plakát seriálu

How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life)

(How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life))

Názory uživatelů

Seriál pro blbečky...

Nadpis se možná zdá být trochu přehnaný, ale neustálé připomínání, jak to mezi sebou mají ti dva a pak zase ti dva a proč je to tak, na mě působí dojmem, že si tvůrci myslí, že na to koukají idioti, kteří si to ani během 11 dílů nedokáží zapamatovat. Vše je ještě umocněno popisky, které nejsou vtipné, jsou prostě... informativního rázu. Kvůli tomuhle všemu se pak v kombinaci s primitivním humorem ze seriálu stala spíš fraška, než nějaká vtipná záležitost.
Dalším velkým zklamáním je bohužel Sarah Chalke, kterou jsem si oblíbila ve Scrubs. Bohužel se její role příliš podobá "scrubsové" Elliot, až se zdá, že to bylo spíš záměrem než nějakým vedlejším a nečekaným produktem stylu hraní Chalke. A tohle zklamání bohužel ostatní postavy svým "vtipem" a hraním nahradit nedokázaly.

Škoda, čekala jsem něco víc, než jen okamžitého adepta na zrušení.

10 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

How to play with viewer's patience.

Nevím proč, ale poslední rok mám nějakou averzi na sitcomy. Asi je to tím, že koukám většinou na po pár dílech zrušené novinky, které si nějakým způsobem to zrušení zasloužit musely. Možná až přejdu k Big Bangu, tak se moje radost z komedií, kterou navodil Scrubs, zase vrátí. Prozatím se ale musím spokojit jen s průměrností, kterou How to Live nabízí.

Ta věc s bezstarostnými rodiči už začíná být ohraná. Hippie se vrací do módy? Něco mi uniklo? Ti dva mě neskutečně štvali, především matka. Max byl vlastně občas zábavný, tenhle herec má na komedii talent. Sarah Chalke ale byla hlavním lákadlem. Ať už chce, nebo nechce, ta holka bude navždy Eliott. I přes to si ale fanoušci budou pouštět každý nový kousek, ve kterém se objeví, ať už hraje jakkoliv otravnou postvu. Bože, Polly byla šílená, tak moc jsem ji neměla ráda, hlavně v první polovině! Postupně jsem si zvykla, ale tu první půlku už seriál nestihl napravit.

Dětinský exmanžel nemohl chybět. Tenhle vousáč mi ale vůbec nesedl. Když už, tak by to měl být sexy zanedbaný sympaťák, ale tady z něj nic nevyzařovalo, prostě mdlo.

Pořád přemýšlím, jestli je How to Live jeden z těch seriálů, které se víceméně neúspěšně snaží být pouze vtipné, nebo z těch, které do mixu chtějí přimíchat také emoce a ponaučení. Asi záleží na epizodě, některé se snažily až moc vytlačit z diváka slzičku dojetí. Neříkám, že je to obecně na škodu. Jen to nesmí vypadat nuceně. Tady mi to tak přišlo. Nepravidelným uspořádáním epizod to navíc měli poházené tak, že poslední díl vysílali už v polovině, takže série trošku ztratila na smyslu, když byla úplně narušená i ta malá dávka gradace, kterou seriál mohl nabídnout.

Ale je pravda, že už jsem viděla horší seriály. Občas jsem se tu zasmála. I když se tu neobjevil žádný převratný vtípek, někdy jsem si nemohla pomoct a musela jsem se usmívat. Není to ale nic, u čeho byste se váleli smíchy po podlaze, pokud tedy hledáte možnost hlasitého pobavení, tak u How to Live budete zklamaní.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé