plakát seriálu

Instant Star

(Instant Star)

Názory uživatelů

IS

1. série
Kdyby se tento seriál nenatáčel v Kanadě, ale v USA, rozhodně by spadal pod Walt Disney. Instant Star je stoprocentní slaďárna od začátku do konce. Jude je mladá vycházející hvězdička, kolem které se celý děj točí. Díly jsou z velké části tvořeny hudebními výstupy, především v podání Jude. Musím jí dát kredit, zpívá opravdu skvěle a většina písniček si mě opravdu dostala (Skin, Waste My Time, I\'m In Love With My Guitar...). Na co teda ale opravdu napjatě čekám je to, jestli nakonec skončí s roztomilým klukem od vedle (Jamie) nebo se sexy producentem (Tommy Q.).
Celkově: 90% (chabý nemuzikální děj x skvělé písničky to skoro vynahradí)

2. série
Jude jde na blond a je z ní kočka. V této sérii se mnohem více zkomplikovávají vztahy mezi postavami, podle mě až moc. Jamie se téměř ztratí ze scény, naopak se objevují nové postavy, hodně prostoru dostává Judina doprovodná kapela. Mou nejméně oblíbenou postavou se stává Patsy, uřvaná zpěvačka, kterou by snad nikdo nemohl poslouchat, i když kdo ví, možná se takoví šílenci najdou. Celou sérii to vře mezi Jude a Tommym, ale líbila se mi narozeninová episoda (opět), kde si všechno vyříkají a usnou si v náručí (jééé). Písničky opět skvělé, především Liar Liar a How Strong Do You Think I Am.
Celkově: 85%

3. série
Na wikipedii jsem četla, že Alexz Johnson (Jude Harrison) dostala od svého vydavatelství povolení na maximálně čtyři písničky, které se můžou použít na soundtracku k třetí (a posléze i ke čtvrté) sérii Instant Star. Ty čtyři písničky na třetím soundtracku stojí za to, především Don\'t You Dare, jedna z nejkrásnějších balad, i když v seriálu vynikla ještě více doprovázená varhanami. V příběhu se konečně dočkáváme vztahu Jude a Tommyho, i když idylka netrvá moc dlouho. Narozeninový dvojdíl je slabší než v minulýtch letech. Celkově se třetí řada drží na víceméně stejné úrovni, nic nevyniká, ale není tam ani žádný velký úpadek.
Celkově: 80%

4. série
Právě jsem dokoukala poslední díl a smutním. Takový konec jsem čekala, ale rozhodně jsem ho nechtěla, je to přesně stejné jako u Gilmore Girls. Četla jsem, že původně byla Instant Star plánovaná jako pětisezónový seriál. Myslím si, že tu poslední sezónu by si zasloužila. V této sérii se scénáristé odvazují, pohádka přechází místy v pěkné drama až triller, kdy je Jude vězněná ve sklepě vlastního domu šílenou fanynkou. Musím ale uznat, že 2AM, song vzniklý z této neobvyklé spolupráce, je naprosto dokonalý. V paměti mi ještě utkvěla jedna písnička - I still love you, kterou Jude věnuje Tommymu, když odjíždí domů. Možná jsem trošku naměko, ale říkám si... Sbohem Instant Star, budu vzpomínat.
Celkově: 80%

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí