plakát seriálu

Hrdinové

(Heroes)

Epizoda 2×03 – Rodinná pouta (Kindred)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Šéf irského gangu Ricky vydá Peterovi Petrellimu schránku s jeho totožností pouze v případě, že jim Peter pomůže ukrást peníze ze sázkových kanceláří. Peter díky svým schopnostem upozorní Rickyho, že člen jeho bratrstva Will ho chce okrást. Ricky to vehementně odmítne. Díky Peterovi, který paralyzuje stráže, se jim peníze podaří ukrást. Když chtějí loupež oslavit, Will ohrožuje Rickyho zbraní a chce všechny peníze. Peter prohlásí, že měl pravdu, a Will ho postřelí. Nic se mu však nestane a svou telekinetickou energií Willa zneškodní. Ricky Peterovi řekne, že je jeden z nich, a dá mu s schránku s jeho totožností. Peter se však bojí ji otevřít.

Alejandro chce v Mexiku ukrást auto na cestu do USA, ale chytí ho policie. Skončí ve vězení. Maya, která ho zoufale potřebuje, jde na policejní stanici, povšimne si letáku s jejich jmény a užije své schopnosti. Osazenstvo stanice zabije. Osvobodí Alejandra a ten zase všechny policisty oživí. Na útěku se k nim přidá vězeň Derek, který má k dispozici auto. Je to auto Claire, které jí bylo ukradeno.

Micah Sanders se s Niki loučí se svým otcem Danielem Lawrencem Hawkinsem u jeho hrobu. Niki ho odváží příbuzným do New Orlensu a řekne mu, že musí na nějakou dobu odjet.

Sylar se probouzí na tropické pláži s ženou, která si říká Michelle. Jsou v chatrči v pralese a Sylar si léčí zranění, které mu samurajským mečem způsobil Hiro Nakamura. Sylar si uvědomí, že přišel o své schopnosti, Michelle ho však přesvědčuje, že se mu vrátí. Sylar ji zabije a prchá.

Claire Bennetová, které otec Noah neustále klade na srdce, že nesmějí být prozrazeni, se snaží Westovi Rozenovi namluvit, že si pouze dělala pedikúru, když si ustřihla malíček. West jí nevěří. Claire má už dost předstírání a přizná se, že je prostě jiná. Westa to nepřekvapí a svěří jí svoje tajemství – vynese ji do oblak a letí spolu nad městem. Claire si povšimne symbolu na Westově krku. West jí řekne, že se to přihodilo v Saint Louis a že poslední, co si pamatuje, je, že ho zavolal z křoví muž s kostěnými brýlemi...

Hlavní postavy
Claire Bennet
Peter Petrelli
Noah Bennet
Nathan Petrelli
Mohinder Suresh
Ando Masahashi
Niki Sanders
Matt Parkman
Micah Sanders
Maya Herrera
Vedlejší postavy
Molly Walker
Debbie Marshall
Alejandro Herrera
Takezo Kensei
Det. Bryan Fuller
Caitlin
Nana Dawson
Mr. Zern
Hot Girl #1
Hot Girl #2
Candice Wilmer / Michelle
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRodinná pouta
Původní názevKindred
Rok natočení2007
Premiéra8. října 2007
Česká premiéra25. září 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry10 910 000 diváků
Autoři profilu epizody