Hrdinové

Hrdinové (Heroes) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Čtyři řady nebo pět?

ragelly

Cool level: 139
Carrie Mathison

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.7.2013 / 20:37:02 (před 299 týdny)

inekafe napsal(a):

jo a toto je riadna blbost, co si napisala, na wikipedii moze prispevky upravovat kazdy blbec, kt. ani ten serial nesleduje, takze o tom nema ani paru...a je mu cele rozdelenie niekde u prdele...pritom serialy tu na SZ spravuju ludia, kt. tie serialy aj sleduju, venuju sa im, prekladaju ich etc. etc., takze rozhodne je SZ doveryhodnejsi zdroj na serialy :)) taky sbohem, slecno :))

Myslím, že kvůli lidem, kteří jako neomylný zdroj informací berou Wikipedii (a navíc českou), nemá vůbec cenu plýtvat tolika písmenkami :) Snad už na základní škole se učí, že Wikina jakožto zdroj je nepřípustná, ne? :D

Richard Ježek

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Pátá špatně
17.9.2015 / 19:09:13 (před 187 týdny)
Sice toto je staré téma, ale kam jinam to přispět. Nevím, zda schválně nebo špatně, ale přidal sem někdo 5. řadu, která neexistuje a dal do ní díly ze seriálu Heroes Reborn. Může to někdo upravit? Dělá to nepořádek v kalendáři a už jsem se lekl, že by udělali dva seriály :-) což by nebylo špatné na druhou stranu.
Chci se dívat na to co chci a ne to co mi určuje televize.
lukascoolarik

Cool level: 117
Neal Caffrey

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.9.2015 / 19:21:56 (před 187 týdny)

Richard Ježek napsal(a):

Sice toto je staré téma, ale kam jinam to přispět. Nevím, zda schválně nebo špatně, ale přidal sem někdo 5. řadu, která neexistuje a dal do ní díly ze seriálu Heroes Reborn. Může to někdo upravit? Dělá to nepořádek v kalendáři a už jsem se lekl, že by udělali dva seriály :-) což by nebylo špatné na druhou stranu.

Informaci už jsem předával vedení, brzo by se to mělo opravit.

Poznámky pod čarou nikdo nečte.
Následující