plakát seriálu

Jackass

(Jackass)

Názory uživatelů

Jackass

Je to tak šílené až se tomu nejde nesmát. Pokud jde vidět od samého začátku, že to kluci dělají ze srandy, nemůžete je ani litovat - s nimi se člověk znovu převtělí do těch pubertálních magorů, kterými jsme byli.

Klukům z Jackass nejde neupřít jistá velmi velká dávka inovativnosti v jejich úkolech. I když se některé mohu zdát velice nechutné, ve své podstatě nás všechny zajímá, jak by to vypadalo, kdyby se to opravdu stalo. A to byla původní Knoxvillova myšlenka, ze které vzniklo dnes už kultovní video s gumovým projektilem.

Na druhou stranu, některé úkoly jsou celkem nudné a zbytečně natahované (zmlácení kickboxerkou), a občas i trapné (stříhání vlasů), jiné zase až drze odvážné (konání potřeby v obchodě se záchody, tancování nahý na ulici v Tokiu), jiné velice propracované (muslim v taxíku) a jiné prvoplánově zábavné a i dobře ohláškované (půjčení auta na destruction derby). Kdybych měl hodnotit po filmech, v prvním jde vidět ještě velké amatérství a ta prvotní pubertální zábava, kterou z úkolů kluci měli. Druhý je oproti němu o dost lepší - zlepšila se jak kamera, tak scénář a časování, úkoly jsou propracovanější a vůbec se to netahá. Třetí díl jsem neviděl, ale už z ukázek šlo vidět, že kluci jdou zase trošku dál, a že to bude lepší než dvojka.

Celkově, i když mi spousta kritiků nedá za pravdu, jedná se o celkem zábavný počin, při kterém vypláchnete mozek. Není to nic ultimátně filozofického, to ani náhodou. Kdo hledá propracovaný děj, skrytou zápletku a nečekané rozuzlení, bude zklamán. O tom tenhle pořad není. A i když by si to tento pořad možná z průměru nezasloužil, v mém hodnocení se odráží i to, že jsem se u těchto pořadů skvěle bavil. Ne snad napotřetí a opakovaně, ale napoprvé ano.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Blázni

Johnny-ho mám rád možno aj kvôli tejto "zábavke". Aj my sme vymýšľali somariny, keď sme boli mladší, no potom vás to prejde. Týchto týpkov to ale neprešlo a ešte na tom aj zarobili. V neurážlivom slova zmysle... Blázni.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk
TSZZ
24. července 2008

Jackass rulez

Tak tyhle pošuky fakt můžu!Je to sice strašlivě pubertální a samozřejmě někdy i extrémně nebezpečné (a nechutné, nutno dodat), ale já se u toho fakt nemůžu nesmát.Navíc je fajn že se na to dá úplně v pohodě koukat i bez českých titulků, protože snad ve všech dílech co znám zazní jen zhruba toto: "Hi,I´m Johnny Knoxville and this is Jackass. Fuck,Shit, shit,fuck ..." atd.:-))Určitě je to zábava jen pro někoho, ale já se výborně bavil jak u show na MTV tak i u obou snímků s celovečerní stopáží.Btw: ty kluci snad musí fetovat, protože většinu z těch *íčovin co vyvádí nemůže vymyslet normálně uvažující člověk:-)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jackass

Pro někoho nechutná zábava, ale pro mě super seriál, který mi vždycky zvedne náladu! Nic pro moralisty! :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Paráda!

Nemusím moc pořady, kde se dělá rádoby sranda, ba naopak. Ale Jackass mě vážně rozesměje. Přestože je tam spousta nechutných, nebezpečných věcí, já se u toho pobavím. Člověk se s nimi vrátí do puberty a já se popravdě do puberty vracím ráda. :-)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk