plakát seriálu

Hotel Paradise

(Hotel Paradise)

Epizoda 1×04 – Romeo a Julie
77 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jelikož Zuzana považuje Klaudii za jedinou možnou adeptku na vyhazov, napětí mezi nimi se dá krájet. Přesto má Klaudie v Hotelu Paradise své opory. Diana nepřestává litovat svého výběru. Niki má pochyby o partnerství s Leem. Soutěžící zažijí první Bermudský trojúhelník alias „Bermuďák“, během něhož se mohou ostatních ptát na otázky, na které by nikdy nenašli odvahu. Situace se díky konfrontacím ještě vyostřuje.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Diana a Maťo mají ve svém vztahu takové trhliny, že Maťo uvažuje o záchraně Klaudie. Diana totiž zradila jeho důvěru, když Nele a Niki prozradila, že by zachráncem Klaudie mohl být Niko. Niki Nele poradí o svého partnera bojovat. I Zuzana Nikovi domlouvá, ať zůstane s Nelou. Po otázkách na Bermuďáku se situace mezi Zuzanou a Klaudií neskutečně vyhrotí. Zuzana řekne, že Klaudie měla sex za peníze, což podle Klaudie není pravda. Prý to samotná Klaudie měla říct Dianě. Romeo se své partnerky zastane, navíc Leo řekne, že pokud tady nějaká dívka říká něco inteligentního, tak je to právě drobná blondýnka. Nela vyčte Janě, že pije nadmíru alkohol, a že by jí nevadilo, kdyby Hotel Paradise opustila. Niki konfrontuje Dianu, která se neustále motá kolem Lea. Niko a Nela se políbí.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Zuzana: Já hraju. Já hraju prostě. Já když vidím tyhle kamery, tak začnu hrát. Začnu bojovat.
Martin: Já mám takový názor, že to je prostě hra. Prostě všichni musíme hrát. Všichni jsme jak figurka, a ta figurka se chce dostat do cíle. A prostě figurka musí podrážet.
Leo: Když tady mluví nějaká holka, tak se to nedá poslouchat, nedá. A jestli někdy vypadne něco inteligentního z někoho, nějaká věta, tak je to právě že Klaudie.
Niki: (na Nelu) Ty prostě teď musíš udělat jednu věc. Prostě si Nika tak omotat, že jí nevezme. Dát mu úplně naděje, že něco bude. A prostě takhle s ním flirtovat. Chlapi tady na to letí. Ale jakoby tak, aby se měl na co ještě těšit, chápeš.
Hlavní postavy
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - moderátorka
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
Vedlejší postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe - moderátor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRomeo a Julie
Původní názevRomeo a Julie
Rok natočení2012
Premiéra8. března 2012
Česká premiéra8. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka47 minut
Autoři profilu epizody