Hypernauts

Hypernauts (Hypernauts) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

First Contact

Tři kadeti vesmírné akademie, Ace, Max a Sharkey se dostanou do průšvihu. Dostanou tedy zcela neatraktivní úkol. Během tohoto útoku se však stane nehoda a všichni tři kadeti mizí se svou lodí v hlubokém, lidmi neprozkoumaném vesmíru. A aby toho nebylo málo čeho se bát, stávají se svědky bitev a setkání s jinými civilizacemi.

Ace, Max a Sharkey mají na Akademii pro vesmírný průzkum průšvih Jako trest musí uklízet staré satelity na orbitě Země. Hned první ze satelitů však narazí do jejich lodě. Satelit je nestabilní a exploduje. Hypernauti však stačí zapnout takzvanou hyperbublinu a uletět pryč. Motory je však dostanou dál, než původně zamýšleli.

Jejich pozice je neznámá a navíc se dostali do právě probíhající bitvy. Jedna z cizích lodí ztroskotá na blízké pouštní planetě. Hypernauti se vydávají zjistit, zda někdo přežil. Na povrchu nacházejí ruiny starých budov, a brzy i trosečnici. Je to žena z rasy Pyranů, jménem Kulai. Prchá před Triiadami, které jí však brzy opět dostihnout na povrchu. Hypernauti jsou však vybaveni mechanickými obleky, a Kulai navíc míří na Paiyina, pyranského zrádce který nyní pracuje pro Triiady. Paiyin prchá z planety, a Hypernauti s Kulai také.

Hypernauti sebou také berou mimozemskou potvůrku kterou zde objevili, a která je podle Max roztomilá a podle Kulai chutná.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

zipacna