzana: Falešný, gay, falešný, pedofilní.
Jana: (o Viktorovi) Ptal se mě, jak jsem spokojená ve svém vztahu.
Rocky: Jo? A cos řekla?
Jana: Že velice.
Rocky: Já tomu moc nevěřím ale, že jsi to řekla.
Jana: Fakt?
Hlavní postavy
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - moderátorka
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
Vedlejší postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe - moderátor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNová pravidla párování
Původní názevNová pravidla párování
Rok natočení2012
Premiéra23. března 2012
Česká premiéra23. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka48 minut
Autoři profilu epizody