Invaze

Invaze (Invasion) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Origin of Species

Larkin odjíždí s Rose a Jessem do hotelu s tím, že Russel za nimi přijede večer. Davea v noci někdo přepadne a unese. S kápí na hlavě ho únosce přiváže k židli ve starém hangáru a vezme mu vzorek krve. Pak ho rozváže a strčí mu hlavu pod vodu. Když se začne Dave topit, pustí ho a řekne mu, že mu může říct pravdu, protože se setkal s něčím z jiného světa. Sundá si triko a na těle má stejné stopy, jako měl Paxton.

Tomův asistent Louis mezitím zjistí totožnost mrtvé ženy z jezera. Divné je, že byla nalezena ve sladkovodním jezeře, ale utonula v mořské vodě. Russel se snaží najít Davea a zjistí, že se po něm sháněla už nějaká žena. Devaovi zatím jeho únosce Healy řekne, že jeho zranění jsou stará už dva roky a že ho testovali, aby se ujistili, že je to skutečně on.

Do hangáru dorazí Russel se zbraní. Healy a Pria jemu i Daveovi ukážou fotografie přístavu ve Venezuele, kde před třemi roky při hurikánu také padala světla do vody. Obyvatelé byli nalezeni druhý den ve vodě nazí a do týdne se všichni zabili. Něco podobného se stalo i na ostrově nedaleko Kuby. Vysvětlí jim, že totéž nastane i zde, pokud tomu ihned nezabrání.

Louis mezitím kontaktoval rodinu mrtvé ženy a o svém objevu řekl i Mariel. Když to Tom zjistí, jde s ním večer pátrat k jezeru a nechá ho vstoupit do vody, kde ho chytne světelný objekt.

Později se Louis objeví nahý doma a nic si nepamatuje. Tvrdí, že se stal zázrak, a když si sundá deku, do které je zabalený, má obě ruce, ačkoliv předtím mu jedna chyběla...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon