plakát seriálu

Jak jsem poznal vaši matku

(How I Met Your Mother)

Epizoda 7×18 – Karma
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Barney přijde na to, že Quinn je striptérka, Robin se nastěhuje k Marshallovi a Lily, a když chce odejít, tak tomu zkusí zabránit. Ted se snaží najít vhodné využití Robinina volného pokoje.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Barney konečně přizná, že se mu líbí Quinn. Když je s Tedem ve strip klubu, uvidí Quinn, jak tančí u tyče.

Protože se Robin odstěhovala od Teda, tak jí nezbývá nic jiného, než bydlet u Marshalla a Lily. Lily dá Robin deník, do kterého si má zapisovat všechny své problémy, protože si myslí, že jí to pomůže.

Ted využije volný pokoj po Robin tak, že ho použije pro svůj koníček. První je uzení masa. Zjeví se mu i představa Robin. Jeho druhý koníček je ‚opracování klády‘.

Mezitím řeší Barney dilema kolem té věci s Quinn. Myslí si, že je to osud. Quinn ho začne zneužívat takovým způsobem, že pokaždé, když jí chce Barney něco říct, tak mu poví, že se na ni manažer škaredě dívá, a proto musí zaplatit za tanec.

Robin si všimne toho, že Lily s Marshallem vlastně nechtějí, aby odešla a snaží se ji všemi možnými způsoby zdržet. Jak Robin později napíše do svého deníku, snaží se z ní udělat jednu z nich a začíná se jí to líbit.

Barney si myslí, že ho Quinn pozvala na rande – ovšem zase do strip klubu. Ted se mu snaží vysvětlit, že to není rande. Jenže Barney stále nevidí, že ho Quinn využívá.

Robin se pokusí utéct, ale nevyjde jí to. Marshallovi a Lily pak řekne, že jí chybí město. Marshall a Lily Robin zdržovali, protože s kamarádkou by to bydlení prý nebylo tak strašné.

Barney si konečně uvědomí, že ho Quinn využívala. Promluví si s ní a Quinn ho pozve na kávu.

Tedův třetí a poslední koníček je dělání váz, misek a talířů. Opět se mu zjeví Robin. Pak za ním přijde skutečná Robin, chce si vzít pár věcí, které zapomněla a zeptá se ho, co chce dělat s jejím pokojem.

O pár týdnů později napíše Ted Lily a Marshallovi, aby šli k němu. Najdou prázdný byt a vzkaz, v němž stojí, že nikdy nesmazal jejich jména z nájemní smlouvy, ale to své dnes vymazal. Byt jim přenechává a také našel to pravé využití Robinina pokoje; v čerstvě vymalovaném místnosti je dětská postýlka. Ted si myslel, že ho jeho byt děsí kvůli, tomu že odešla Robin, ale pak mu dojde, že to bylo kvůli němu.

Hlavní postavy
Theodore Evelyn 'Ted' Mosby
Marshall Eriksen
Lily Aldrin
Barnabus 'Barney' Stinson
Robin Scherbatsky
starší Ted Mosby
Vedlejší postavy
číšnice ve Strip Club
Chanel
Serendipity
Quinn Garvey
Penny Mosbyová
Luke Mosby
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKarma
Původní názevKarma
Rok natočení2012
Premiéra27. února 2012
Česká premiéra10. září 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry9 070 000 diváků
Autoři profilu epizody