Instinkt zabijáka

Instinkt zabijáka (Killer Instinct) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vzrušení z lovu

Pohledný muž jede svým luxusním vozem a zastaví u křižovatky. Během vteřiny je zabit střelou z kuše. Když na místo činu dorazí detektivové, zjistí, že oběti chybí hlava.

V laboratoři zkoumá Chris Bozniak ostatky oběti. Hale s Carterovou zase prohledávají mužovo auto a snaží se zjistit, co ho zabilo. Oběť zatím nemohla být identifikována, protože zmizela i jeho náprsní taška s doklady. Oka konečně zjistí, čím byl muž zabit, a detektivové se vydají do půjčovny vozů, kde se dozvědí jméno řidiče: Sam Brossy.

Poté jdou vyslechnout jeho obchodního partnera Thomase Ianesca. Sam prý měl noc předtím důležitou obchodní schůzku, ale mohl se také zdržet s dívkou, kterou poznal v jakémsi baru. Detektivové dostanou informaci, o jaký bar se jedná. Ale jediná možnost jak se tam dostat, je poslat foto majiteli baru. Pokud on uzná, že osoba, která mu foto poslala, vypadá dostatečně atraktivně, dostane pozvání do baru. Hale vyfotí Carterovou svým mobilem, foto pošle majiteli baru a za chvíli obdrží odpověď, že "prošla testem".

Když Carterová vejde do baru, zjistí, že tam právě probíhá lesbická noc. Jde za majitelkou, Eljay, ukáže jí fotografii a ptá se, s jakou dívkou Sam z baru odešel. Dozví se jméno Violet Summersová i telefonní číslo, zavolá jí a smluví si schůzku na policejní stanici...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon