Plakát

How I Met Your Dad

Seriál je spin-offem k sitcomu How I Met Your Mother. Hlavní hrdinkou je Sally, která nikdy úplně nedospěla, neví, kam ji život zavede. Po roce si Sally uvědomí, že toho se svým manželem nemá příliš společného a rozhodne se od něj odejít. Sally v této chvíli najde podporu u svých... [více]

2014 | USA | 22 minut | CBS | Komedie / Romantický | status: zrušený projekt (aktualizováno 20. 2. 2023)

How I Met Your Dad – O čem to je

Seriál je spin-offem k sitcomu How I Met Your Mother.

Hlavní hrdinkou je Sally, která nikdy úplně nedospěla, neví, kam ji život zavede. Po roce si Sally uvědomí, že toho se svým manželem nemá příliš společného a rozhodne se od něj odejít. Sally v této chvíli najde podporu u svých přátel, kteří jí často a rádi dávají „dobré“ rady, které se však následně vymstí.

Stejně jako HIMYM, How I Met Your Dad vypráví příběh o seznámení dvou lidí, pouze z ženského úhlu pohledu. Jde o zcela nový příběh s novými postavami a novou vypravěčkou.

CBS se rozhodla, že že How I Met Your Dad nezařadí do vysílání. Stanici se nelíbilo několik prvků z pilotní epizody a jelikož tvůrci odmítli jeho přetočení bez záruky obnovení pro celou sérii, CBS od objednávky upustila. Okamžitě se objevily nabídky dalších stanic pro koupi seriálu, patří mezi ně například Netflix, FOX a NBC. Tvůrci později vyvrátili, že by měl být seriál někdy odvysílán.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

Bleskovky: U příležitosti znovuoživení taťkovského spin-offu seriálu How I Met Your Mother s názvem How I Met Your Father se na internetu objevila pilotní epizoda původně plánovaného How I Met Your Dad, který FOX v roce 2014 neobjednal. před 3 roky

vypravěčka
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

CBS

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Romantický

Země původu

USA

Roky vysílání

2014

Tagy

spinoff, zrušeno před premiérou

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související