plakát seriálu

Hrabě Monte Christo

(Le Comte de Monte Cristo)

Názory uživatelů

Depardieu

Už bylo mnoho zpracování Hraběte Monte Christa, ale tohle patří k těm lepším. Gerard Depardieu není zrovna bůhví jaký krasavec, ale svou roli podal po svém a za to výborně. Toto zpracování nebylo jako ty ostatní... souboje s kordy a rvačky... tohle bylo prostě na základu mluveného slova. Christo tasil místo kordu jedno dobré slovo za druhým. A k tomu český dabing Miroslava Donutila, to je prostě dobré spojení.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Depardieu 2

Pokud máte rádi klasiku a Hrabě Monte Christa, toto zpracování Vám mohu doporučit jako jedno z nejlepších. Gérard Depardieu předvedl skvělý výkon a celá minisérie je opravdu vydařená, bez výraznějších hluchých míst.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Edmond Dantes

Depardieu se do role Dantese vůbec nehodí (naopak s Ornellou Muti nemám problém, stejně tak ani s Danglarsem a de Villefortem), jedná se o velmi slušnou a dosti přesnou, možná vůbec nejpřesnější adaptaci Dumasova románu. Vzhledem k tomu, že jsem knihu četl, mám však určité výhrady a to zejména k některým změnám v ději. Naprosto nechápu přítomnost oné blondýnky zamilované do jídla, patrně herečka potřebovala roli.Je škoda, že když si někdo může dovolit natáčení v tak nádherných interiérech, exteriérech a kostýmech, pokazí to tak zbytečnými úpravami scénaře.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Láska na první pohled...

Jedno z mých nejoblíbenějších zpracování příběhu - skvělé exteriéry i interiéry, kostýmy, nechybí napětí, drama. A jako bonus Gerard Depardieu, který všemu kraluje. Jen to musím vypnout deset minut před koncem a kvůli spoilerům nemůžu říct proč, musíte si obrázek udělat sami.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Paráda!

Myslím, že se poprvé v historii Monte Christa někomu podařilo přenést na plátno alespoň kus té síly velkého příběhu románové klasiky. Doposud to bylo všechno nemastné neslané, tady to gradovalo a těšila jsem se až Monte Christo skolí dalšího padoucha. Velmi slušné.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hrabě Monte Christo - nejlepší z nejlepších

Nádherné a dokonalé. Tato adaptace se povedla po všech stranách. Může za to nejen kvalitní herecké obsazení, ale nejvíc asi chytré rozdělení na čtyři části. Depardieu se do role báječně hodí, nejlepší ovšem stále zůstává první část, ve kterém se odehraje útěk z věznice If. Dokonalé jsou výprava i kostými, jak to v podobných francouzských filmech bývá. V ničem to nezklamalo, naopak, byl jsem moc nadšen...

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejsladší a nejlepší verze

Co herec, to mistr, v televizních podmínkách podpořeni královským dabingem v čele s Miroslavem Donutilem. Tenhle slavný příběh pomsty dozrává v seriálové koprodukci v mistrovské dílo, kde si Edmond Dantes může každého protivníka pořádně vychutnat a získat kromě pocitu satisfakce i lásku. Ve své době nedoceněné dílo, ke kterému se rád vracím.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí