Hrabě Monte Christo

Hrabě Monte Christo (Le Comte de Monte Cristo) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Budy

3. září 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Depardieu

Už bylo mnoho zpracování Hraběte Monte Christa, ale tohle patří k těm lepším. Gerard Depardieu není zrovna bůhví jaký krasavec, ale svou roli podal po svém a za to výborně. Toto zpracování nebylo jako ty ostatní... souboje s kordy a rvačky... tohle bylo prostě na základu mluveného slova. Christo tasil místo kordu jedno dobré slovo za druhým. A k tomu český dabing Miroslava Donutila, to je prostě dobré spojení.

Avatar uživatele
Mr.Katana

4. července 2009

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Depardieu 2

Pokud máte rádi klasiku a Hrabě Monte Christa, toto zpracování Vám mohu doporučit jako jedno z nejlepších. Gérard Depardieu předvedl skvělý výkon a celá minisérie je opravdu vydařená, bez výraznějších hluchých míst.

Avatar uživatele
Vendi

3. září 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Láska na první pohled...

Jedno z mých nejoblíbenějších zpracování příběhu - skvělé exteriéry i interiéry, kostýmy, nechybí napětí, drama. A jako bonus Gerard Depardieu, který všemu kraluje. Jen to musím vypnout deset minut před koncem a kvůli spoilerům nemůžu říct proč, musíte si obrázek udělat sami.

Avatar uživatele
Dahllia

30. října 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Paráda!

Myslím, že se poprvé v historii Monte Christa někomu podařilo přenést na plátno alespoň kus té síly velkého příběhu románové klasiky. Doposud to bylo všechno nemastné neslané, tady to gradovalo a těšila jsem se až Monte Christo skolí dalšího padoucha. Velmi slušné.

Avatar uživatele
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hrabě Monte Christo - nejlepší z nejlepších

Nádherné a dokonalé. Tato adaptace se povedla po všech stranách. Může za to nejen kvalitní herecké obsazení, ale nejvíc asi chytré rozdělení na čtyři části. Depardieu se do role báječně hodí, nejlepší ovšem stále zůstává první část, ve kterém se odehraje útěk z věznice If. Dokonalé jsou výprava i kostými, jak to v podobných francouzských filmech bývá. V ničem to nezklamalo, naopak, byl jsem moc nadšen...