plakát seriálu

Hrůzostrašný dějepis

(Horrible histories)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

U knížek jsem se vždycky pobavil a dřív sem jich přečet několik, ale z tohohle seriálu mi stačilo několik dílů, abych pochopil, že jde o totální odpad. Nevím, jestli sem z toho prostě vyrost, ale vtipy jsou trapné a provedení animace naprosto... hrůzostrašné.

Už jen stupidita hlavních hrdinů a jejich rádoby vtipné hlášky... Když chcete znát hrůzostrašné dějiny, radši se začtěte do knížky. Dají vám víc vědomostí i zábavy. Po tomhle vám zústanou leda oči pro pláč.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Odpad...

Knížky nestály za moc, ale byly aspoň čtivé. Toto dopadlo o poznání hůř. Primitivní, nesourodá animace, spousta hluchých míst (včetně plochých postav), spíš edukativní než zábavný charakter dělá z tohoto seriálu odpad animáků. Bohužel. Měl na víc. O moc víc.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Ne , toto opravdu ne

Tak to tedy ne přátelé , to bychom nebyly kamarádi . Snesu to , že k danému tématu můžete zmínit jen něco z knihy , snesu i dvě nové , z prastu vycucané hlavné postavy , dokonce snesu i dějové plytké "pozadí" jednotlivých příběhů zasazených do současnoti .

Co však nesnesu je tato animace . Animace která není ani schopná převtořit chůzi a prostě s postavami mává jako s panáky vystřiženými z lepenky . Ani odpornou ohyzdnost obličejů či jakékoliv jiné přohřešky proti zákonům animace . Pevně věřím že profesionálního studenta animace a grafiky by za takovouto práci vyhodili z ročníku . Jak je tedy možné že se našel někdo kdo toto financoval ,a pokud ano , viděl vůbec náčrtky k projektu předem ?

0 % . Zaslouženě .


xxmartinxx , ne , nevyrostl si z toho , protože vtipy v tomto pořadu jsou na jiné úrovni (pět pater pod zemských povrchem) než humor z knih .

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí