plakát seriálu

Jesse Stone

(Jesse Stone)

Názory uživatelů

Podařené krimi

Celkem mě překvapuje nízké hodnocení seriálu. Zřejmě tyto pozvolna plynoucí, melancholické televizní krimi se svérázným, drsným poldou každému nesednou. Mě naopak jejich atmosféra dokonale dostala a Jesseho Stonea jsem si prostě zamiloval, obzvlášť jeho suchý humor.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jesse,

ten zvláštní chlápek se kterým se život nemazlí? (Já být v jeho kůži, jsem už dávno v nějakém psychiatrickém zařízení :-) ) Jo, tak toho mám na seznamu oblíbenců.
Nízké hodnocení seriálu, podle mého mínění, vyplývá z toho, že se musí trochu přemýšlet, co že se to postavám děje v kebulích a proč.
Rozepsala bych se, ale Enilor to vyjádřila NAPROSTO přesně i za mne.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Trochu jiná detektivka

Příběhy Jesse Stonea asi nebudou šálkem kávy pro každého. Těžká melancholie, minimalismus, širokoúhlé exteriéry a dialogy jako vystřižené z detektivek ze "staré školy". Já naštěstí jsem fanynkou detektivek ze staré školy a stárnoucí Stone mě hodně chytil za srdce. V budoucnu se chystám na Parkerova Stone v tištěné podobě, jen kvůli srovnání, ale filmové zpracování příjemně pohladilo. Po každé epizodě jsem měla neodolatelnou chuť adoptovat psa z útulku a nalít si skotskou. :-) Za mě velmi dobré.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Parádní detektivka.

Priznam se že jsem se k tomuhle dílku dostal, nebo spíše jsem na něj narazil az nyní. všechny díly jsem zhltnul najednou:-)
pro mě je to fajn detektivní serie ze staré školy.

Trochu mi nejde do hlavy proč první díl vydali jako druhý a druhý jako první.
Druhá věc co mi nedá je že ač Tomovi Selekovi role padne, zejména v posledním díle uz je opravdu hodne znát že mu není cca kolem 40(tak mi to vychází z knih kdy v prvním díle Stoneovi bylo 34 jestli se nepletu a T.Selekovi 62) v zatím posledním díle z roku 2015 je mu už 70 a to uz sebelepsi maskér nezamaskuje :-).

Nevím jestli si dokážu predstavit další díl s někým jiným než se Selekem, ale další díl sis ním predstavit taky nedokážu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk