Jesse Stone

Jesse Stone (Jesse Stone) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Trottel

14. srpna 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Podařené krimi

Celkem mě překvapuje nízké hodnocení seriálu. Zřejmě tyto pozvolna plynoucí, melancholické televizní krimi se svérázným, drsným poldou každému nesednou. Mě naopak jejich atmosféra dokonale dostala a Jesseho Stonea jsem si prostě zamiloval, obzvlášť jeho suchý humor.

Avatar uživatele
Tetišeri

24. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jesse,

ten zvláštní chlápek se kterým se život nemazlí? (Já být v jeho kůži, jsem už dávno v nějakém psychiatrickém zařízení :-) ) Jo, tak toho mám na seznamu oblíbenců.
Nízké hodnocení seriálu, podle mého mínění, vyplývá z toho, že se musí trochu přemýšlet, co že se to postavám děje v kebulích a proč.
Rozepsala bych se, ale Enilor to vyjádřila NAPROSTO přesně i za mne.

Avatar uživatele
enilor

27. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Trochu jiná detektivka

Příběhy Jesse Stonea asi nebudou šálkem kávy pro každého. Těžká melancholie, minimalismus, širokoúhlé exteriéry a dialogy jako vystřižené z detektivek ze "staré školy". Já naštěstí jsem fanynkou detektivek ze staré školy a stárnoucí Stone mě hodně chytil za srdce. V budoucnu se chystám na Parkerova Stone v tištěné podobě, jen kvůli srovnání, ale filmové zpracování příjemně pohladilo. Po každé epizodě jsem měla neodolatelnou chuť adoptovat psa z útulku a nalít si skotskou. :-) Za mě velmi dobré.

Avatar uživatele
tomlutom

6. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Parádní detektivka.

Priznam se že jsem se k tomuhle dílku dostal, nebo spíše jsem na něj narazil az nyní. všechny díly jsem zhltnul najednou:-)
pro mě je to fajn detektivní serie ze staré školy.

Trochu mi nejde do hlavy proč první díl vydali jako druhý a druhý jako první.
Druhá věc co mi nedá je že ač Tomovi Selekovi role padne, zejména v posledním díle uz je opravdu hodne znát že mu není cca kolem 40(tak mi to vychází z knih kdy v prvním díle Stoneovi bylo 34 jestli se nepletu a T.Selekovi 62) v zatím posledním díle z roku 2015 je mu už 70 a to uz sebelepsi maskér nezamaskuje :-).

Nevím jestli si dokážu predstavit další díl s někým jiným než se Selekem, ale další díl sis ním predstavit taky nedokážu.