plakát seriálu

Hotel Paradise

(Hotel Paradise)

Epizoda 1×09 – Včerejší boj o místo ve vile byl „smrtící“ pro Maťa
77 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Městský policista Tomáš začne usilovat o lásku Jany; sázka na romantický styl ovšem nebude ta nešťastnější. Niki si nedokáže ujasnit, co vlastně chce a nakonec lituje svého následného řešení ohledně otázky, zda přenechat Lea Nele nebo si ho ještě ponechat pro sebe. Zároveň se začíná schylovat ke 2. párování - muž, kterého Rocky připraví o partnerku, si bude muset sbalit kufry a navždy opustit Hotel Paradise.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Za nejkrásnější obyvatelku je v soutěži Miss Paradise mužskou částí zvolena Niki. S titulem obdrží pravomoc určit pořadí dívek na párování. Jedničku dá nejlepší kamarádce Zuzaně, o které stoprocentně ví, že si zvolí Romea. Jako druhá půjde ona. Dále si budou vybírat Nela, Diana a Jana. Nováčci Rocky a Tomáš mají imunitu, takže si své partnerky zvolí předem – Tomáš Janu a Rocky Dianu. I přes dohodu s Nelou, si Niki při párování vybere svého současného partnera, Lea. Leo jí totiž řekl, že s ní chce v páru zůstat a i Zuzana jí radila stejnou taktiku. Bez partnerky nakonec zůstane Maťo. Když se Niki dozví, že je s ní Leo z lítosti, cítí se z výměny sklíčeně. Nela se začíná myslet, že Zuzana nechtěla, aby si vzala Lea, protože by vytvořili silný pár. Niki si proto Zuzanu vezme stranou a vše si vyjasní – Zuzana se jí jen sdělovala svůj názor. Niki jí řekne, že má všechny na jedné úrovni a až nad nimi je ona. Zuzana jí bere úplně stejně. Tomáš se zakouká do Jany, která jejich vztah na další úroveň posouvat nechce. Musí však přežít romantickou večeře, kterou jí chtěl Tomáš poděkovat, že si za něho stoupla. Jana se opije, aby přežila jeho přítomnost v posteli. V Nele se prohlubuje špatná nálada - i kvůli ne-výměně s Leem nebo anonymní otázce během Bermuďáku, proč je tak panovačná a arogantní. Niki se definitivně rozhodne Lea vyměnit a jako první jí na mysl přijde Rocky. Nela a Leo se v noci líbají u lehátek.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Nela: Já jsem totiž tak hodná, až jsem blbá, víš. To je můj problém.
Leo: Ale, jéžiš… nedělej se zas.
Nela: Fakt ne.
Leo: Zas tak hodná nejsi.
Niki: (po polibku s Nelou při flašce) Tak tohle jestli uvidí moje babička, tak je mrtvá.
Jana: (o rozhovoru s Tomášem) Bavili jsme se o blbostech, prostě dneska, když je březen, jsme se bavili o Vánocích. (smích)
Niki: Já bych to zakončila jediným, že teď chci, aby nějaký jiný kluk mě chtěl.
Nela: To nedělej, zůstaň s ním.
Niki: Ježišmarja, já jsem si ho dneska vybrala a ten stejný den s ním nechci zůstat. (Dává ruce do stříšky) Já se fakt omlouvám všem, že jsem taková nerozhodná, ale pak když to vidíte v té televizi, tak si musíte říkat, „Ty jsi tak blbá.“
Zuzana: A prostě jsem Niki řekla, „Neříkej to hlavně babám,“ protože tím, že by baby zjistily, že by se chtěli vyměnit nebo něco, tak by skákaly jak kobylky, ty kokos, anebo já nevím prostě, kráva za potravou nebo koza, já nevím, cokoli.
Niki: Já nevím už čemu tady věřit. To je tak strašná situace. Mně Nela něco řekne a já jí to věřím a v tu chvíli přijde Zuzka a řekne mi, „Nevěří jí! Ona si vymýšlí!“, a v tu chvíli přijde Leo, že to jsou taky nesmysly a pak přijde někdo jiný a zase mi řekne, že to jsou nesmysly. Já už jsem tady z toho úplně… já nevím.
Nela: Já už teď s tebou nemá náladu být na pokoji.
Leo: Tak, vždyť spolu ani nejsme.
Nela: No, jako třeba někdy příště.
Leo: No…
Nela: Protože, prostě, nevím… si přijdu úplně jako šulin… šulin obecný.
Zuzana: Niko je zamilovaný do Nely, si myslím a komu to má říct? Bude tu za debila… „Já miluji Nelu, jenže Nela miluje Lea. A já jsem tu k*kot.“
Nela: A proč tak zůstáváš, když nechceš?
Leo: A to není, že nechci. Ale tak prostě já nebudu… nechci, aby Nikola tady, prostě, byla smutná z něčeho, že jo. Když včera zase jsem tam přišel a ona brečela, že jo. Rozumíš.
Nela: Aha, takže brečela, takže proto.
Leo: No, tak prostě mně jí je líto, víš co, jakoby. Já nechci, aby tady…
Nela: No, tak to mě je líto teda tebe v tom případě.
Niki: Naše dohoda s Nelou o tom, že já si vezmu Nika a ona Lea, je teď v takovém stavu, že já jí asi nedodržím a pravděpodobně jí o tom neřeknu.
Hlavní postavy
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - moderátorka
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
Vedlejší postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe - moderátor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVčerejší boj o místo ve vile byl „smrtící“ pro Maťa
Původní názevVčerejší boj o místo ve vile byl „smrtící“ pro Maťa
Rok natočení2012
Premiéra15. března 2012
Česká premiéra15. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka62 minut
Autoři profilu epizody