plakát seriálu

Jimmy Kimmel Live!

(Jimmy Kimmel Live!)

Epizoda 12×26 – Bill O'Reilly, Kit Harington, Phantogram (Episode 26)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Prvním hostem je Bill O'Reilly, zpravodaj stanice FOX a velmi populární novinář. Bill prozradí, jaký byl jeho nejtěžší rozhovor se známou osobností. Jaké to bylo mluvit s Obamou a projít si bezpečnostním procesem v Bílém domě a rozpovídá se o své nové knize "Killing Jesus", kde se zaměřuje na problematiku idealizování křesťanství.

Billa vystřídá Kat Harington alias Jon Snow s populárního seriálu "Hra o trůny". Kit začne vyprávět o své rodině a svých předcích. proč ho matka pojmenovala "Kit" a proč by se raději jmenoval jinak. Když už je řeč o předcích, zmíní, že jeho vzdálený praděd ze 17. století vynalezl něco, co lidé používají dennodenně. Řeč samozřejmě musí přijít i na Hru o trůny. Takže, jaké to je natáčet na Islandu? Jaké to je ztvárnit postavu Jona Snowa? Na to vše se dozvíte odpověď.

O hudební doprovod se postará hudební duo "Phantogram".

Jimmy Kimmel představí nový trailer pro nadcházející film "Strážci galaxie", nechá fanoušky Hry o trůny klást Kitu Haringtonovi otázky ohledně budoucího vývoje seriálu a přesvědčí nás, že každý sport vypadá jako gaysport, pokud náležitě zpomalíme záznam. Nesmíme zapomenout ani na parodii na Obamacare, zákon ohledně zdraví občanů v USA.

I tento večer bude o zábavu postaráno...

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Hostující hvězdy
sám sebe
sám sebe
sama sebe
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe - kapelník
sám sebe - uvaděč
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevBill O'Reilly, Kit Harington, Phantogram (neoficiální název)
Původní názevEpisode 26
Rok natočení2014
Premiéra18. února 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Autoři profilu epizody