plakát seriálu

Jak jsem poznal vaši matku

(How I Met Your Mother)

Epizoda 7×11 – Parťákrodiče (The Rebound Girl)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Lily a Marshall se chtějí definitivně odstěhovat do domu na Long Islandu a Robin se jim v tom snaží všemi možnými způsoby zabránit. Barney a Ted si procházejí těžkým obdobím a rozhodnou se, že společně adoptují dítě.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Lily a Marshall prodávají dům po Lilyiných prarodičích. Jdou se do něj naposledy podívat, jak vypadá zařízený půjčeným nábytkem a znovu se do něj zamilují. Nakonec se přece jen rozhodnou zůstat v New Yorku. Plány jim překazí jejich vlastní byt, který se „zmenší“, když se do něj vrátí.

Barney s Tedem si užívají svobodu a dostávají se ke spoustě šílených nápadů, například jak by bylo skvělé mít spolu děti. Čím opilejší jsou, tím vážněji to začínají brát. Najdou adopční agenturu a rovnou jim napíšou a zatímco čekají na odpověď, začnou se hádat o spoustě nesmyslů, jako kdyby spolu chodili. Když začne Barney popisovat svoje plány, tak Tedovi dojde, že adoptovat dítě s Barneym je naprosto šílený nápad.
Další den dorazí k Tedovi do bytu Barney s malinkou holčičkou v nosičce a nechce přiznat, jak se k ní dostal.

Robin zjišťuje, že se Lily s Marshallem chtějí odstěhovat na Long Island a snaží se jim to rozmluvit. Marshall navrhne, že se odstěhují, pokud jim dá vesmír do 24 hodin znamení. První se objeví hned za dveřmi a tak se jejich názor nemění.
Robin jede s nimi slavit Díkůvzdání do domu na Long Islandu a aby jim zabránila v přestěhování, rozhodne se blokovat koupelnu tak dlouho, než se ostatní uklidní. Přitom jí nedojde, že v domě jsou koupelny tři. Zatímco tam huláká, že tam zůstane, dokud se všichni nepřestanou chovat šíleně, dorazí do domu Barney, Ted a „jejich nové společné dítě“.

Za Robin jde Marshall a starostlivě se jí ptá, proč je z jejich stěhování tak rozrušená, ona ale skutečný důvod nechce přiznat.

Způsob jakým Barney získal svou novou dceru „Hurikán“ se objeví za chvilku. Ve skutečnosti se totiž jmenuje Sadie a je to nová dcera Barneyho bratra Jamese. Jamese řekne Tedovi, že před několika lety chtěl se svou nejlepší kamarádkou taky adoptovat dítě, ale že čekání na jeho manžela Toma stálo za to.

Barney jde za Robin do koupelny ujistit se, že jsou pořád přátelé. Robin mu řekne, že je těhotná.
(Judita)

Hlavní postavy
Theodore Evelyn 'Ted' Mosby
Marshall Eriksen
Lily Aldrin
Barnabus 'Barney' Stinson
Robin Scherbatsky
starší Ted Mosby
Hostující hvězdy
James Stinson
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevParťákrodiče
Původní názevThe Rebound Girl
Rok natočení2011
Premiéra21. listopadu 2011
Česká premiéra23. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry10 010 000 diváků
Autoři profilu epizody