plakát seriálu

Jimmy Kimmel Live!

(Jimmy Kimmel Live!)

Epizoda 12×14 – Morgan Freeman, Anna Faris, Motley Crue (Episode 14)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Prvním hostem Jimmyho talkshow je legenda na poli filmu a držitel několika ocenění, herec Morgan Freeman, známý v současné době jako hlas ze snímku "LEGO příběh". A u jeho skvostného hlasu se zdrží i Jimmy. Hned a začátku si ale Morgan Freeman vystřelí z Jimmyho. Morgan dále zmíní, jaké to je být známou osobností. Jimmy svěří Morganovi, že se o něm v jeho show mluví snad nejvíce ze všech osobností. A dojde i na perličky ze spolupráce Morgana Freemana a Stephena Hawkinga.

Druhou v pořadí je herečka Anna Farris, jakožto Christy z poměrně nového seriálu "Mom". Ta se rozmluví o svém manželovi, Chrisi Prattovi, a jeho návycích a zlozvycích. A překvapivě zabrouzdá do sportovního odvětví, jelikož je hrdou rodačkou ze Seattlu, kde je Super Bowl téměř posvátný.

O hudební doprovod se postará metalová skupina "Motley Crue".

Guillermo s Yehyaou tentokrát předvedou novou reklamu na Volkswagen, Jimmy v rámci "Lie Witness News" v ulicích Hollywoodu vyzpovídá náhodné kolemjdoucí ohledně názoru na projev prezidenta Baracka Obamy, kterýžto se ale neuskutečnil. A ve studiu si pak vystřelí z jedné ze svých "obětí" předchozího vtípků

Jako každý večer, bude o zábavu postaráno...

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Hostující hvězdy
sama sebe
Vedlejší postavy
sám sebe - kapelník
sám sebe - uvaděč
sám sebe
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMorgan Freeman, Anna Faris, Motley Crue (neoficiální název)
Původní názevEpisode 14
Rok natočení2014
Premiéra28. ledna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Autoři profilu epizody