How to Be a Gentleman

How to Be a Gentleman (How to Be a Gentleman) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ragelly

20. října 2011

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Prude meets dude.

Gentleman překvapil. Nedělejte si naděje, zrušení po třech episodách naznačuje, že seriál asi není nic moc extra. Ale na druhou stranu po tom týdnu, který jsem strávila se třemi seriály, kdy jeden byl horší než druhý, to byla příjemná změna. U Gentlemana jsem se dokonce i pěkně zasmála, a to více než jednou, a navíc i v každém díle.
Zpočátku jsem měla pochybnosti o hlavním hereckém obsazení. Kevin Dillon je mi na pohled nesympatický (a to mě čeká ještě ve všech dílech Entourage) a David Hornsby zrovna nevypadá na ten typ, který by dokázal zvládnout hlavní roli. O to milejší pak byl výsledek. Ano, konečně mě hlavní hrdinové nejen neštvali, ale dokonce jsem jim i fandila, i když se tedy nedá říct, že bylo v těch třech dílech moc příležitostí (sem tam nějaká snaha získat telefonní číslo, to jo).
I ostatní postavy nezklamaly, především jsem ocenila roztomilou šílenost Andyho šéfa Jerryho (Dave Foley, tento člověk má schopnost ztvárnit geekové postavy tak, že si je prostě musíte zamilovat, viz The New Adventures Of Old Christine) a skvělé hlášky jeho švagra Mika (Rhys Darby).
Žánrově je Gentleman klasický sitcom, s otravným umělým smíchem a tak. Dějově tedy nejde o nic extra, a musím zmínit, že je to neuvěřitelně buranské, což pro mě většinou není dobrá vlastnost, v tomto případě mi to ale vůbec nevadilo, dokonce mě nezačala štvát ani 'Mrtvná ruka'.
Z toho, co jsem dosud viděla z axů nové sezóny a léta, si to Gentleman zaslouží zatím rozhodně nejmíň. Je to příjemná oddychovka, jen nevím, kolik lidí dá seriálu šanci, když se pořádně ani nestihl rozjet..

Avatar uživatele
behungry

15. ledna 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Johnny Drama

Těšil jsem se, že po skončení Entourage uvidím někde "Johnnyho Dramu" v jiné roli, ovšem toto bylo špatné. Jediný kdo mě potěšil, byl Rhys Darby, jeho přízvuk a hlášky - paráda.

Avatar uživatele
Franki

20. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

gentlemen

Pravdou je, že je spousta o dost lepších komedii, ale též horších. Pilot byl sice pomerne slabý, ale poté se to zlepšilo a bylo to skutečne vtipné, jsem rad, že nakonec odvysilali všechny natočené díly