plakát seriálu

Instinkt zabijáka

(Killer Instinct)

Epizoda 1×06 – Kdo je tvůj otec? (Who's Your Daddy)
92 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Právě když se schyluje k tomu, že se Hale začne svěřovat Carterové se svým osobním životem, dostávají policisté zprávu o nové oběti – nedaleko mostu Golden Gate se našlo tělo muže, nesoucí známky uškrcení. Hale s Carterovou jedou na místo činu, kde jim policista sdělí, že zavražděný byl identifikován jako James Warren. Naposledy byl viděn předchozí večer, když odcházel z fotbalového zápasu. Hale požádá policisty, aby odměřili vzdálenost 100 stop severně od místa, kde bylo tělo nalezeno. Když to policista provede, Hale na onom místě sáhne do trhliny a vytáhne přeložený kousek papíru. Po rozložení se ukáže, že je to stránka z nějaké knihy, na níž jsou některá písmena zakroužkována. Dohromady tvoří jméno oběti.

Hale prozradí Carterové, jak věděl, kde má vzkaz od vraha hledat: tento zločin totiž vykazuje naprosto shodné znaky jako vraždy sériového vraha, které se staly už před dvaceti lety. Pachatel byl tehdy zatčen – a nebyl jím nikdo jiný než jeho otec Robert Harris Hale.

Jenže ten je stále ve vězení, takže to udělat nemohl. A policie si myslí, že další vraždy budou brzy následovat.

Carterová přinese Haleovi domů nějaké jídlo a on jí ukáže starý kufr, který od otcova uvěznění neotevřel. Carterová ho informuje, že otisky, které se našly na stránce z knihy nalezené poblíž místa činu, odpovídají otiskům jeho otce.

Hale se rozhodne, že za otcem, s nímž dvacet let nemluvil, zajde...

Hlavní postavy
Detective Jack Hale
Lt. Matt Cavanaugh
Detective Danielle Carter
Dr. Francine Klepp
Vedlejší postavy
Female Cop
Uniform Cop
Responding Officer
Robert Hale
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevKdo je tvůj otec?
Původní názevWho's Your Daddy
Rok natočení2005
Premiéra4. listopadu 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody