plakát seriálu

Je to soda

(The Thick of It)

Názory uživatelů

Brilantní politická satira

Aneb jak by vypadalo Jistě, pane ministře v současnosti.

Výborně napsaný seriál, co se děje i dialogů samotných týká. Seriál jsem viděla v originále s anglickými titulky a dabovanou verzi si ani nedokážu představit, protože v tomto případě se dabingem jen ztratí (f*uck ve všech možných i nemožných tvarech a kombinacích). Na druhou stranu je však pravda, že dialogy se vyměňují rychlostí blesku a problém může být i stíhat titulky.

Ústřední postavu Malcolma Tuckera (Peter Capaldi) si prostě musíte zamilovat (i když je všemi ostatními nenáviděn). Právě jeho role a s ní spojené hlášky dávají seriálu právem nálepku "kultovní".

Pokud se vám bude seriál líbit koukněte i na film In the Loop. A pokud ne? Malcolm Tucker by vám odvětil: "NMFP - not my fucking problem. Fuckity bye."

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Thick of it

na začiatok toto je môj prvý názor tak odpustite keď bude trochu zle napísaný

Takže Thick of it som si išiel pozrieť hlavne kvôli Peterovi Capaldimu, zo začiatku som mal zmiešané pocity ale po 2 častiach som si tento seriál zamiloval. Môžu zato hlavne mnohé vtipné scény, herecké obsadenie geniálne napísané dialógy a hlavne dej príbehu ktorý sa zameriava na tú najdôležitejšiu súčasť bežného života ...politiku.

Nepoviem už nič viac len to že ak máte radi satiru a hercov s ktorými sa stotožníte (po čase) či len hľadáte niečo na zahnanie nudi tak Thick of it je to pravé pre vás.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Je to soda po česky, Thick of it po anglicky

Na první pohled to vypadá spíše jako dokument o nějaké reálné britské politické scéně. Na druhou stranu, je to poloamatérsky natočené, s unylými a tristními hereckými výkony. Na jednu stranu jsou zde profesionálové jako Peter Capaldi, na tu druhou Oliver Reeder to odbývá téměř školákovsky. Záběry jsou občas dost rychlé a nepřehledné, a ze začátku budete mít asi potíž vysledovat, která postava je která, ale zvyknete si.

Když jsem tento seriál viděl, ani jsem se nesmál, ale zase se mi ani nechtělo přepínat. Byl to takový střed, ale do své seriálografie bych ho nevložil.

40 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí