plakát seriálu

Invaze buranů

(The Riches)

Názory uživatelů

Invaze buranů do světa mastnáků.

Tenhle seriál jsem viděla úplně náhodou, kdysi dávno na prima COOL a už od pilotu jsem se nemohla dočkat dalšího dílu.

Co mě nejvíce fascinuje je drzost a vyčůranost dvou hlavních postav, manželského páru. Já nevím, ale přijít někdy do jejich situací, tak mám žaludek až v krku, ale oni vždy s klidem z fleku vymysleli neskonale věrohodnou lež a ani se jim od pusy neprášilo. Dahlia mi od začátku přišla docela divná, ale za to mě zajímalo, co se s ní stalo, že je pořád tak sklíčená, i když zlodějka a lhářka je to špičková.
Největší tahoun byl Eddie Izzard jako Wayne. Ten chlap je přímo geniální zločinec, z každého průseru se dokáže vykroutit, vždycky vymyslí nějaký podvod.
Děti jsou takové, že nenadchnou, ale podle mě ani neurazí, protože to nejsou takový typičtí spratci, ale mají plno reálných a dost závažných problému, ve kterých se dají pochopit, třeba krize identity.

Seriál je plný černého humoru, sarkasmu, má čím zaujmout. Nechápu, že se neosvědčil, protože mě rozhodně bavil a byla jsem naštvaná, když jsem zjistila, že další epizody nebudou, protože neustále se soustředit na to, co na naší rodinku vybafne a jak se s tím poperou, jak pěkně všechny napálí, či jak se vykroutí z problémů, to prostě mělo grády.

Je to totiž zvláštní pocit, když jsou hlavní postavy těmi špatnými, ale vy jim prostě musíte fandit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Invaze buranů ?

Pod názvem Invaze buranů si lze představit lecos...proto mě seriál The Riches příjemně překvapil. Drama a černý humor jdou ruku v ruce jak s drzostí hlavního hrdiny tak s démony jeho ženy, jteré si přinesla z věznice. A ono je pravda, že i děti mají to svoje...benjaminek Sam, která neví jestli chce být holka nebo kluk, DiDi která se snaží být statečná a Cael...nikdo si vlastně neuvědomil, že musel opustit svoji přítelkyni, ale nic neřekl. Rodinka kočovníků, která si začne hrát na zbohatlíky. Už téma samo o sobě dává spoustu živné půdy pro drama a černý humor.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk