Jackass

Jackass (Jackass)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Seraphine313

8. května 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jackass

Je to tak šílené až se tomu nejde nesmát. Pokud jde vidět od samého začátku, že to kluci dělají ze srandy, nemůžete je ani litovat - s nimi se člověk znovu převtělí do těch pubertálních magorů, kterými jsme byli.

Klukům z Jackass nejde neupřít jistá velmi velká dávka inovativnosti v jejich úkolech. I když se některé mohu zdát velice nechutné, ve své podstatě nás všechny zajímá, jak by to vypadalo, kdyby se to opravdu stalo. A to byla původní Knoxvillova myšlenka, ze které vzniklo dnes už kultovní video s gumovým projektilem.

Na druhou stranu, některé úkoly jsou celkem nudné a zbytečně natahované (zmlácení kickboxerkou), a občas i trapné (stříhání vlasů), jiné zase až drze odvážné (konání potřeby v obchodě se záchody, tancování nahý na ulici v Tokiu), jiné velice propracované (muslim v taxíku) a jiné prvoplánově zábavné a i dobře ohláškované (půjčení auta na destruction derby). Kdybych měl hodnotit po filmech, v prvním jde vidět ještě velké amatérství a ta prvotní pubertální zábava, kterou z úkolů kluci měli. Druhý je oproti němu o dost lepší - zlepšila se jak kamera, tak scénář a časování, úkoly jsou propracovanější a vůbec se to netahá. Třetí díl jsem neviděl, ale už z ukázek šlo vidět, že kluci jdou zase trošku dál, a že to bude lepší než dvojka.

Celkově, i když mi spousta kritiků nedá za pravdu, jedná se o celkem zábavný počin, při kterém vypláchnete mozek. Není to nic ultimátně filozofického, to ani náhodou. Kdo hledá propracovaný děj, skrytou zápletku a nečekané rozuzlení, bude zklamán. O tom tenhle pořad není. A i když by si to tento pořad možná z průměru nezasloužil, v mém hodnocení se odráží i to, že jsem se u těchto pořadů skvěle bavil. Ne snad napotřetí a opakovaně, ale napoprvé ano.

Avatar uživatele
Koldik

22. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Blázni

Johnny-ho mám rád možno aj kvôli tejto "zábavke". Aj my sme vymýšľali somariny, keď sme boli mladší, no potom vás to prejde. Týchto týpkov to ale neprešlo a ešte na tom aj zarobili. V neurážlivom slova zmysle... Blázni.

Avatar uživatele
TSZZ

24. července 2008

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jackass rulez

Tak tyhle pošuky fakt můžu!Je to sice strašlivě pubertální a samozřejmě někdy i extrémně nebezpečné (a nechutné, nutno dodat), ale já se u toho fakt nemůžu nesmát.Navíc je fajn že se na to dá úplně v pohodě koukat i bez českých titulků, protože snad ve všech dílech co znám zazní jen zhruba toto: "Hi,I´m Johnny Knoxville and this is Jackass. Fuck,Shit, shit,fuck ..." atd.:-))Určitě je to zábava jen pro někoho, ale já se výborně bavil jak u show na MTV tak i u obou snímků s celovečerní stopáží.Btw: ty kluci snad musí fetovat, protože většinu z těch *íčovin co vyvádí nemůže vymyslet normálně uvažující člověk:-)

Avatar uživatele
Henry Cruel

13. srpna 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jackass

Pro někoho nechutná zábava, ale pro mě super seriál, který mi vždycky zvedne náladu! Nic pro moralisty! :)

Avatar uživatele
Dahllia

22. srpna 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Paráda!

Nemusím moc pořady, kde se dělá rádoby sranda, ba naopak. Ale Jackass mě vážně rozesměje. Přestože je tam spousta nechutných, nebezpečných věcí, já se u toho pobavím. Člověk se s nimi vrátí do puberty a já se popravdě do puberty vracím ráda. :-)