plakát seriálu

Hvězdná brána

(Stargate SG-1)

Chybička se vloudí...

01×01 Děti bohů

Když je v úvodní scéně unášena žena, která bránu hlídá, brána je během incidentu zavřená/vypnutá. Když tam pak vtrhnou posily, Anubis a jeho vojáci odchází otevřenou bránou. Jak ale zadali adresu, když brána na Zemi nemá panel a musí se ovládat počítačem z jiné místnosti?

02×16 Černá díra

Generál Hammond říká v autě majoru Davisovi, že před 10 minutami otevřeli bránu na planetu, kterou pohlcuje červí díra. Ovšem kpt. Carterová předtím řekla, že již uplynula doba, po kterou dokáží udržet otevřenou červí díru (38 minut).

03×02 Seth

Jacob Carter říká, že na něj a na Teal'ca díky symbiontovi nepůsobí Nishta (plyn, který používá Seth k omámení poddaných). Na Rya'ca, který je taky Jaffa, však působil.

04×21 V dvojím ohrožení

Tým SG-1 se vydává na planetu P3X-729, ale na obrazovce, když Carterová planetu vyhledává, je napsáno P2X-729.

06×01 Spása I.

Když mluví Usirev se Zippacnou, má v jednom záběru závoj na hlavě ale v druhém ne.

06×19 Dvojí realita

Když se Teal'c probudí z druhé reality na lůžku, nemá v prvním záběru na čele svoji značku. V dalším záběru už ano.

06×20 Svědek minulosti

Když Jonas Quinn zmíní, že by Prometheus mohl doletět na planetu P3X-744, která je vzdálená 0,38 světelného roku, je vyveden z omylu tím, že by to trvalo 4 měsíce. Ovšem Prometheus dokáže podle epizody "Prometheus" s podsvětelnými pohony letět maximálně polovinou rychlosti světla, což znamená, že by to trvalo zhruba 2-krát tolik.

09×18 Plášť krále Artuše

Ačkoliv jsou Carterová a Mitchell fázově posunutí a tudíž by skrz ně měli ostatní procházet, při průchodu koridorem je vidět, že se jim ostatní vyhýbají, aby nedošlo ke kontaktu.