plakát seriálu

Instinkt zabijáka

(Killer Instinct)

Epizoda 1×12 – Vzrušení z lovu (Love Hurts)
95 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pohledný muž jede svým luxusním vozem a zastaví u křižovatky. Během vteřiny je zabit střelou z kuše. Když na místo činu dorazí detektivové, zjistí, že oběti chybí hlava.

V laboratoři zkoumá Chris Bozniak ostatky oběti. Hale s Carterovou zase prohledávají mužovo auto a snaží se zjistit, co ho zabilo. Oběť zatím nemohla být identifikována, protože zmizela i jeho náprsní taška s doklady. Oka konečně zjistí, čím byl muž zabit, a detektivové se vydají do půjčovny vozů, kde se dozvědí jméno řidiče: Sam Brossy.

Poté jdou vyslechnout jeho obchodního partnera Thomase Ianesca. Sam prý měl noc předtím důležitou obchodní schůzku, ale mohl se také zdržet s dívkou, kterou poznal v jakémsi baru. Detektivové dostanou informaci, o jaký bar se jedná. Ale jediná možnost jak se tam dostat, je poslat foto majiteli baru. Pokud on uzná, že osoba, která mu foto poslala, vypadá dostatečně atraktivně, dostane pozvání do baru. Hale vyfotí Carterovou svým mobilem, foto pošle majiteli baru a za chvíli obdrží odpověď, že "prošla testem".

Když Carterová vejde do baru, zjistí, že tam právě probíhá lesbická noc. Jde za majitelkou, Eljay, ukáže jí fotografii a ptá se, s jakou dívkou Sam z baru odešel. Dozví se jméno Violet Summersová i telefonní číslo, zavolá jí a smluví si schůzku na policejní stanici...

Hlavní postavy
Detective Jack Hale
Lt. Matt Cavanaugh
Detective Danielle Carter
Vedlejší postavy
Detective Burch
Jennifer Crossland
Mace / Edward Peterson
Thomas Ianesco
Violet Summers
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevVzrušení z lovu
Původní názevLove Hurts
Rok natočení2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody