plakát seriálu

Hotel Paradise

(Hotel Paradise)

Epizoda 1×11 – Zhrzený Tomáš vrací úder a paktuje se s Vierkou!
88 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Vierka, nová obyvatelka Hotelu Paradise, si na nové podmínky nezvyká moc lehce a zažívá první vážné konflikty. Jana vymýšlí plán, jak se zbavit svého zamilovaného partnera, Tomáše. Ze svízelné situace jí pomůže právě Vierka.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vierka dostane za úkol strávit s chlapci dopoledne, aby je lépe poznala. Na rande si po krátkém rozstřelu otázek vybere Lea, který jí řekne, že ho absolutně nepřitahuje. Během ponižujícího odmítnutí, jež zhatí její plány, se ještě ovládne, na obědě ale už svou frustraci na uzdě neudrží - Zuzaně kvůli nošení slunečních brýlí uvnitř řekne, že je trapná. Po další poznámce se neudrží Leo a řekne jí, že svým příchodem všechny naštvala a zkazila jim náladu. Jana jí později poví, že ji obdivuje za bravurní zvládnutí napjaté situace, čímž ovšem sleduje vlastní agendu - snaží se jí přemluvit k výběru Tomáše, kterému opět řekla, že už ani nestojí o to, s ním najít společnou řeč. Při večeři si Vierka musí vybrat partnera a rozbít tak jeden pár – její volba padne právě na Tomáše. Janu zpráva neskrytě, pozitivně naladí, jedno však nedomyslela – při nejbližším párování si budou vybírat kluci, Jana ale silně věří v to, že Vierka u Tomáše nezaboduje. Tomáš teprve teď pochopí, jak ho Jana zradila, ovšem fakt, že to ona Vierku navedla, ho zasáhne na tom nejzranitelnějším místě. Janě se daří zpracovávat Rockyho, který totiž odhaluje pravou tvář své partnerky Diany - pravdivě o ní slyšel, že zradí každého; zároveň si myslí, že si je až moc jistá svým setrváním v Hotelu Paradise. Zprvu jí chtěl udržet v nevědomosti, ale na přímou otázku jí pravdivě odpoví – dokáže si představit, že si stoupne za Janu i za Vierku.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Rocky: (o Janě) A teď tady chodí a shání imunitu, jak kdyby sem měla přiletět z vesmíru ta imunita.
Jana: (vesele) Já budu dneska spát sama; sama, bez Tomáše. Mám se skvěle.
Jana: (o Tomášovi) Myslím si, že Vierce vadit nebude, Vierka bude vadit jemu.
Nela: Vierka se do Lea, podle mě, nezamilovala, podle mě, se jí líbil. A všichni víme, že Leo je tady nejhezčí, proto ho mám já teď, a proto se bude líbit i ostatním holkám.
Jana: Vierka… je zvláštní člověk, ale svým způsobem je to také osobnost. Určitě má světlé okamžiky, nemyslím si o ní zase úplně to nejhorší, ale jako konkurenci jí absolutně nevnímám.
Rocky: Na Vierce, co je nejsměšnější… řekl bych takový to, že ona nevnímá, prostě, sama to, co je na ní směšné. Jakoby, že ze sebe sama dělá, prostě, blbce, jakože třeba normální člověk by něco neudělal a jí to přijde normální. To mě přijde takový, jakože směšný. Já nevím jestli… jako neměl bych se tomu asi smát, možná je to třeba nějaká nemoc nebo já nevím, ale, ale mě to přijde vtipné, jakoby.
Niki: Hm, Vierka je zvláštní člověk, fakt, strašně zvláštní. Ona má svoje světlé chvilky, kdy s ní komunikace je pro mě snadná a v pohodě, ale potom udělá něco a člověk si řekne, „To je fakt blázen, ten člověk“, člověk na ní občas mluví a ona nevnímá a jde si a člověk vůbec neví, co se jí honí hlavou. Tak to mě trošku děsí na ní.
Tomáš: O Janě si už teď myslím, že je to citová zrůda, která mě vysála.
Vierka: Preferuješ krátkodobé nebo dlouhodobé vztahy?
Niko: Mám období, kdy bych chtěl dlouhodobý vztah a mám období, kdy bych nechtěl dlouhodobý vztah.
Rocky: Tak z Vierky mám pocit takový, že jsem z ní úplně vystrašený a udělal bych cokoliv proto, abych s ní nemusel být na pokoji, prostě, cokoliv.
Hlavní postavy
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sám sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
sama sebe - soutěžící
Vedlejší postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe - moderátor
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZhrzený Tomáš vrací úder a paktuje se s Vierkou!
Původní názevZhrzený Tomáš vrací úder a paktuje se s Vierkou!
Rok natočení2012
Premiéra19. března 2012
Česká premiéra19. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka49 minut
Autoři profilu epizody