plakát seriálu

Hrdinové

(Heroes)

Názory uživatelů

Save the cheerleader

Originální a velmi zajímavý námět, první série byla úchvatná, ale jak už to tak bývá, pak to začlo slábnout, alespon podle mě. Na začátku třetí už jsem v tom byl tak dokonale zamotanej, že si to budu muset dát znovu, kvůli pochopení.

Dal jsem si to znovu, pořád se ztracim, je to překombinovaný, druhá serie ještě ušla, třetí už byla hodně na hraně a čtvrtá...

Na x-tý pokus snad tu čtvrtou serii dokoukám, ale je to vážně moc, ani T-Bag to nezachránil. Naopak je postava mě hodně naštval, protože se ukázal jako opravdovej žabař...

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hrdinovia

Heroes nie je seriál, ktorý by si udržal kvalitu po celý čas. Trochu ľutujem, že som po prvej sérii pokračovala s ostatnými. Vlastne som medzi prvou a zvyšnými mala tri roky pauzu, tri roky, kedy som verila, že Heroes je jedno úžasné dielo, a keď som sa konečne dokopala k pokračovaniu - smola.

Druhá séria bol jeden obrovský výsmech. No áno, Hirova storyline v Japonsku bola skvelá, ale inak? Hrôza des.

Tretia to začala mierne vylešovať, no stále to nebolo ono. Tvorcovia už mali v deji toľko trhlín, že i keby na to nacápali ďalších desať poriadnych sezón, nestačilo by to.

Štvrtá to už akosi dorazila vďaka šarmantnému T-Bagovi. Koniec, to áno, avšak s milión otvorenými koncami a bez nejakej hutnej myšlienky.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Save the Cheerleader ALREADY!

Genesis - 80% - Budoucnost, nevyhnutelnost, osudovost, konec světa a Hayden Panettiere. Velmi nadprůměrná a osobitá podívaná, kde se tvůrci co se týče schopností velmi okatě inspirují v komiksových předlohách a občas je dokonce přímo citují. Škoda ale je, že se postupem času vytratí odbočky a náznaky, které napovídaly mnoho skrytých triumfů, někteří hrdinové nesplní potenciál do nich vložený a bohužel začnou v závěrečných dílech téměř otravovat. Ten mírně negativní pocit je ale způsoben hlavně nevydařenou gradací závěrečných dílů a úplného konce série. První ústřední linie ohledně Sylara skončila silně neuspokojivě a překvapivě hodně rozpačitě, druhá s katastrofou pak výtečně. Proto mám tendenci kritizovat a nespokojeně komentovat dění, přestože mi Heroes do seriálového programu vstoupili takřka neoddělitelně. Save the cheerleader, save the world.

Generations - 85% - Přesně opačný efekt než minule. Zatímco na začátku jsem trpěl u Putování s Kenseiem a marně hledal komiksově-filozofickou omamnou atmosféru, od čtvrtého dílu chytne scénář neskutečné tempo. Představí mnohé zákruty nitek vedoucích od Společnosti a ukáže nám nového a naprosto perfektního záporáka. Některé postavy stále zůstávají pouze ve druhém sledu, ale na rozdíl od minule svým občasným zapojením do hlavního dění víc prospívají než aby zdržovaly. A ten drajv je opravdu neskutečný. Odpustil jsem tak Kringovi všechna zaváhání a od třetí série očekával seriálovou událost následujícího roku. Klopýtání ale neměl být konec.

Villains - 70% - Udrželi si svou tvář, dokázali zápletku přetočit do odlišné roviny, ale nakonec mi Hrdinové při konfrontaci se Zloduchy připravili neodvratné zklamání. Ale bráním se všelijakým hanlivým označením, protože až do Zatmění všechny dějové linky šlapaly v obdobné kvalitě jako dřív. Gabrielův vzestup, kouzelný nováček Daphne, Claiřina nevyhraněnost nebo mlžení kolem hlavního záporáka mě pořád dokážou udržet v napětí, ale jakmile se začala motivace nejrůznějších postav měnit z dílu na díl a hlavní hrdinové střídaly strany podle momentální nálady, bylo zle. S očekáváním Uprchlíků se tak dostavila trochu rozmrzelá skepse, nějaké zanevření ale jistě ne.

Fugitives - 80% - Vydařená dobrodružná jízda, dostatečný psychologický podtext, návrat ke kořenům a Kringovo menší pokání. Kdyby Hiro neodbočoval do nesmyslných indických odboček a Claire potisící nemluvila o tom, že neví, kdo vlastně je (na což jí Noah potisící odpoví, že všechno dělá jen a jen pro ni), šlo by snad i o vrchol seriálu. Emile Danko je totiž parádní záporák, který umí držet v šachu i obyčejně neomylné hrdiny a na kobylku se mu těžko dostává i Nathan s Angelou dohromady. Takže i když mytologie se znovu a znovu prohlubuje na místech zdánlivě vybrakovaných a ve finále rozhodují hlavně náhody, panuje u mě překvapivá spokojenost. Dramaticky-thrillerovou sérii jsem totiž opravdu nečekal. Příště už ale prosím ukázat nějaký závěrečný souboj. Napodruhé konfrontaci (doslova) za zavřenými dveřmi neodpustím. Redemption - 80% - Ubralo se na tempu a do (neplánovaného) finiše se míří ve velmi poklidném, ale naštěstí i poutavém duchu. Celí Hrdinové se překlopili do velmi skromné roviny, kde se Claire vrací ke studijním povinnostem, Peter chce pomáhat lidem a psychika postav hraje roli větší než několik sezón dozadu. Sice se všechno zamotá obvyklým (chvílemi až moc obvyklým - viz Parkman nebo Hiro) způsobem, ale nové postavy Emmy a Samuela dodávají příběhu potřebnou šťávu, návraty starých známých potěší a závěrečný díl paradoxně právě díky nenápadnému cliffhangeru působí jako pointa celého seriálu. P.S.: Jen mě trochu mrzí, jak moc se na Hrdiny po jejich odchodu plive. Neříkám, že některá období netrpěla nejrůznějšími neduhy, ale i tak zamrzí, že ti samí lidé, kteří při prvních dvou sériích znali jenom Heroes, jsou o rok později nade všechno povznesení a naoko znechuceni. U mě tak seriál odchází stejně tak jako přišel. Bez závratných fanfár, ale jako spolehlivá dobrodružná zábava, která dodržuje komiksové zásady, vrací se vždy k osvědčeným postavám a ty nové někdy dost necitlivě odpravuje. Přesto si svou tvář nakonec udržela až do samotného konce.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Je rozumné řídit se heslem.

Opravdu ano. Jakým heslem? Že v nejlepším je dobré přestat, protože tady to platí čtyřnásob.

Já si původní Hrdiny hodně užíval. Poprvé jsem je viděl se startem vysílání Primy COOL v dubnu 2009 a nebylo to vůbec na škodu, ba naopak. Hltal jsem to jako docela dost a první řada mi utekla jako voda. Sice ano, spoustu a spoustu postav, ale na to jsem za ty 4 roky přestal nadávat. Není nutné tlouct hlavou proti zdi, že? Každopádně postavy a jejich schopnosti mi šly na ruku, promyšlenost nejde upřít.

Claire mi sedla, Sylar jakbysmet, Hirova linka taktéž, ale bez přemíry japonského prostředí.

Druhá řada mě šokovala jednak počtem epizod (nakonec jsem si to spojil se stávkou scénáristů) budiž tedy odpuštěno, ale vývoj děje? Já se prostě nudil.
Trojka ikdyž s dvojnásobkem počtu dílů oproti dvojce nedokázala dle mého názoru navázat na rok 2009/2010 a cirkus s T-Bagem to taky už nezachránil.

Koukal jsem na všechny, protože jsem chtěl mít určité zakončení a zadostiučinění, že nebyla ztráta času sledovat Hrdiny. Neřekl bych, přímo že se to naplnilo, ale jisté momenty tomu často nahrávaly.

Tyto prázdniny jsem si zopáknul všechny řady během snad 1 měsíce, ale mimo to jsem zrekapituloval i Ztraceni a Zoufalé manželky a na Hrdiny jsem často zanevřel a pořád je odsouval, než dojedu ty před nimi.
Nicméně jsem to tak nějak dobře stihnul do startu Heroes Reborn, abych měl dobrý přehled a věděl do čeho jít a co uvidím. Zprávy o tom, že pokračování nebude vyžadovat znalost předchozích řad mi trochu nedávalo smysl a přišlo mi to docela mimo mísu, to tak navrhnout. Jelikož Rebornům předcházely ty web epizody, které teda nebyly nic extra, tak ale pořád jsem tak nějak myslel, že to půjde. Další rána a to, že se neobjeví většina těch zajímavých charakterů? To zabolelo, protože na to jsem sázel a nejen já, že jo?

No shrnuto podtrženo jsem na 24. září už nečekal s takovým jásotem a premiérový dvoudíl do světa moc díru teda neudělal. Vážně mi vadí Quentin, teda už mi moc vadit nemusí, určitě bych bez mrknutí vymazal celou japonskou "slátaninu". To je tak nudný/hrozný zároveň!
Bennet je jedním z pojítek na minulost, ale to je prostě málo. Sem tam mihnutí ostatních a to hlavně - méně významných původních postav to už nebude moct vynést tam, kam to asi Kring chtěl směřovat.

Já se kloním k jednou a dost.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zachraň roztleskávačku, zacháníš svět

Heroes jsem objevila cca před rokem a celý 3 série jsem do Heroes byla zažraná. Ale u S04E12 (Kapitola 11.:Pátá úroveň) mě to nějak přestalo bavit a doteď jsem se tam zasekla. Osobně doufám, že to někdy dokoukám, i když jsem slyšela, že konec není povedený. A to mě odrazuje.
Námět byl zajímavý: superhrdinové konečně bez kostýmů. Ale se už v druhý sérii šla kvalita dolů.
Doopravdy doufám, že to někdy dokoukám ale zatím dávám 60%.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

škoda

K seriálu jsem přicházel plný očekávání a po první řadě jsem nemohl být zklamaný. Všechno fungovalo jak mělo, častečky do sebe nádherně zapadali, každá postava byla zajímavá a zábavná. Samozřejmě jsem jako každy měl nejradši Sylara, jehož příchod na scénu, je skvostný :) o daších řadách nebudu mluvit, opravdu se s tímhle nemůžou rovnat

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Save the cheerleader, save the world!

Po první sérii jsme byl unešen, ale v druhé mě čekalo rozčarování. Jede se téměř odznovu, objevují se noví hrdinové a řeší se úplně nová zápletka. Musím říct, že mi to nepřijde jako rozumný způsob. Navíc je začátek druhé sezóny dějově roztříštěný stejně jako tomu tak bylo na začátku sezóny první. Uvidíme, co bude dál, ale zatím se mi vývoj vůbec ale vůbec nezamlouvá.

EDIT: Hroznou druhou řadu jsem omlouval tím, že byla ovlivněna scénáristickou stávkou. Třetí však byla snad ještě horší. Tak špatná, že jsem přestal po nějakých pěti epizodách koukat. Scénáristi si s postavami dělají co chtějí. Jednou mají schopnosti, pak najednou nemají, pak umřou, pak vstanou z mrtvých, přibývají nové, mizí staré... a všechno je to pořád o ničem. Děkujeme, odejděte.

60 %
94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
72 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Musíte si zvyknout

Heroes jsou boží, ale jen když si vás podmaní. Hodně známých kteří viděli první díl na tím ofrňovalo nos, jenže jakmile jsem je donutil se prokousat alespoň ke třetímu dílu, tak se z nich stali závisláci. Porstě Heroes mají pomalý rozjezd, který se vám zaručeně vrátí (tedy ne "velkým" finále, které je zde zmiňováno několikrát), ale těm dalšími díly, které k němuá směřují.

A co zatím říkám na druhou sérii? No opět to vypadá na pomalý rozjezd, ale díky stávce scenáristů to bude pro sérii asi smrtící, protože teď všechno co bylo pravděpodobně rozplánované opět na 24 dílů skončí po 11 dílech, což na Heroes a jejich pomalou podmanivost bude asi zatraceně málo.

90 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Napínavé

Hrdinové jsou vskutku velmi napínavý seriál. První díly mi nepřipadaly tak strhující, jako díly následující, ale je to možná tím, že jsem je viděla v televizi s dabingem, což může udělat své a podívaná nemusí být taková, jako když sledujete originál. Nicméně, tak od půlky první řady začíná být děj konečně napínavější a vždycky to skončí tak, že se ihned musíte podívat na další díl, abyste se dozvěděli, jak to bude pokračovat. A pak do sebe začíná vše zapadat. Příběh je dost promyšlený a vše má svůj význam, to se mi líbí. Další plus je, že v Hrdinech nejde jen o bitky mezi hrdiny nebo o to zneškodnit „zlo“, ale seriál se hlavně zabývá osobním životem hrdinů. Jak své schopnosti snášejí, jak se s nimi vypořádají a jací jsou. U některých ani nevíte, jestli jsou hodní nebo zlí. Závěr první řady se mi líbil, bylo to opravdu dynamické a taky dosti dojemné. Samozřejmě si tvůrci nechali otevřená zadní vrátka pro Sylera (díky bohu), aby se mohl objevit v druhé řadě a nebyl jen tak lehce zneškodněn. Co se týče druhé řady, ta má své mouchy, ale kvalitou mi nepřipadá odlišná od řady první. Snad jen hlavní zápletka – opět hrozba vyhubení lidstva. Já vím, že to tak asi muselo být, protože co by jiného hrdinové podnikali, ale jsem jen zvědavá, s čím přijdou scénáristé v třetí řadě.
Takže celkově za obě řady jsem s kvalitou seriálu spokojená. Dobrý scénář, který má hlavu a patu a vyvaruje se prázdných a nesmyslných dialogů (aspoň většinou) a skvělá zápletka, která vám jen tak nedá spát. Mínusko je možná herecké obsazení. Nejde o talent herců, to je v pohodě, ale o to, že jsou všichni dokonalí a krásní (aspoň většina), to je ale bohužel trend amerických seriálů a já už jsem na to vlastně zvyklá, jen mě to někdy štve, jak jsou tam všichni sexy. Trochu nereálné, ale vždyť je to vlastně sci-fi, že?

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Rozporuplná záležitost

Heroes jsou již dnes fenomén, který zasahuje do mnoha oblastí (viděl jsem figurky hlavních postav, čekám, kdy narazím na ručníky). Nutno říci, že díky první sezóně je to zcela zasloužené. Každý díl jsem hltal a čekal, co se dozvíme, jakým způsobem autoři zapracují na postavách a jak se všechno bude vyvíjet.
Krom "velkého" finále jsem byl v podstatě konstantně spokojený. Druhá sezóna ale začala jinak než jsem čekal. Jsme téměř v její polovině (těžko říci jak to dopadne díky stávce scénáristů) a já si stále nejsem jist, zda jde o stejný seriál, který jsem sledoval minulý rok. Něco potěšilo, něco zklamalo..
No uvidíme..

pro mě zatím
100% za první sezónu
70% za druhou (část)
celek zaokrouhluji nahoru

70 %
87 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Tak to vidím já...

První série - 90%
Druhá série - 70%
Třetí série - 60%
Čtvrtá série - 40%

První série - Skvělý a napínavý fantasy seriál, jehož rychlý děj a kvalitu by mu mohly závidět některé filmy. Dějové linie, kterých je víc než dost (a přesto není nikdo upozaděn), zaručují, že si svého oblíbence najdete. Pomalejší začátek z celkového hlediska neškodí.

Druhá série - Velká škoda. Když se seriál začal skvěle a nadějně rozjíždět, přišla stávka a všechno zkazila. Série skončila ve chvíli, kdy už se začalo něco dít, což mě vážně mrzí. Jinak si ale na dvojku úplně nestěžuju. Pořád je to nápaditá podívaná. Bohužel už jen částečně.

Třetí série - Třetí série začala docela nadějně. Sice to od začátku vykazovalo jistou přeplácanost, ale minimálně do sedmého dílů jsem byl spokojený. Potom už ale byla Volume Three neskutečný dějový guláš bez hlavy a paty. Tvůrci si to sami uvědomili, tak Volume Three předčasně ukončili a ještě v třetí sérii začali Volume Four. A i když to bylo lepší, pořád to je neuvěřitelně, hlavně po stránce scénáře, nedotažené. Například postava Sylara během jediné série několikrát vystřídala pozici hodného a zlého charakteru... Trojka je velmi slabý článek a doufám, že se tvůrci napraví. Mají se za co stydět.

Čtvrtá série - První dvojdíl je naprosto a neskonale zoufalý. Během 120 minut se nic nestane (co byste čekali u akčního fantasy seriálu, během jehož tří řad nezemře jediná hlavní postava) a divák jen obdrží záběry na své staré známé, většina z nich řeší (opět) krizi totožnosti. Je směšné vidět Hira OPĚT ztrácejícího své schopnosti a Claire OPĚT snažící se žít na další nové škole život mezi vrstevníky. Mají Heroes šanci? Jsem možná naivní, když si myslím, že stále ano, ale první díly čtyřky tuhle cestu rozhodně nenabírají.

60 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Yataaa!

1. série 9/10 - hodně originální a slušný příběh, odehrávající se ve více paralelních liniích, které se postupně spojují jak se hrdinové potkávají. 2. série 7/10 - do 8. dílu poměrně nudná bez nějakého dramatického děje, hodně prostoru je věnováno novým a nepříliš zajímavým postavám (Maya). Od 9. dílu jakoby dojde ke zlomu v tempu vyprávění (že by souvislost se stávkou scénáristů a snahou rychle sérii ukončit, aby byla konzistentní?) a zbytek série má konečně to správné tempo. 3.série 6/10 - začíná hodně akčně, ale je až příliš překombinovaná a obsahuje mnoho scénáristických úletů a logických chyb. - Např. v celách Společnosti někdy lze používat schopnosti a někdy ne, Nemesis se může pohybovat v Hirem zastaveném čase, ačkoli je jen superrychlá, zatímco Hiro opravdu čas zastavuje. Hrdinové nepoužívají svoje schopnosti a chovají se nelogicky (Sylar oscilující mezi dobrem a zlem...), příliš mnoho nedomyšlených cest časem... no a korunu tomu nasadila cesta Nemesis časem nazpět (a pak zase dopredu) jen diky superrychlosti a totálně pokřiveně vykládané Einsteinově teorii relativity.

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Kdysi nejlepší

1.serie – 100%
Pro mě jako komiksového fanouška je tohle opravdu něco a 1.serie Heroes je pro mě to nejlepší co kdy v televizní tvorbě vzniklo. Má to perfektní atmosféru, dobré postavy, rychlý vývoj děje, efekty, hudbu, prostě všechno. Neuvěřitelná jízda, která nemá ani jedinou malilinkatou chybičku.

2. serie – 80%
Některé dějové linie byly docela zbytečné (Niki a její rodina), ale celkem je to dobré. Byly velice dobře zakompletovány nové postavy do děje, ale zároveň se tam scénáristé dopustili největší chyby v seriálu na kterou pak hodněkrát dopláceli, a to na to, že Clařina krev může vyléčit mrtvé. Panebože.

3.serie – 90%
Oproti minulé serii určitě zlepšení. Pokud bych nepočítal některé trapné konverzace ve Volume 3 a poněkud unylejší tempo závěrečných episod Volume 4 (episody 21 – 24) tak není co vytknout, i když si dost lidí stěžovalo, podle mě jsou tady Heroes zpět a to ve velkém. V této serii hraje také zatím jednoznačně nejlepší herec co kdy v Heroes byl a to Robert Forster, jehož herecký výkon je bezchybný.

4. serie – 40%
Tak tohle ne. To si Heroes nezasloužili. Takhle podělat seriál chce už opravdovou dávku umění. Postavy se chovají šablonovitě, trapně, nelogicky, děj je naprosto zbytečný a navíc i dost trapný. Jen se tu přešlapuje dokolečka a pohled na to co z Heroes zbylo opravdu není hezký.

Kdysi byli Heroes nejlepším seriálem, a kdyby 1.serie byla ukončená a nenechali si tam moc otevřená vrátka pro pokračování, bylo by to skvělé. Pokud by to skončilo 3.serií s filmem který by ukončil děj, bylo by to velice dobré. Teď už však Heroes zachrání jenom uzavření děje, a jak to tak vypadá, ani k tomu nedojde. Avšak po tak strašné serii, kterou serie 4. bezesporu byla, se ani nedá divit. Je to škoda, že kdysi nejlepší seriál skončil takto zabitý a nekončí s velkou parádou.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

naprosto závislá :-)

Musím říct, že mě tento seriál pohltil od prvního dílu... viděla sem celé dvě řady téměř v jednom zápřahu a je neuvěřitelný (nemám ani výhrady k druhé sérii, protože i když byla zkrácena na 11 dílů, neztratila pro mě na přitažlivosti)... líbí se mi, že seriál vsadil na známé i neznámé tváře, nemám ráda seriály a filmy, u kterých hned odhadnu děj i konec, a proto mě Heroes tak těší, zatím mě stále jen překvapují, tak jen doufám, že příjde i další pokračování... i když s tou stávkou nevim, nevim....

100 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Let`s go save the world!!!!

Je to snad první seriál, u kterého jsem byla napnutá od dílu k dílu, nejnapínavější to bylo asi, když Peter omdlel a měl vizi, že vybouchne. Obě řady jsou supr, i když mě moc mrzí, že tu druhou utli, protože měla velký potenciál a zajímalo by mě, jak by to vypadalo v nezkrácené verzi. Každopádně se děsně těším na 3. sérii, která vypadá opravdu dobře, snad tam bude další skvělý ničema jako Sylar. Peter a Hiro, jak to tak vypadá, budou mít plné ruce práce:) Takže těšení zbytečné, 3. řada stojí za nic a já s tímhle seriálem končím.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Heroes

O seriálu Hrdinové jsem slyšela mnoho, teda spíše samou chválu, než kritiku. Tak jsem si řekla, že se zkusím podívat. Hlavně jsem hodně slyšela, že je to typ Prison Breaku, Lostu, kde každý díl končí dramaticky.

Po prvních dílech jsme byla nadšena, nechybělo napětí, drama, moment překvapení. Potom nastal takový útlum, kdy sem postrádala občas i to napětí, tak mě seriál přestal bavit. Když se tam začal více objevovat Syler, tak mě to opět chytlo. Ale abych pravdu řekla, tak mám stažené poslední dva díly 1.série a nějak se nemůžu přinutit se na ně podívat :o( Už mě to nějak přestalo bavit, taková ta závislost, kdy musím vidět další a další díly je pryč. Je to škoda, ale pro mě osobně Heroes kvalit jako je Lost a Prison Break (1.série) nedosahuje. Přitom myšlenka seriálu je skvělá :o(

Ale přesto dávám 90%, protože srovnám se seriály, které patří k mé osobní špičce :o)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí
TSZZ
16. listopadu 2007

Zvláštní

Občas zdlouhavé, místy nudné, zbytečně "zašmodrchané"...tyhle negativy mě napadají čas od času po shlédnutí některého z dílů.Přesto se však na další díl vždy těším a obvykle na předchozí zklamání rychle zapomenu...sci-fi nikdy nebyl můj šálek čaje,ale tohle a svého čsu 4400 mě baví/lo.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Lepší než život

Přiznám se že jsem byl k Heroes hodně skeptický. Minulý rok na podzim jsem shlédl Preair a přímo jsem se vyděsil. Bylo to totiž něco jiného než jsem čekal...
I tak jsem tomu nakonec dal šanci, a nelitoval jsem.
Po studené sprše z LOSTu byli HEROES tím co seriálová dušička chtěla a člověk se svezl jak na horské dráze.
Postavy, nápady a celkem ucházející příběh dovedli uspokojit mou comicsovou dušičku.
Druhá série mi zatím vyhovuje a netrpí výraznou ztrátou, toho co jsem na té první měl rád. Proto je HEROES jeden z mála seriálů, kterému se neštítím dát 90% - 100%. Není bez chybek - ale rozhodně stojí za to ho vyzkoušet... :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Heroes

Seriál Heroes je již moje srdeční záležitost. Ano, souhlasím, že s každou další sérií děj upadal, ale jen díky první sérii se vůbec nestydím ohodnotit Hrdiny 100%. V době, kdy jsem je permanentně a poctivě sledovala, pro mě neexistovalo nic jiného. Ještě dnes se ráda na kterýkoli díl podívám, nebo si jen nostalgicky poslechnu písničku ze soundtracku. Nejlepší seriál plný superschopností a napínavých zvratů, co jsem kdy viděla.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Povedené ;)

Ták Hrdinové .. Já jelikož velký fanda komiksů jsem se na tenhle seriál moc tešil .Přece normální lidé kteří dostanou superschopnosti a musí se stím naučit žít a používat v dení šedi nemůže dopadnout špatně ..
První sérii jsem hltal moc (nakonec jsem jí zkouknul asi 3 a koupil i na originál DVD) mě uchvátila .Nesmrtelná Clair její otec,Peter a Syler to vše mě dostalo .První S. hodnotím 90 ..
Druhá S. ještě tak nějak šla, ale Hiro v Japonsku mě fakt nebral .Hodnocení : 80
Abych řekl pravdu 3 S. jsem ještě ani nedokoukal .To kouzlo které mě nutilo pustit si další díl je pryč .Syler kterej mění strany každou chvilku ?OMG .. Jak jsem psal ještě jsem jí nezkoukl celou ,ale zatím 60-75 .

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hero Hiro

Asi neznám zamotanější seriál... někdy je to (pro mě) až příliš složité. Naprosto mě to pohltilo a uneslo, i když ze začátku jsem tomu moc velké šance nadávela. Musím uznat, že tohle je nejlepší seriál poslední doby. Nejradši mám Hira, to je můj Hrdina!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jak muze něco jít do kytek

První serie byla naprosto uchvatna (100%),
Druha byla celkem slusna tak 80%,
Treti uz byla zdlouhava zapletky nudny a hlavne komplikovani deje tak 40%,
Ctvrtou serii sem ani nedokoukal 10%

Podle me typycky priklad jak se muze v serialu neco podelat...Na zacatku skvela myslenka, ale postupne kvalita upadla na tolik ze dalsi sledovani serialu bylo ztratou casu. V tomhle pripade bych se ani nevztekal kdyby zustalo pouze u 1 serie. Sailera meli nechat mrtvyho nadobro... a rodinny vztahy tolik nekomplikovat... pak by mozna serial sel lepsim smerem...

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Začiatok nového trendu

Podľa môjho názoru práve vďaka seriálu Heroes sa začala rozvýjať nová vlna seriálov s tématikou superhrdinou. Tento trend prechádzal aj do sféry filmu ale o to tu teraz nejde.

Seriál ako taký ma veľmi zaujal už od prvej časti a tak som s napätím očakával vyvrcholenie. Finále prvej série bolo ešte veľmi dobré ale od vtedy kvalita seriálu klesala až do bodu kedy som to dopozeral len z nutnosti že chcem vedieť ako to ukončia. Chaotickosť druhej série sa dala pochopiť lebo v tom období bol štrajk scenáristov a tak veľa seriálov ukončili v polovici ale prečo potom kvalita ďalej klesala mi bolo záhadou.
Ale po dopozeraní som nemal pocit až tak úplne premárneného času najmä vďaka prvej sérii. Ale keby seriál ukončili po prvej sérii bolo by to možno lepšie.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Heroes are here!

Malíř Issac začal malovat obrazy pod vlivem drog a výjevy z pláten se postupně začaly uskutečňovat. Proto ho poslední výtvor s tématem atomového výbuchu nad New Yorkem rozhodně nenechává chladným. Neví sice, jak by mohl budoucnost ovlivnit, ale to už je záležitost profesionálního dobráka Petera, létajícího senátora Nathana, nezranitelné roztleskávačky Claire (s mírně kontroverzním otčímem) a hlavně neodolatelného ohýbače času a prostoru "samuraje teoretika" Hira. Hrdinů (lidí s nějakou nadpřirozenou schopností) je samozřejmě daleko víc, příběh je košatě tajemný, informace jsou zjišťovány postupně, motivace (a polarita) jednotlivých postav se v průběhu logicky vyvíjí (nebo mění) a pouze kvalitní záporák Sylar v klidu rozřezává hlavy slabším jedincům (což jsou všichni).

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Heroes

1. série mě naprosto dostala... Něco takového sem vůbec neočekával. Skvěle vymyšlený seriál... Bohužel, začátek 2. série je z mého pohledu trochu nešťastný.. Nebo spíš první série byla až moc dobrá, a tak, i když je začátek druhé řady stále vysoce nad průměrem, se mi už tolik nelíbí... Přesto musím všem doporučit...

90 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Wolverine, vrať se

Rozhodně impozantní nástup na televizní obrazovky a pár celkem zajímavých charakterů. Ale příprava na finále a samotný závěr mě zklamaly a druhá řada nestojí téměř za nic. Musím mhouřit obě oči, abych jim nedal šedesátku ...

70 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zklamání

První serii jsem totálně hltal a byl z Heroes nadšený. S přibývajícími seriemi se však z toho původně skvělého seriálu stala nelogická slátanina. Je mi moc líto, že to takto dopadlo.
Kdybych hodnotil jen první serii, bylo by to rozhodně 100%.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Heroes = smysl života ;o)

Když jsem zaslechla seriál Heroes, říkala sem si "co je to za název". No ale pravda se ukázala a sem naprosto závislá na tomto seriálu.
Viděla sem ho pouze anglicky a byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla, že se má vysílat na Primě. A taky jsem měla pravdu... Dabing mi naprosto neseděl k postavám. Ale co, jsem ráda za tu angličtinu.
Dvojka mi přišla hodně nahuštěná a neustále nové postavy a to se mi líbilo.

Heroes = smysl života ;o) (už ani né)

No a vida po letech co uplynuly jako voda je prakticky po seriálu. Stále určitě zůstane mojím oblíbeným, ale už to určitě nebude ten nejoblíbenější, je to škoda ráda sem se na něj dívala, ale ke konci už to holt nebylo ono. Nikdy nezapomenu, na ten pocit, když jsem se na něj dívala poprvé.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Asi tak ...

Dlouhou dobu sem se rozhodovala , co k tomuhle - zcela jistě originálnímu - seriálu napsat.

Je dost těžké se vyznat v jednotlivých zápletkách a navíc sem nevyděla všechny díly.
( to že sem nevyděla všechny díly bolo zapříčiněno hlavně faktem že Prima pro mně nepochopitelně přesunula seriál na svoji druhou stanici Prima Cool , kterou v té době mohlo chitit jen malé % diváků )

Později sem seriál sledovala na netu , ale opět sem nevyděla vše - prostě mně to přestalo bavit.

Za 1 a 2 sérii - 100 %
Za zbytek ( i ten který sem nevyděla ) - 70 %
Celkově - ale jo dám 90 % protože se cení hlavně originalita a jednotlivě napsané díly.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hrdinové

První série byla jedna velká jízda, poté to šlo hodně dolů a vrátilo se to až ve 4 sérii. Propadák hlavně druhé série už lidi znovu nepřitáhl a proto seriál skončil. Docela škoda, ještě jednu sérii by si seriál zasloužil.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé
6. července 2011

Taková škoda

Po 1.řadě jsem tenhle seriál hodnotil velmi vysoko.
Po 2. řadě to ještě ušlo
Po 3.řadě katastrofa nechápu jak mohli zbabrat tak skvělej seriál!
Po 4.je to děs a bída pravidelně jsem u toho usnul jak jsem se nudil bohužel tenhle skvěle vypadajicí seriál skončil pro mě po 1 řadě je to škoda měl velkej potenciál. :-(

70 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Hold, sci-fi seriály nie sú to, čo bývali... ale stále sa to dá vydržať:)

Hrdinovia sa mi dosť podobajú na X-menov, ten istý dôvod, prečo sú takí, akí sú (genetická mutácia) ale tiež dobré, hlavne úžasná zápletka a páči sa mi, že sa nepoznajú dokonale a že tam nie je taký ten "hlavný zlý" chlapík.

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

oooo

napětí,akce,záhada,překvapení,tajemství,zlo a dobro..to vše v Hrdinech.Díl začínám s otevřenou pusou a končím s velkým hlasitým a obdivným Hmmmmmmm:)))jeden ze seriálů,u kterých se vypaltí sehnat si všechny díly a udělat si maraton:)

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Promarněná šance

První série je opravdu dobrá, ale již druhá série je hrozná a další jsou příšerné. Překomplikovaný Nic děj! Zápletky jak z telenovel-tehle s tím a tou a to i tamto a zase znova(zív). Mění se postavy(nové jsou zbyteční a nudní), děj je v podatě nulovej. Nic se neděje a vyvrcholení série člověka akorát vytočí, protože je jasné, že chtějí jen nátáčet další série, a na pořádnej děj se nehledí.

1 série: 90%
ostatní série: 30%

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Heroes

Moc dobrý seriál. Začala jsem ho sledovat (stahovat) přes doporučení a rozhodně nelituju. Opravdu mně tenhle seriál chytil. Jj Fantasie je prima věc a ta k tomuhle seriálu neodmyslitelně patří. No nevim, co víc psát, prostě ho doporučuji, podle mně je úžasnej, ale je to jen můj názor ;)

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak jelikož jsem viděla...

zatím tedy první díl, nemůžu přímo říct, jestli se mi to líbí nebo ne, ale dávat na první dojem taky není dobrej nápad.

Úvodní epizoda se mi líbila, mrknu na další a teprve asi až pak můžu pořádně hodnotit, jestli je ten "kultovní" seriál opravdu kultovní.

Jo, chudák Hayden alias Claire asi bude hrát jenom roztleskávačku co?

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Hrdinové...

I když to byl oblíbený seriál a první řadu jsem sledovala se zatajeným dechem, moc dlouho jsem u toho nevydržela... Myslím, že někde na konci 2. řady...

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kvalita šla dolů

První dvě řady byly super - napětí, nečekané zvraty, zajímavé originální postavy a celkově temno seriálu bylo víc než příjemné. Pamatuju, že jsem každý díl hltala víc a víc. A konec první řady pro mě byl tenkrát docela vrchol. U třetí řady jsem skončila někde v půlce a už nepokračovala. Začla jsem se nudit a vše bylo tak nějak hrozně předvídatelné.

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jak kdy...

Hned od prvního dílu jsem byla na tom seriálu závislá. Postupně mě to přestávalo bavit, protože se mi trochu nelíbil styl kdo je dobro kdo zlo atd. Časem jsem si na to zvykla. Seriál se mi líbí nejlepší se mi zdá 1. série ale uvidíme jak se bude vše vyvíjet

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Heroes

První série stojí za to. Originální příběh, skvělé schopnosti, celkové provedení musí zaujmout. Nedivím se, že první série lákala každý týden k televizím 15 milionů diváků jen v USA. Ale třetí a čtvrtá mi připadají jako úplně jiný seriál. Takový propad jsem naposled viděla v Prison Breaku. Vlastně bych sem mohla moje hodnocení PB přesně okopírovat, protože platí u obou seriálů. Třetí série je největší odpad, co kdy Heroes vytvořili. Ve čtvrté se děj mírně zlepšuje, i když stále nesahá první sérii ani po kotníky.
Musím ale uznat, že konec seriálu byl, když už nic jiného, tak přinejmenším zajímavý. Na jednu stranu by bylo zajímavé sledovat, jak se svět vyrovnává s Hrdiny. Na druhou stranu by z toho ale pravděpodobně vznikla jen další nemastná neslaná série, které už u Heroes opravdu vidět nepotřebujeme.

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

jo

zatim jsem neměla možnost vidět druhou řadu,ale tahle první se mi moooc líbí, zbožňuju Petera, Hira ... Sylar je úžasnej...sice zlej ,ale úžasnej ...

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

...

No z tohohle seriálu jsem viděl asi jen 4 díly a musím říct že mě dost zaujal. Komiksy sem jako malej hodně četl, tak že tím pádem jsem ve svém živlu :-)

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

jj

no.. To byl dobrý nápad se schopnostmi. Je to jeden z nejsledovanějších seriálů. Mám ho ráda, protože to není typický seriál, ale je v něčem extra. Když je čas tak se na to podívám a nestačím se divit. Je tam vždycky něco nového. Nikdy nevíte, jak to skončí. Jsem s tím fakt spokojená

90 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Hrdinovia

Na tú dobu išlo o prevratný seriál, navyše je v ňom veľa známych hercov. Škoda, že ako pribúdali série tak kesala kvalita

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddychovka

Hrdinov som začala pozerať asi pred pol rokom, keď som nevedela v noci spať . Každý večer som si to pustila pred spaním ,pozrela pár častí a pri tom zaspala . Zaujímavé je, že prvú sériu som zhltla za pár nocí a pri druhej sa mi už zaspávalo lepšie a ostatné dve série som prespala ,pretože to bolo už tak nezáživné, že ma to ani nezaujímalo ... Je škoda,že si hrdinovia neudržali úroveň prvej série

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sylar

Až na čtvrtou sérii hodně dobrý serial

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

hm...

Tak tohle je pecka seriál. Chtěla bych aby měl pokračování. Peter je úžasnej.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

jako houpačka

Ze začátku to byl doclea dobrý nápad, ale když začali kombinovat schopnosti, působí to už dost hloupě. Některé díly jsou slabší a člověk je musí přetrpět a od některých se nedá odtrhnout, dokud neskončí kapitola :) Je ovšem pravda, že žádný seriál, co jsem kdy viděl, nemá tolik nevychytaných chyb kvůli cestování časem

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

pěknej sešup ..

Za první sérii 90% byl jsem naprosto nadšený a těšil se na další díly. Za tu druhou už 80% jak vidíme u mnoha seriálů tak tento si taky nedokázal udržet úroveň..a bude hůř třetí byla jakštakš snesitelná ale ta 4. no děs a hrůza...jsem zvědavý na Heroes Reborn snad to aspoň trochu zachrání

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Heroes

Tak jako u některých seriálů se člověk loučí s posledním dílem a přeje si pokračování, tak Heroes se měl ukončit po druhé sérii, v tom případě by mé hodnocení bylo 100%, druhá série hmm dejme tomu, ale pak byl děj už tak překombinovaný že jsem měla co dělat abych jej dokoukala do konce... Za mě tedy 70% pouze za originální nápad.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Heroes vs. Villains

Jeden z mých oblíbených seriálů. Mnoho dobrých herců se sešlo pod jednou seriálovou střechou ,to nikdy není špatná volba. Proč tedy těch 70%? Protože hrdinové už od začátku nabrali rychlí směr. Je tam opravdu hodně hl. i vedlejších postav a je těžké se orientovat v nich ,natožtak v ději. Člověk který nevidí jeden díl je pak úplně mimo.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Změnilo mi to život...

Když jsem tento seriál viděla poprvé věděla jsem, že se musím dívat dál a dál. Řekněme, že asi po druhé sérii se z toho stala taková moje osobní závislost.
Doufám, že zápletkou o šíleném kolotočáři Samuelovi to nekončí a že bude další série...

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fakt nevím...

Vlastně ani nevím proč se mi líbí.První série byla super-zamilovala jsem si ji,ale na druhou jsem se dívala jenom proto,abych viděla Sylera a na třetí jsem se dívala,abych zjistila,jestli to o Clare někdo zjistí.(myslím média)
A ani nevím proč jsem tomu dala tolik procent,ale už je to dlouho co jsem hrdiny viděla a tak se třeba pletu.

Tenhle seriál měl skvělou první sérii,druhá byla dobrá,třetí ani ne a na zbytek jsem se neodvážila ani podívat,prestože jsem ji měla v Pc staženou.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Paráda!

Seriál jsem do teď nedokoukala a to mi chybí jen pár epizod, já mám prostě ve zvyku, že když koukám na nějaký seriál, který se mi dostal pod kůži, tak, že když se blíží jeho konec dívat se přestanu, abych měla pocit, že mě čeká ještě nějaká ta epizoda... No tady jsem se k těm pár epizodám už nějaký ten rok nedokázala vrátit a to tu za pár měsíců budeme mít díky obnovení seriálu další sérii, vidím to tak, že se na to budu muset podívat od znova, abych na novou sérii byla připravená, protože tohle je jednoduše seriál, který si to zaslouží, sice si už do detailu nepamatuji, o čem je, ale pamatuji si to, že jsem ho milovala a to je hlavní a je to taky důvod, proč se k němu vrátit, opravdu úžasná podívaná! :-)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Každý čtvrtek s Hrdiny

Já jsem s Hrdiny začal, když je dávala Prima, zamiloval jsem si osudy lidí s nadpřirozenými schopnostmi a těšil jsem se každý čtvrtek na jejich další osudy. Druhá série, poznamenaná stávkou, mě nadchla ještě víc, jednotlivé díly v souladu se zasádami seriálu končily napínavě. Třetí série se jako by potácela v bludném kruhu a nevěděla kudy kam, přesto mě stále bavila. Čtvrtá série byla místy trochu nudná, přesto nápad s kolotočemi nebyl špatný a hlavně příchod hvězdy T-Baga do role hlavního záporáka. Nejoblíbenější postavou se u mně vykonstituoval Peter Petrelli, v první sérii jsem měl rád schizofrenní Nicky, jejího synka a Matta Parkmana, postupem času i nevlastního otce Claire. Trochu rozpačitý jsem z neustálých veletočů se Sylarem. Za nejlepší díl považuji díl z budoucnosti, kam se vydá Peter i Hiro z budoucnosti a rozjedou tam slušnou akcičku.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Kýč

Je to kýč, ale stejně se mi to líbí. První dvě série jsou super, třetí se mi moc nelíbila, ale čtvrtá je zase fajn.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Zachraň rostleskávačku, zachraň svět

Tento seriál jsem zkoukla o prázdninách moc se mi líbil. Syler byl skvělej záporák a Peter byl skvělej už prostě od začátku. Když jsem se dodívala tak mě to mrzelo, že už je to konec a připadalo mi to, že poslední série není ukončená, ale i tak můj názor to nemění. Seriál je opravdu dobrej.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Přeceňované scifi...

Ta různorodost diváků je vážně zajímavá. :-) Tak nejprve: o atmosféře, jakou vytvářejí ZTRACENI si tento seriál může nechat jen zdát! (toť o věčném srovnávání) ... Jako do očí bijící mínus beru navazování jednotlivých dílů první série, které mohlo být preciznější - stejná scéna, natočená a ukázaná 2x jinak, mi dost vadila - toto režisérské opomenutí nechápu. Jinak nejlepší beru 8. díl 2. série a pak celou 3. sérii ... to jsem si myslel, že jsem k Heroesům konečně našel tu správnou cestu ... ovšem 4. série vše totálně pohřbila (stejně neodpustitelně jako u Prison Breaku) ... Díky za stopnutí seriálu. ... Suma sumárum za všechny 4 série dohromady 65%!

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí