Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) — 9. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Ve 22. díle 2. série "Something Blue" Robin vyšiluje v restauraci, když si myslí že ji chtěl Ted požádat o ruku po tom, co najde na dně sklenice snubní prstýnek. Když Ted řekne: "To není moje," jiný muž za nimi vstane od stolu a řekne: "To je moje," a následně požádá svou přítelkyni o ruku. Tato žádost byla skutečná. Muž domluvil tuto scény s producenty seriálu a své přítelkyni řekl, že vyhráli soutěž a obejví se v seriálu How I Met Your Mother. Místo toho ji požádal před kamerou o ruku, takže tahle žádost bude navždy součástí seriálu.
Vložila: katy879
Bar "MacLaren´s", kde se odehrává spousta scén v seriálu, je založený na baru "McGee´s", který se také nachází v New Yorku.
Vložila: katy879
Potom, co Alyson Hannigan (Lily) oznámila tvůrcům, že je těhotná, Cobie Smulders (Robin) zjistila, že je také v jiném stavu. Kostyméři tedy během čtvrté série museli zakrývat rovnou dvě těhotenství hlavních postav.
Vložila: katy879
Když jde Robin k oltáři, v pozadí hraje piano verze písničky Sand Castles in the Sand, kterou Robin nazpívala za svého mládí jako Robin Sparkles.
Vložila: vejdelkova.jana
Herečka Cobie Smulders během natáčení seriálu prodělala rakovinu. Během třetí sezóny jí lékaři našli nádor na vaječnících, odkud se jí nemoc rozšířila dál. Dva roky pak absolvovala léčbu, během které jí byla mj. nádor vyoperován, přičemž přišla o část vaječníku. Cobie tehdy reálně hrozilo, že, jako její postava, nebude moct mít nikdy děti. Léčba byla nakonec úspěšná a herečka je dnes i matkou.
Vložil: Seraphine313
Následující

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE