plakát seriálu

Jak jsem poznal vaši matku

(How I Met Your Mother)

Epizoda 8×09 – Zoufalá chuť na humra (Lobster Crawl)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ted hlídá Marshallovi a Lily dítě, Barney přichází s revolučním obchodním trhákem a Robin se snaží uhnat Barneyho všemi možnými způsoby.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Parta jí u MacLarena a Marshall s Lily chtějí, aby někdo pohlídal Marvina. Ted se samozřejmě hlásí, protože se nudí. Jeho budova GNB je už postavená a nemá co dělat. Starání se o dítě by ho na chvíli zabavilo. Není námitek, takže Ted smí Marvina hlídat. Časem se ale Lily rozzlobí, protože Ted je u každého Marvinova „poprvé“. Dojde jí, že Ted to bere moc vážně a že si z Marvina dělá svůj další projekt. Chybí mu totiž to, že už nedělá na budově GNB.

Barneyho kravata utrpí menší otřes – je na ni upuštěna část Barneyho potravy a to se jej velmi dotkne. Zároveň mu to ale vnukne obchodní nápad – brindáky s tématikou pro dospělé, které nazve bráchondáky.

Lily zjišťuje, že se Robin sexuálně zajímá o Barneyho. Stále s ním flirtuje a to i přes to, že si slíbila, že už se jej nebude snažit dál získat. Opakuje se situace s humrem. Robin se dozvěděla, že nesmí jíst humry, protože je na ně alergická, ale ještě toho dne jich snědla celou hromadu. Teď se to opakuje, akorát, že Barney je teď oním zakázaným humrem. Stále se snaží upoutat jeho pozornost a to všemi možnými způsoby. Jenže Barney je stále raněný z rozchodu s Quinn, a tak Robin slibuje Lily, že mu dá pokoj, dokud se nevzpamatuje. Ale ještě toho večera jde za ním v přitažlivém oděvu a se zděšením zjišťuje, že v Barneyho bytě je Patrice. Barney jí poví, že mu Patrice pomohla s jeho problémy a že ji pozval na rande.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Song of Remembrance (Americká pohřební)

Barney brouká tuto skladbu cti Corneliovi.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Stránka z epizody - brobibs.com, kde Barney prodává bryndáky pro dospělé s motivy oblečení, skutečně existuje.
Hlavní postavy
Theodore Evelyn 'Ted' Mosby
Marshall Eriksen
Lily Aldrin
Barnabus 'Barney' Stinson
Robin Scherbatsky
starší Ted Mosby
Vedlejší postavy
stálá zákaznice v baru
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZoufalá chuť na humra
Původní názevLobster Crawl
Rok natočení2012
Premiéra3. prosince 2012
Česká premiéra6. prosince 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry8 260 000 diváků
Autoři profilu epizody