Instinkt zabijáka

Instinkt zabijáka (Killer Instinct) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kdo je tvůj otec?

Právě když se schyluje k tomu, že se Hale začne svěřovat Carterové se svým osobním životem, dostávají policisté zprávu o nové oběti – nedaleko mostu Golden Gate se našlo tělo muže, nesoucí známky uškrcení. Hale s Carterovou jedou na místo činu, kde jim policista sdělí, že zavražděný byl identifikován jako James Warren. Naposledy byl viděn předchozí večer, když odcházel z fotbalového zápasu. Hale požádá policisty, aby odměřili vzdálenost 100 stop severně od místa, kde bylo tělo nalezeno. Když to policista provede, Hale na onom místě sáhne do trhliny a vytáhne přeložený kousek papíru. Po rozložení se ukáže, že je to stránka z nějaké knihy, na níž jsou některá písmena zakroužkována. Dohromady tvoří jméno oběti.

Hale prozradí Carterové, jak věděl, kde má vzkaz od vraha hledat: tento zločin totiž vykazuje naprosto shodné znaky jako vraždy sériového vraha, které se staly už před dvaceti lety. Pachatel byl tehdy zatčen – a nebyl jím nikdo jiný než jeho otec Robert Harris Hale.

Jenže ten je stále ve vězení, takže to udělat nemohl. A policie si myslí, že další vraždy budou brzy následovat.

Carterová přinese Haleovi domů nějaké jídlo a on jí ukáže starý kufr, který od otcova uvěznění neotevřel. Carterová ho informuje, že otisky, které se našly na stránce z knihy nalezené poblíž místa činu, odpovídají otiskům jeho otce.

Hale se rozhodne, že za otcem, s nímž dvacet let nemluvil, zajde...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon