Instinkt zabijáka

Instinkt zabijáka (Killer Instinct) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Život jako videohra

Carterová a Hale jsou vysláni do domu na nábřeží k vyšetření vraždy. Než dorazí na místo činu, mluví o svých plánech na Den díkůvzdání. O případu informuje dvojici detektivů Cavanaugh. Obětí je šestadvacetiletá Lisa Dishellová, jejíž tělo ve vyzývavém oblečení leží na stolku. Carterová a Hale se rozhlížejí v pokoji po stopách. Cavanaugh jim prozradí, že k vraždě došlo pravděpodobně jinde, ale místo činu ještě nebylo objeveno. Pachatel ale udělal přece jen chybu, nedaleko květináče po něm zůstal otisk podrážky.

Později se Hale a Carterová od Kleppové dozvědí, že oběť měla v uších vinný ocet. Lisina nejlepší kamarádka Rachel jim řekne, že Lisa byla plavkyně, a Hale si vzpomene, že vinný ocet používají plavci k vysušení uší. Hale také zjistí, že do oněch vyzývavých šatů oblékl Lisu vrah až poté, co už byla oběť mrtvá. V soudní laboratoři mezitím Carterová zkoumá otisk podrážky, která jeví známky opotřebení z vnitřní i vnější strany, což není právě obvyklé. Carterová v otisku najde také jakousi barevnou látku a požádá Oka o provedení analýzy. Test vykáže přítomnost složky barvy, používané pro natírání spodních částí lodí. Hale a Carterová jedou do malého přístavu, kde najdou pár tenisek, které odpovídají otisku z místa činu. Najdou u nich také tričko. Carterová na něm najde chumáč chlupů, ze kterých by bylo možné zjistit pachatelovu DNA.

V laboratoři Oka zkoumá chlupy z trička, podle kterých najdou v databázi muže jménem Rick Kallick. Ten ale zemřel už před dvěma měsíci...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon